Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 2019

Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 2019

Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 74 30.01.2019, 15:01

Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri

Sağlıklı ve genç cilt - her kartvizitkendine saygılı kız. Bu nedenle, güzellik erken yaştan korunmalıdır. Kız 20 yaşında olsa bile, cildin tazeliğini ve elastikiyetini korumaya yardımcı olacak bakım araçlarını seçmelidir. Kozmetoloji, her cilt tipi için ayrı ayrı seçilen kremler ile ünlüdür. Bugün size Embryolisse kreminin ne olduğunu, sadece müşterilerden değil, aynı zamanda profesyonellerden de olumlu olduğu konusunda geri bildireceğiz.

Marka hakkında biraz

Embryolisse bir profesyonel üretirCildin iyileştirici etkisi olan kozmetik ürünler. Marka, 1950'lerde Lait-Creme Concentre Embryolisse kreminin ortaya çıkmasıyla hikayeyi yeniden başlattı ve bu konuyla ilgili incelemeler bu güne değişmedi. 60 yıl önce olduğu gibi, çok popülerdir, cildi aktif olarak korur ve nemlendirir, yüzdeki cildin elastikiyetini ve sıkılığını artırır ve etki sadece 2 haftalık düzenli kullanımdan sonra fark edilir hale gelir.

Embriyosse yorumlar

Bu markanın ürünleri dayanmaktadırdoğal bileşenler. Kompozisyon, mutlaka, balmumu ile kombinasyon halinde shea yağı ve ayrıca cilt için yararlı diğer bileşenleri içerir. Kozmetik ürünler standartlara uygun, güvenlidir. Kozmetik ürün yelpazesi oldukça geniştir:

 • losyonlar;
 • tonik;
 • nemlendirici kremler;
 • besleyici kremler;
 • temizlik için fırçalar;
 • BB krem ​​paspas;
 • CC-kremler;
 • Krem toz;
 • koruyucu rujlar;
 • Balsam.

Bu çeşitlilikten, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek kolaydır. Ardından, bazı kremler hakkında daha ayrıntılı konuşacağız.

Krem Lait-Creme Concentre Embryolisse

Lait-Creme Concentre olarak konumlandırılmıştırcilt bakımı için evrensel çözüm. Beslenme, nemlendirme ve makyaj için bir üs olarak kullanılır. Bu krem ​​ilk kez 1950'de Fransa'da (Paris) ortaya çıktı, tabiki, o zamandan beri bazı değişimlere uğradı ve formülü daha etkili hale geldi. Bu ürünün temeli doğal malzemelerden oluşur:

 • balmumu;
 • shea yağı;
 • vitamin kompleksi;
 • soya proteinleri;
 • aloe vera.

lait creme concentre embryolisse yorumlar

Böyle bir bileşim nem ve beslenmeye katkıda bulunur.cilt. Hücre yenileme mekanizmasını aktive eder. İyi bir şekilde cildin su-lipid dengesini geri yükler. Çare gerçekten evrenseldir:

 1. Her cilt için uygundur.
 2. Hem nemlendirici hem de besin maddesi olarak davranır.
 3. Makyajı kaldırmak için kullanılır.
 4. Bir makyaj tabanı olarak kullanılabilir.
 5. Erkekler bile tıraştan sonra yüzlerini nemlendirir.

Cream Embryolisse Lait-Creme değerlendirmeden edinildiçoğunlukla olumlu. Birçok insan, hafif bir sıvı dokuya sahip olduğunu ve kolayca uygulandığını söylüyor. Cildi nemlendirir ve krem ​​hızla emilir. En önemlisi, yüz kadife ve dokunuşa hoş gelir.

Bazı kadınlar Lait-Creme'yimakyaj için üsler. Cildinize mükemmel şekilde uyan hafif kremsi bir doku görürler. Aroma, hoş ve göze batmayan. Silikon içeriği nedeniyle gece kremi olarak kullanılması tavsiye edilmez. Tüketiciler fiyatın yüksek olduğunu, ancak araçların buna değer olduğunu belirtiyorlar.

Anti-aging koleksiyonu Embriyosse

Yaşlılıkta cilt bakımı önemlidir, bu yüzdenEmbryolisse yaşla ilgili kozmetik ürün serileri yarattı. Dört yaş kategorisi için kremler içerir - 30+, 40+, 50+, 60+. En önemli bileşenlerden biri vitamin E ve hyaluronik asittir. Cildi zamanın zararlı etkilerinden korurlar. Yaşlanma karşıtı kozmetikler Embriyosse incelemeleri iyidir, çoğu kadın ilk günlerde kullanımın etkilerini not eder.

krem embriyosen yorumlar

30+ anlamına gelir. Bu yaşta, ilk kırışıklıklar ortaya çıkar, böylece bir kadın yüzüne bakmaya başlar, daha iyi olur. Bu satır 2 krem ​​içerir:

 1. Creme Anti-Age 1eres Rides, için tasarlanmışilk kırışıklıklarla mücadele eder. Deriyi profilaktik olarak etkiler ve cildin yumuşatılmasına yardımcı olur. SPF filtresi ultraviyole maruz kalmadan korur.
 2. Soin Lissant Contour des Yeux'un ikinci aracı, göz çevresindeki en hassas cildi korur. Kırışıklıkları yumuşatır ve halkaları, gözlerin altındaki torbaları çıkarır.

