Korece kuşkonmaz: yarar 2019

Korece kuşkonmaz: yarar 2019

Korece kuşkonmaz: yarar 8 14.02.2019, 22:15

Korece kuşkonmaz: yarar

Soya ürünleri Rusya pazarında nadir değildir. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, soya fasulyesinin kullanımı kendine özgü özellikleri nedeniyle on kat arttı. Soya fasulyesi ve soya ürünleri protein ve yağ çok yönlü bir kaynak vardır biyolojik olarak aktif maddeler, düzenli kullanım kardiyovasküler hastalıklar, aşırı kilolu ve diğer birçok sağlık sorunları kaydedebilirsiniz vitaminler ... ve çünkü. İçinde ideal bir ürün kârsız madde de mevcut olduğu, ancak bunların deaktivasyon ısıl işlem sırasında oluşur - Tabii ki, biz o soya diyemeyiz.

En yaygın olanlardan birisoya ürünlerinin sayaçları, Kore'de sözde kuşkonmaz olan fuzhu'dur. Kuşkusuz, gerçek kuşkonmazla birlikte bu ürünle ortak hiçbir şey yoktur, çünkü Kore'deki kuşkonmaz, soya sütünün düşük ısıda öğütülmüş olan yarı bitmiş bir ürünüdür. Süt köpüğünün yüzeyinde oluşturulan toplanır, daha sonra çok iyi kurutulur. Kururken, bu köpük, doğal bir kuşkonmaz gibi hale gelir ve kırışıklıklar.

Çoğu soya nedir diye soracaktır.Süt? Aslında, bu sıradan soya, süt gibi homojen bir hal için öğütülmüş, kaynatılmış bir formdadır. Sütün Hazırlanması süre aşılanmış su (ıslatılmış) kurutulur, soya fasulyesi, daha sonra su gerekli bir kısmını muhafaza yemek gerçeğine azaltılır ve soya fasulyesi iyice öğütülür ve bir filtredir. Aynı zamanda, soya sütünün hiçbir tadı yoktur, fakat renk ve koku oldukça doğaldır.

Korece kuşkonmaz tamamen farklı bir maddedir, tadıPicante. Ama sadece kendine özgü tat, Rus tüketici aşık değil, aynı zamanda vücuda getiriyor yarar. Her şeyden önce, Kore kuşkonmaz diyetin önemli bir bileşeni olduğu bilinir protein açısından zengindir. soya proteinlerinin besin değeri tamamen et yerini alamaz rağmen, onlar çok değil ödün bile. Soya proteini metionin hariç, temel amino asitler, hem de insan vücudundaki en uygun azot dengesini tutma yeteneği ile büyük bir kısmı içerir.

İzoflavonlar, gruptaki maddelerfitoöstrojenler, ayrıca Kore'de kuşkonmaz içerir. Bu maddelerin kullanımı, kendi hormonlarının bir eksikliği ya da fazlalığı olduğunda, buluşun östrojen benzeri eyleminde ortaya çıkar. Soya kuşkonmazının kullanımı, kadınlarda menopoz ve PMS periyodunda, meme bezlerinin işlev bozukluğu veya meme bezlerinin azgelişmesi ile elverişlidir. Ayrıca, isoflavonlar, kanser hastalıkları için özellikle önemli olan mükemmel antioksidanlar ve antikarsinogenlerdir.

Korece ve terapötik tedavi sırasında faydalı kuşkonmazdır.peptik ülser hastalıklarında diyetler. İçinde bulunan lesitin nedeniyle, soya kuşkonmaz, safra akımını artırırken, karaciğerde toksinlerin ve yağların birikmesini önler. Ve onun soya fasulyesi yağı kolesterol içermez. Bu nedenle, düşük kalori içeriği, yüksek besin değeri ve metabolik süreçler üzerinde yararlı etkisi nedeniyle Kore'de kuşkonmaz, bozulmuş gastrointestinal fonksiyon, diyabet ve obezite olan kişiler için ideal bir üründür.

Diğer birçok bitki gibiSoya kuşkonmaz lif bakımından zengindir, bu da bağırsak hareketliliğini artırır, zararlı bileşikleri vücuttan (toksinler, kolesterol, radyonüklidler, ağır metal tuzları) uzaklaştırır ve sindirimi normalleştirir. Aynı zamanda, Kore kuşkonmazından gelen yemekler mükemmel tat ile ayırt edilir. Kore'deki bu kuşkonmaz sayesinde, yararlı özellikleri oldukça geniştir ve tadı en yüksek övgüye layıktır, birçok lezzetin hazırlanmasında yaygın olarak kullanılır.

Korece kuşkonmaz: yarar 2019

Korece kuşkonmaz: yarar 2019

Related news

 • Ebay nasıl alışveriş yapılır. Adım adım mini talimatlar
 • Baykuş
 • Börek Tarifleri
 • Greek-Style Pasta Bake (Pasticcio)

 • Korece kuşkonmaz: yarar 54

  Korece kuşkonmaz: yarar


  Korece kuşkonmaz: yarar 46

  Korece kuşkonmaz: yarar 39

  Korece kuşkonmaz: yarar 16

  Korece kuşkonmaz: yarar 19

  Korece kuşkonmaz: yarar 66

  Korece kuşkonmaz: yarar 57