20.06.2019

Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 84

Krasnodar'daki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri

Krasnodar restoranlarının derecelendirilmesi yeterlidirKentin sakinleri ilgilendiren olmalıdır ilginç bir konu. Genellikle ilgi ve (Dinskoy, Novomyshestavskoy, Staromyshastovskaya ve Elizabeth gibi) banliyö kasaba ve köylerde yaşayanlar. Sonuçta, bazen gerçekten dinlenmek ve zihinsel konuşmak, harika yemek keyfini ve sadece canlı müzik eşliğinde keyifli bir atmosferde dinlenebileceği bir yerde eşinizin, aileniz ya da arkadaşlarınızla gitmek istiyor.

Krem Kafe

Krasnodar'daki restoran sayısı

Kurum sokakta yer almaktadırDoğu Kruglikovskaya, adreste: ev 26, birinci kat. Ortalama olarak "Krema" daki "toplantılar" bin bir buçuk. Bugün Krasnodar'daki restoranların reytingi bu kurum tarafından yönetiliyor. Yıllar süren operasyonda, Fransız mutfağında mevcut olan en iyiyi elde etmeyi başardı. Sadece lezzetli hamur işleri değil, aynı zamanda Akdeniz lezzetleri hakkında. Şekerleme ürünleri bu bileşimi tamamlar. Tabii ki, kendi üretimleri.

Kuruluşun yeri

Reytingi üstlenen Cream CafeKrasnodar restoranları, "Panorama" olarak adlandırılan bir konut kompleksinden bahsetmek çok uygunsa, yargı alanının bir parçası olan evlerden birinde yer almaktadır. Fransız atmosferinin tadını çıkarmak için, Schengen bölgesinden bir vize almanıza gerek yok, sadece kafeyi ziyaret edin. Tabii ki, şehir merkezinde benzer kurumlar var, ama hızlı bir şekilde Krasnaya Caddesi'ne ulaşmak her zaman mümkün değil ve trafik sıkışıklığında Kuzey Köprüsü'nde durmak pek de ilginç değil. Özellikle de Komsomolsky veya Pashkovsky microdistrict'de yaşıyorsanız. Bu durumda, Fransız zarafetinin güzelliği neredeyse el altında.

Iç mimari

Kurumda seçilen stile karşılık gelir. Bina, Avrupa kafesi tipik olan en iyi geleneklerle dekore edilmiştir. Ziyaretçiler, kurum içinde ekranları ve sandalyeleri süsleyen karmaşık desenler ile hemen karşınıza çıkacak. Bu tasarım, bu arada, eğer burada olsaydı, King Louis XIV tarafından takdir edilirdi. Genel olarak, her şey mevcut kraliyet Fransız mahkemesinde olduğu gibi dekore edilmiştir.

Ziyaret amacı

Krasnodar'daki en iyi restoranlar,Makalenin sonunda alıntı, benzer işlevsellik var. Sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla dinlenmediğiniz sürece neden bu kurumu ziyaret edebilirsiniz? Genel olarak, bunu yapabilirsiniz: ruh eşinizi buna davet ederek romantik bir tarih ayarlayabilir veya iş ortakları ile bir iş yemeği için şartlar oluşturabilirsiniz. Özel bir etkinlik nedeniyle özel bir etkinlik için hizmet gerekiyorsa, kuruluşun bir ziyafet salonu için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu arada, burada, burada kutlanan düğünler. Kafeterya ekibi her zaman sadece lezzetli ikramlar hazırlamak için değil, aynı zamanda eğlenceli bir program üzerinde çalışmak için herşeyi düzenlemek için hazırdır.

Ek hizmetler

Kafede "Crema" da küçük çocuklar için bir oda var.Yetişkinler kendi işleriyle meşgulken, heyecan verici bir zaman geçirebilecekleri ziyaretçiler. Çocuk sizinle aynı masada yemek yapıyorsa, o zaman kurumun personeli özel olarak tasarlanmış bir şefin çocuk menüsünü sunmaktan mutluluk duyar. Çocukların davet edileceği bayramların organizasyonu, kafeterya çalışanları özel ilgi göstermekte ve onlara her zaman güvenebilirsiniz. Altyapı ayrıca otoparkı da içerir ve kuruluşun ziyaretçileri kablosuz ağa erişebilir.