40+ anlamına gelir. 40 yaşın üzerinde olanlar için Embriyosse hattı, bakım için güçlendirici ve nemlendirici kremler vardır. Bu arada, 40+ yaşlanma karşıtı kozmetik kategorilerinden Embryolisse incelemeleri kadınlardan alınır iyi. Birçok insan ürünün hoş dokusunu ve hızlı emilimi not eder. Kullanımdan sonra, sonuç bir hafta sonra görülebilir.

Cetvel 2 krem ​​içerir:

 1. Creme Anti-Age Raffermissante, güçlendirici bir ajan görevi görür, kırışıklıkları düzeltir, dış etkilere karşı korur (ultraviyole, stres) ve hızlı yenilenmeyi destekler.
 2. Embryoderme - cildin sıkılığının ve esnekliğinin görünümünü destekleyen besleyici bir krem, tonlama verir.

50 yıl sonra çekici cilt

50+ yaşlarındaki kadınlar için Embryolisse 3 ürün sunmaktadır:

 1. Serum Anti-Age Redensifiant - cildi kırışıklıklardan koruyan serum. Yumuşatır ve elastikiyet verir. Rejeneratif özellikleri arttırır.
 2. Creme Anti-Age Redensifiante - olgun cildi elastik yapan bir çare.
 3. Redensifiant Konturlar Yeux-Levres - gözleri ve dudak çevresindeki deriyi koruyun.

60 yaş üstü kadınlar için bir göz kremi uygundur.Redensifiant Kontür. Ve yüz için en büyük aktiviteye sahip olan ve kırışıklıkların yoğun bir şekilde düzeltilmesine katkıda bulunan Creme Anti-Age Global. Rejenerasyon sağlar, ince ve kuru cildi nemlendirir ve korur.

CC krem ​​Embriyosse ile cildin düzeltilmesi

Yüzdeki cilt tonunun düzeltilmesi, herhangi bir makyajda önemlidir. Krem Embryolisse CC müşterilerinin yorumları sadece iyi. Birçok insan, cildin rengiyle birleşirken, düzgün, ince bir tabaka üzerinde bulunan kolay bir dokuya dikkat çeker.

embryolisse cc yorumlar

Kompozisyonda ışık yansıtan elemanlar vardır.yaştan bağımsız olarak herhangi bir cilde uymalıdır. Cilt kusurlarını ve paspasları maskeler. Bu kremin özel bir özelliği, hiyaluronik asittir ve bu nedenle ton bazı, yaşlanma karşıtı bir etkiyi nemlendirir ve uygular.

Kremalı ve BB kremli çekici makyaj

Her kız çekici görünmek ister vegüzel. Cildin rengi çok yoğun bir dokuya sahip BB kremini eşitleyecektir. Krem tozunun mükemmel görüntüsünü tamamlar, kırışıklıkları gizler ve cildi ilgilendirir.

embryolisse lait creme yorumlar

Hyaluronik asit ile birlikteantioksidanlar anti-aging etkisine sahiptir. Cilt kusurları olmadan çekici, pürüzsüz, çekici görünüyor. SPF-20, cildi güneşe maruz kalmaya karşı güvenilir bir şekilde korur. Anti-aging BB krem ​​ve toz Embryolisse her yaştan kızlar için iyi yorumlar.

Ve sonuç olarak

Kozmetik hakkında Embryolisse çok değil sadece söylenirMükemmel müşteriler, ama aynı zamanda profesyonel makyaj sanatçıları. Bu ürünlerin benzersizliği evrenseldir, çünkü tüm cilt tipleri için uygundur ve hatta yaş önemli değildir. Makyaj sanatçılarından Embryolisse markasının araçları hayranlık uyandırıyor. Kremlerin cildi mükemmel bir şekilde beslediğini ve nemlendirdiğini ve aynı zamanda hafif parlaklık ve tazelik hissi verdiğini iddia ediyorlar.

kozmetik embriyosunu yorumlar

"Embriyo" bir elitfarklı kategorilerdeki müşteriler tarafından takdir edilen kozmetik ürünleri. Adalet uğruna, zaman zaman olumsuz bir çağrışımla TM Embryolisse ürünlerinin gözden geçirilmesi dikkat çekicidir. Bunun için araçların aşırı yağ içeriği ile ilgili açıklamalar yapmak mümkündür, bu nedenle kuru bir cildin sahipleri için en uygun olanlardır. Her durumda, kozmetiklerin ayrı ayrı seçildiği unutulmamalıdır.

Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 2019

Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 2019

Related news

 • Aşk-ı Memnu son bölüm izle
 • Hurmanın faydaları nelerdir
 • Deniz Kabuğu Örgü Modeli Yapımı Resimli Gösterim
 • Saç Düzleştirici Nasıl Temizlenir
 • Hedef kas kitlesi oluşturmaksa hangi protein daha iyidir
 • Kuşlarını Instagram a nasıl rüzgârlarız - var olan tüm fırsatlar

 • Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 13

  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri


  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 13

  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 4

  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 80

  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 30

  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 28

  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 17

  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 95

  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 50

  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 96

  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 72

  Kozmetik Embriyosesi: yorumlar, tanım, kompozisyon ve türleri 85