Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 2019

Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 2019

Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 90 08.02.2019, 10:01

"Komedi Kulübü" Şarküteri Tash'ın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam

Birkaç yıl boyunca Sarkisyan Tash Komedi Kulübü'nün esprili bir aktarımını gerçekleştirdi. Nereye gittiğini bilmek ister misin? Kariyeri ve kişisel hayatı nasıl gelişti? Şimdi her şeyi anlatacağız.Sarkisyan Tash

Tash Sargsyan: biyografi, aile

Ermenistan'ın başkentinde 1 Haziran 1974'te doğdu.Erivan. Konuşulan türün geleceğin şovu sıradan bir ailede gündeme getirildi. Babası ağır fiziksel emek ile para kazandı. Annesi ev işlerinde ve oğlunu büyütüyordu. Aile mütevazi yaşadı. Pahalı kıyafetler ve lezzetler için fazladan paraları yoktu.

Tash bir takma isim değil, Ermeni Artashes isminin kısaltılmış şeklidir. Çok az insan bunu biliyor.

Çocukluk yılları

Okulda kahramanımız iyi çalıştı. Öğretmenler, onun örnek davranışları ve bilgi arzusu nedeniyle onu sürekli övdü. Sarkisyan Tashamatör yarışmalara aktif olarak katıldı. Seyircinin önünde gösteri yapmayı, hevesli bakışlarını yakalamayı, alkış duymayı severdi.

Evde çocuk, ebeveynler, büyükanneler ve büyük babalar için performans düzenledi. Onu dışarıdan izlemek çok komikti. İlçedeki herkes, geleceğin sanatçısının büyüdüğünü söyledi.

öğrencilerin

Tasha oyunculuk kariyeri kurmak istedi. Ancak liseden mezun olduktan sonra, daha erişilebilir ve pratik bir meslek seçmeye karar verdi. Adam, Erivan şehrinde bulunan tarım akademisine belgeleri teslim etti. Seçimi şarapçılık fakültesine düştü. Artashes giriş sınavlarıyla başa çıkmayı başardı. Adam gerekli kurs için kayıtlıydı.

KVN performansları

Şarapçılık departmanında çalışmakTash Sargsyan için sıkıcı. Ona neşe getiren tek şey, KVN'de gösterilerdi, Aktif ve neşeli adam "Yeni Ermeniler" ekibine gitti. 1997 yılında takım Major League'in şampiyonu oldu.

Sarkisyan Tash, 2003 yılına kadar "Yeni Ermeniler" in bir üyesi olarak hareket etti. Bir noktada projeyi aştığını ve yaratıcılık içinde gelişmek istediğini fark etti.Tash sarkisyan biyografi

Komedi Kulübü

2003 yılında, takımın eski üyeleri "YeniErmeniler, ülkemizi esprili bir şov formatı için alışılmadık bir şekilde başlattılar. Tahmin ettiğin gibi, Komedi Kulübü hakkında. Bu transferin özü, mizahçıların sahneye çıkması, komik sahneleri göstermesi ya da güncel konularda şaka yapmasıydı. İlk başta Moskova kablo kanallarının gösterisinde gösterildi. Fakat Nisan 2005'te "Komedi Kulübü" TNT'de görünmeye başladı. Ve şimdiye kadar transfer yüksek derecelendirme kazanıyor.

Tash Sargsyan: kişisel yaşam

Kahramanımız her zaman bir Rus eşinin hayalini kurmuştur - güzel, sadık ve ekonomik. Tanrı'nın dualarını duyduğu anlaşılıyor. Ancak bu, Tash'ın istediği kadar çabuk gerçekleşmedi.

Gençliğinde Sarkisian'ın sıcak güzellikleri olan birçok fırtınalı romanı vardı. Ancak, kızların hiçbirinde çocuklarının gelecekteki eşini ve annesini gördü.

Eski kvinschik "Komedi Kulübü" ne liderlik etmeye başladıktan sonra, hayranlarının sayısı zamanla arttı. Fakat Artashes şöhretini hiç kullanmadı.Tash Sarkisian karısı

Gerçek aşk Sargsyan, 2012 yılında bir araya geldi. Sarışın bir Olga Tash ile karşılıklı arkadaşlarla bir partide buluştu. Kız hemen onu sevdi. Ve onunla konuştuktan sonra Ermeni, aşka düştüğünü fark etti. Tabii ki, Olya sadece güzel değil, aynı zamanda zekidir. MGIMO'da eğitildi ve en büyük uluslararası şirketlerden birinde çalışıyor.

Artaşeler uzun ve ısrarla sarışınlara baktı. Sonuç olarak, ikinci yarısı olmayı kabul etti. Birkaç yıldır çift aynı dairede yaşıyor. Ailenin ana kazananı Tash Sargsyan'dır. Olga'nın karısı evin konforunu destekliyor. Aşıklar medeni bir evlilikteyken. Onlar için pasaporttaki damga sadece bir formalitedir.

bu

Komedi Kulübünden ayrıldıktan sonra nişanlandıSarkisyan Tash? Bir restoratör olmaya karar verdi. 2007 yılında Artashes kendi restoran TM Cafe'yi açtı. Bazı finanse yatırım yaptı, ancak bunun bir kısmı zengin dostlar ve akrabalar tarafından verildi. Proje karlı ve birkaç yıl sürdü. Ama hepsi bu değil. 2019 yılında, Tash başka bir kurumun açılışını genişletmeye karar verdi - Cafe 54.Tash sarkisyan kişisel yaşamı

Kahramanımız ilginç ve kapsamlı bir şekilde gelişmiştir.bir kişilik. Bir keresinde, NTV'de "Futbol Gecesi" transferini gerçekleştirdi. Ve 2011'den 2012'ye kadar olan dönemde. Sargsyan, Total Football'ın yazı işleri müdürü oldu.

Son zamanlarda, Artashes yeni kanalda Match-TV üzerinde çalışıyor. Yakın gelecekte hayata geçirilecek pek çok proje hazırladı.

Sonuç olarak

Biyografi, kariyer ve kişisel yaşam Tasha Sargsyanayrıntılı olarak incelendi. Önceleri amaca yönelik ve çalışkan bir genç adam. İşinde ve mali refahında başarılar diliyoruz!

Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 2019

Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 2019

Related news

 • Kuru Fasulye Yemeği
 • Haşhaşlı Cevizli Burma Çörek Tarifi
 • Radyo istasyonları (St. Petersburg): liste, bazıları hakkında bilgi
 • Cenaze merasimlerinde insanlar neden genellikle siyah giyerler
 • Pareo bağlama şekilleri

 • Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 100

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam


  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 36

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 77

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 63

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 37

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 12

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 66

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 66

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 10

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 63

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 32

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 42

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 24

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 57

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 83

  Komedi Kulübü Şarküteri Tashın eski sunucusu: biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 71