20.06.2019

Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 74

Kompakt Çin "Letoon" - BYD Flyer

Bu yazıda Çin'i ele almaya çalışacağızİlk olarak 2001'de konveyöre giden araba. Yani, kahramanımız BYD Flyer. Adı dediği gibi "uçucu" mu? İncelememizde daha fazlasını okuyun.

byd broşürü

Unutmayalım ki Çinliler var.araba ve bu nedenle sadece mütevazı bir bütçe ile ayrı bir kitle için tasarlanmıştır. BYD Flyer ilk nesil BYD vesayeti altındaydı ve Xian Quinhuan Automobile ait olmamıştır. Sadece 2003 yılında oldu, Xi'an bitki ve modernizasyon biraz eski model satın aldıktan sonra dünya BYD Flyer II gördü. Dışarıda, otomobil markası dışarı durmazsa: genel olarak, biraz 13 inçlik jantlar ile iç "Oka" anımsatan ve olağan 5-kapılı hatchback, şekiller yuvarlanır. İç da etkilemek için başka bir şey değildir olmaz: ucuz iç mavi gösterge paneli 4 kişilik hafif, geniş bir alan LED. top model BYD Flyer ayrıca klima, CD-radyo, merkezi kilit ve birkaç diğer seçenekleri ile donatılmıştır. Ancak, aracın (tabii ki dolar) maliyeti 6000 ekipmanlar için mantıklı.

byd broşürü ii

Daha ileri gidiyoruz. Başlık altında ne var? BYD Flyer neyse ki 92-m benzin yiyor, oldukça zayıf bir 0.8-litre 40 beygir gücü motora sahiptir. Bu kadar zayıf bir güç bile, otomobilin 120 km / sa hızla geçmesine engel olmaz. Arabada 4 vitesli bir tamirciyi bekliyoruz, ancak, korkunç pislikleri bazen acımasızca kötüye kullanmaya başlıyor. Yakıt tüketimi oldukça ekonomiktir ve karışık bir döngüde 4.4 litredir, bu yüzden "Letoon" unuzu doldurmak genellikle gerekli değildir. Makalenin başında, adından da anlaşılacağı gibi, aracın "uçucu" olduğu doğru olup olmadığına dair soruya cevap vereceğimize söz verdik. Bir yanda, bir kaç dakika sürüşten sonra motorun o kadar çok hışırdamaya başladığı ve otomobilin havaya uçmak üzere olduğu anlaşılıyor. Öte yandan, böyle bir şey yoktur. BYD Flyer hız veya hızlanma övünemez. Ancak, bunun küçük bütçeli bir araba olduğunu unutmayalım. BYD Flyer'ın süspansiyonu zorludur, bu da çılgın çalkantısız yollarda çok sayıda yerli çukurun üstesinden gelmesine izin verir. Yönetilebilirlik de oldukça iyi, şoföre şehir sokaklarında ve otoparklarda iyi bir manevra sağlıyor.

byd broşürü yorumlar

Bugün şirket "BYD Auto" artık konu değilküçük otomobil, ilk BYD Flyer kuruluşundan sırasında ne kadar. Şimdi 200'den fazla bin otomobil yılda üreten büyük bir şirket olduğunu ve bunların bazı Japon ve Batı Avrupa markalarıyla oldukça güvenilir ve rekabetçi. şehir gezileri için kompakt ve pratik araba - Bu maddenin kahraman Hakkında o BiAyDi Flyer söylemek önemlidir. O bittikten ve malzemelerin kalitesini sahip ve aynı zamanda zayıf bir eğilim vardır vermez rağmen, hala bir bütçe araba. Bugün, mütevazı 5000 dolara satın ama daha yakından ve belki de sonbahar ve fiyat onlarla rekabet edebilecek yerli VAZ Lada, olacak tercih bir başlangıç ​​için bir göz alabilir. Prensip olarak, BYD Flyer daha belirsiz değerlendirmeleri: diğerleri korkunç dinamiği için mücadele ederken bazı kötü "Çin" malzemeler, genel olarak, seçenekler performans ve, onun manevra kabiliyeti, fiyat ve pratikliği övün. Her durumda, size kalmış.Related news

 • Ramazan bayramını kilo almadan geçirmenin yolları
 • Polikistik Over Sendromu Neden Olur
 • MEKİK OYASI KELEBEK MOTİF YAPIMI
 • Örgü iğneleri ve tığ işi ile bereleri nasıl birleştirirsiniz
 • Kullanım Şartnamesi

 • Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 32

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer


  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 68

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 26

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 81

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 42

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 73

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 35

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 13

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 33

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 10

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 23

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 42

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 99

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 79

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 46

  Kompakt Çin Letoon - BYD Flyer 40