Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 2019

Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 2019

Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 83 17.01.2019, 02:55

Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum)

Krasnodar'daki Tiyatro Meydanı'nda, o seviyorgenç insanları toplamak. Ve daha yakın zamanda bu yer, Ekim Devrimi'nin karesinin ismini taşıyordu, ama onu daha modern bir şeye değiştirmek kararlaştırıldı. Bununla birlikte, bunun güzelliği ve önemi hiç değişmedi.

tanım

Krasnodar gibi ünlü bir şehirde, meydandaTiyatro, tarihsel olarak önemli binalarla çevrilidir. Bir tarafta şehir hastanesinin bulunduğu Ekaterinodar kalesi var. Ayrıca bugün belediye binası olan ve bugün europanlarla kaplı Drama Tiyatrosu da inşa ediliyor. Uzak 1897'de, Kuban Kazaklarının ikiyüzlüsüne adanmış bir anıt meydanda dikildi. Sovyet döneminde yıkıldı, ancak 1999 yılında anıt restore edildi.

Krasnodar tiyatro meydanında çeşmeRusya'nın güney kesimindeki en büyük çeşme. Ona bakmak için, sadece şehrin farklı bölgelerinden gelen sakinler buraya değil, aynı zamanda yabancılar gibi yerleşik olmayan turistlere de geliyor.

Tiyatro Meydanı (Krasnodar) - idari merkezi

Bu meydanda çoğutüm şehrin kültürel ve iş hayatı. Yakınında binlerce kasaba halkının çalıştığı birçok ofis ve çeşitli yetkililer var. Akşamları çeşmenin etrafında, muhteşem ışık ve müzik gösterileri ve performansları düzenleniyor. Krasnodar gibi böyle harika kasabasında, Teatralya Kare başta olmak üzere tüm Kuban damgasını olarak kabul edilir çeşme, sayesinde ünlüdür.

Krasnodar tiyatro meydanı

Çeşmede birbirleriyle etkileşim 375Enjektörler ve 600'den fazla lamba. Krasnodar'ı ve şehrin ziyaretçilerini büyüleyecek su figürleri oluşturmak için çeşitli su melodileri oluşturmanıza izin veriyorlar. Tabii ki, böyle şık bir bina yaratma ve sürdürme maliyeti etkileyici, ama kendini haklı çıkardı. Ve çocukları gerçek bir su gösterisine getirdiklerinde ne kadar mutlular!

konum

Tarihsel olarak önemli bir şehirde, hangisiKrasnodar, Teatralnaya Meydanı Krasnaya Caddesi'nde yer almaktadır. Ayrıca Budyonny Caddesi tarafından da geçilmiştir. Bu isimlerin bir kısmından şanlı insanlarımızın tarihi zaten esiyor. Yakınlarda Gorky adındaki Akademik Drama Tiyatrosu ve yerel yönetim binası binası bulunmaktadır. Oraya gitmek zor olmayacaktır: herhangi bir yerel yerleşim yeri size toplu taşıma yolunun yönünü ve sayısını kolayca gösterecektir.

Krasnodar tiyatro meydanında çeşme

Sağdaki şanlı şehirde,Krasnodar, Teatralnaya Meydanı gerçek bir merkez olarak kabul edilir. Tabii ki, coğrafya değil, kültürel olsun - kesin. Ne de olsa, bu kadar çok sayıda insanın ve gençliğin, akşamları Krasnodar halkının yapamayacağı başka bir yer yok. Tüm kültürel ve kitle etkinlikleri ve konserleri burada gerçekleşiyor. İşte ulusal sahnenin yıldızları gel ve konserlerini ver. Hafta sonları ve yaz akşamlarında, izlenim, şehrin tam anlamıyla bu yerde olacağıdır.

Krasnodar Tiyatro Meydanı

Konumlar ve yürüyüşTiyatro Meydanı'nda yabancı turistler her zaman deniyor. Ne de olsa, bu yerin tarihini ve bu bölgede bulunan anıtları da duydular. Onları kişisel olarak gören turistler, çok sayıda olumlu izlenim ve harika unutulmaz fotoğraf çekiyor.

Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 2019

Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 2019

Related news

 • Havuzlar, Çocuklar için Enfeksiyon Tehdidi Oluşturuyor
 • Mercimek Çorbası Tarifi 3 – Çorba Tarifleri
 • Mehmet Aslantuğ hangi dizide oynuyor
 • Bol Biberli Beyaz Barbunya Tarifi

 • Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 2

  Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum)


  Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 70

  Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 46

  Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 12

  Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 63

  Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 93

  Krasnodar: Teatralnaya Meydanı (tarih, önem ve konum) 20