Restoran kulübü "GorPark"

restoranlar krasnodar oylaması

Bütün insanlar farklı zevklere sahip, anlaşılabilir. Herkes belirli bir yemeği sever ve çeşitli yemekler hazırlamaya hazırdır. Ve burada Krasnodar şehrinde neredeyse tüm ziyaretçilerin zevklerini hesaba katan bir kurum vardı. Bu, Postava Caddesi, 34 no'lu evde bulunan "Gorpark" adlı bir restoran-kulüptür. Aslında şehir parkına olan yakınlığı sayesinde, kuruluş böyle bir isim aldı.

Kulüp-restoran "GorPark" onun izleritibarı. Bu nedenle, aşçılar sadece ilgili yemek komisyonları tarafından kontrol edilen, pişirmek için taze yiyecekler kullanırlar. Yüksek kaliteli yemek, elbette, en üst düzey hizmete güvenmeye alışkın olan en titiz ziyaretçileri bile memnun edecektir. "GorPark" kurumunda, mükemmel bir iç mekanın ve mükemmel menünün hizmet verdiği şeyi bulacaksınız. Bu arada, tasarım, binanın içinde bir rahatlık ve huzur atmosferi olacak şekilde özel olarak seçilmiştir. Bu nedenle kulüp-restoran "Gorpark" ı ziyaret ettikten sonra, bu günü uzun yıllar boyunca ve kelime anlamında hatırlayacaksınız.

Personel her ziyaretçiyi yakından takip ediyorve her zaman ne ve nasıl sunacağını bilir. Gallant hizmeti, bu kurum hakkında İnternet'in çok sayıda olumlu eleştirisi olduğu için, sebeplerden biriydi. Çoğu durumda, ziyaretçiler istisnai olarak olumlu izlenimler bırakmaktadır, ancak çatışma durumları olmasa da, nadiren de olsa, ortaya çıkan sorun gitmez. Ama bu tüm kurumlar için tipik bir şey değil mi?

Restoran kulübü "Gorpark" nedir? Avrupa'nın her yerinden toplanan lezzetli yemeklerin tadına bakabileceğiniz bu kurum. Salonun çevresinde, ziyaretçilerin bazen içecekler hakkında çok basit seçimler yapamayacakları rahat bir bar vardır. Burada pişir ve Kafkas mutfağı yemekleri. Bekleme süresini geçmeye yardımcı olmak için kablosuz ağa erişim noktaları vardır.

Krasnodar restoran puanlaması. İşyerleri hakkında yorumlar

Krasnodar'da canlı müzik yapan restoran sayısı

Yani, ilk sırada bir kafe vardı"Krem". İkinci hat restoran kulübü "GorPark" tarafından işgal edilmiştir. Üç lider Lucky Karaoke Hall. Biraz da Gagarin, 116'daki bronz "Altın Taç" a ulaşmadı. Ve TOP-5'deki son yer, 1 Mayıs'ta sokakta "Green Cat" adlı restorana ait. Genel olarak, olumsuz yorumlar yoktu. Sadece olaylardan sonra görevden alınan beceriksiz çalışanlarla ilgili olanlar.

Krasnodar restoranlarının canlı müzik eşliğinde değerlendirilmesi

en iyi restoranlar krasnodar değerlendirmesi

Burada başka kurumlarımız var. Geriye kalan görüşler ve ileri sürülen tahminlere göre, bu alandaki lider kafe-restoran "Kinza" dır. Gümüş bu kez restoran "Chor Minor" a aittir ve ilk üç restoran barı "Belka ve Strelka" yı kapatır.Krasnodar'deki derecelendirme restoranlarıDördüncü pozisyon, alışveriş ve eğlence kompleksi SBS'de bulunan restoran "Bread & Pit" oldu ve ilk 5 restoran "Senato" da kapandı.Related news

 • Merkez Haberleri: Polisin dur ihtarına uymayarak kaçan otomobildekiler, yola uyuşturucu madde attı
 • Spor Tarihinden 11 İlginç Anekdot
 • Yenidoğanın ne kadar yemesi gerektiğini öğreniyoruz
 • Muzlu Çikolatalı Rulo Pasta
 • Diyet listesi 22 yaş için-3 günde 3 kilo verdiren diyet listesi

 • Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 69

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri


  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 11

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 74

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 47

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 51

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 16

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 74

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 83

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 84

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 7

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 99

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 39

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 82

  Krasnodardaki restoranların canlı müzik eşliğinde ve onsuz değerlendirmeleri 48