Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce

Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce


Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 89 17.03.2019, 21:39

Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce

Utangaçlık, utangaçlık veYumurta beyaz lekeler - açıkça erkeklerde sorunun yaygınlığını tartışmak deneyin. Bu ne Normal mi? Benzer bir fenomen nasıl algılanır? Böyle samimi uzmanı - Çok güçlü seks özellikle ürologlarına, bir doktoru görmek zor ikna etmek olur. Ama bu bir sorun varsa endişe değer mi? Belki genital sadece tuhaf bir yapı herhangi bir sağlık riski taşımaz, değil mi? sorusuna gitmek ve onu anlamaya çalışalım.

yumurta üzerindeki sivilce

Sorunun özü

Sivilce asla sevinç duygularına neden olmazgelişi. Özellikle de vücudun samimi kısımlarında "dışarı çıkın". Özellikle şiddetli rahatsızlık, erkeklerde veya penide yumurta akne neden olabilir. Yine de, istatistiklere göre, bir düzine katılımcının her beşte biri, bu kadar sıkıntı yüzünden en azından bir kez bir ömür boyu endişeliydi. Bir önemsememek gibi görünüyor, ancak sevilen kişiyle samimi samimiyeti bozabilir. Serbest ahlak adamlarından bahsedilse bile, cinsel temas sıklığı bu estetik sorun yüzünden azalabilir.

Bu durumda endişe etmeye değer de öylekendi sağlığı mı? Yoksa sadece estetik bir sorun mu var? Herkes bazı sivilin norm olduğunu bilir, ancak bazı insanlar cerrahi tedaviye ihtiyaç duyar. Genellikle ergenlik döneminde ergenlik çağlarında görülür, ancak erişkinlerde görülebilir. İyi bir güncel olayla birlikte, bir hafta içinde kaybolurlar ancak pasif bir beklenti sürükleyebilir. Derhal, sivilceleri sıkamayacağınızı söyleyin, çünkü dokular bu tür etkilerden ciddi şekilde yaralanmıştır.

yumurta üzerine beyaz sivilce

Norm ne gibi görünüyor?

Hemen unutulmamalıdır ki, yumurta üzerindeki sivilcenina priori değil norm. Fakat durumun makul sınırlar içinde olduğunu söylemeyi mümkün kılan bazı faktörler var. Testisteki cilt bir kaza benziyorsa, normaldir. Küçük sarı sivilce tıkanmış yağ gözeneklerinden söz eder, ancak bu da mümkündür. Püstüller ile birlikte parlak kırmızı kabarcıklar da bir tehlike işareti oluşturmazlar, çünkü sıcaklıkları yoğunlaşan bir kütle ile provoke edilebilir. Her zamanki sivilceler birkaç gün geçer, çabucak olgunlaşır ve özellikle estetik bir bakış açısıyla rahatsızlığa neden olur.

Anormallik ayrıntılı olarak

Testislerin üzerindeki sivilceler benzersespiral siğiller, o zaman bu alarm veren bir çan. Buna ek olarak, genital bölgede şişme görünümüne dikkat edilmelidir. Aslanın bu mühürlerdeki payı tehlikeli değildir, ancak konvansiyonel oluşumların kötü huylu hale gelme riski daima vardır. Sert bir mühür hissedilirse, bir doktora danışmak gerekir. Özellikle, korunmasız bir cinsel ilişki arifesinde ne zaman tıbbî danışma ihtiyacını hissetti. Sonuçta, akne bunun sonucu olabilir ve bir enfeksiyonu bir zührevi hastalıkla işaretleyebilir.

erkekler yumurta sivilce

Ne olabilir?

Yumurtalardaki hoş olmayan beyaz sivilceler aslındakılların içine saklanan normal saç köklerinin ortaya çıkması. Skrotum ve penisin üzerine yayılan şekilli dışbükeylerdir. Bu durumda huzursuzluğun özel sebepleri yoktur. Sorun sivilce kaynaklı olduğunda daha ciddi. Muhtemelen, bu durumda, adam banal kişisel hijyeni ihmal eder ve sabun veya jel ile yıkamayı önler. Enflamasyonlu yağ bezleri aynı zamanda yaygınlığın da bir sonucudur. Ağrılar bu tür sivilcelere neden olmaz, ancak gözü de memnun etmezler. Akne aslında genital bir siğil olduğunda böyle durumlar vardır. Fakat radikal önlemler gerekli olacak.

Nadir durumlarda, bir yumurta üzerinde bir sivilce belirtisidirkötü huylu eğitim. Ama şunu söylemeliyim ki döküntüler tek semptom olamaz. Kaşıntı ve apse görünümü ile birlikte geliyorsa, mantarın skrotumda gelişmesi muhtemeldir. Ayrıca ağrı, bir fındığın ya da karinin oluşturulduğunu işaret edebilir. Bu akne acilen açılmalı ve irin ortadan kaldırılmalıdır. Muhtemelen, sivilce görünümünün daha nahoş sebebi uyuzdur. Bu durumda, bir kaşıntı akıntısı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Bu durumda yumurta üzerinde sivilce benzersiz bir semptom değil, ancak diğer faktörlere sadece bir "bonus".

testisler üzerinde sivilce

Nasıl tedavi edilir ve önlenir?

Bu yüzden, bir yumurtayı bir yumurtanın içine dahil etmek kesinlikle mümkün değildir.Özel ilgiye değmeyen zararsız faktörler. Bu sadece hoş olmayan bir estetik dezavantaj değil aynı zamanda çok ciddi bir sağlık sorunudur. Nasıl savaşabiliriz? Birincisi, kişisel hijyene odaklanmak. Erkek genital organları günlük olarak ılık su ve özel jel ile yıkanmalıdır. İkinci olarak, gerekirse, doktor antibiyotik ve dezenfektan reçete edebilir.

Zührevi hastalıklar arasında sivilcekondiloma ve genital herpes gibi sıkıntıları kışkırtır. Ani döküntüler genellikle azot ve sıcaklık farklılıkları ile tedavi edilen bir molluskum kontagiyozumun sonucu olabilir. Kasık biti varlığı da sivilce neden olabilir. En saldırgan, sadece cinsel ilişki sırasında değil, aynı zamanda evde iletişimde de iletilmesidir. Uzun ve nahoş bir şekilde geri çekilmek zorunda kalacaklar. Son olarak, cinsel organlarda sivilce en az sorunlu birkaç neden listelemek gerekir. Bu sentetik iç çamaşırı giyen bir alerjidir. Bu gibi durumlarda mücadelenin sırrı basittir - pamuk ürünlerinin kullanımı ve düzenli hijyen.

Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce

Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce

Related news

 • Çok değişkenli Philipsin avantajları
 • Açık Alana Çıkmayan Çocuklar Obez Oluyor
 • Gül tatlısı nasıl yapılır
 • Kendi ellerinizle bir kalıp nasıl inşa edilir
 • Christina Asmusun Biyografisi - genç ve umut verici bir oyuncu

 • Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 41

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce


  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 64

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 77

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 87

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 74

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 81

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 2

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 42

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 89

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 72

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 80

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 19

  Konuşulmayan bir sorun: yumurta üzerindeki bir sivilce 2