Kolay Saç Uzatan Tarifler 2019

Kolay Saç Uzatan Tarifler 2019
Kolay Saç Uzatan Tarifler


Kolay Saç Uzatan Tarifler

Kolay Saç Uzatan Tarifler

Uzun ve parlak  saçlar genelde her kadının isteğidir.Saçlarınızın uzamamasından şikayetçiyseniz size vereceğimizdoğal saç uzatan tarifleri deneyebilirsiniz. Hiç bir kimyasal içermeyen bu doğal ürünler ile saçlarınız kısa zamanda uzayacak güçlü ve parlak görünecektir.

Saçlarınızı her gün düzenli taramanız saç uzamasında büyük rol oynar. Çünkü saç taramak saç diplerindeki kan akışını hızlandırır. Bu da saçların uzamasına yardımcı olur. Saçlarınızı tararken çekip kırmamaya dikkat etmelisiniz. Ağzı çok sık olan tarak yerine dişleri geniş olan tarakları tercih edin.

modern saçlar

Saçları uzatan doğal yöntemlerden biride yumurta akıdır. Yumurtanın akını aldıktan sonra iyice saçlarınıza yedirerek sürün.daha sonra streç fil ile saçlarınızı sarın ve 2 saat bekleyin. Süre sonunda saçlarınızı yıkayıp temizleyin. Düzenli uygulama ile saçlarınızın kısa sürede uzadığını güçlü ve parlak olduğunu göreceksiniz.

Doğal maskelerde saçlarınızın hızlı uzamasına yardımcı olacaktır. Örneği haşladığınız patatesin suyunu alın.İçine yumurta sarısı ve bal karıştırın. Bu maskeyi dipten uça kadar bütün saçınıza yedirin. Bu maske saçlarınızın kısa sürede uzamasına ve güçlenmesine yardımcı olacaktır.

Doğal yağlar saçlarınızın daha kısa sürede uzamasını sağlar. Bu doğal yağları aktarlardan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sedir yağı, jojobo yağı ,lavanta yağı ve biberiye yağını ikişer damla damlatarak biraz ısıtın. Bu karışım yağlar ile saçlarınızın dibine masaj yapın. Saçlarınızın uzamasına çok yardımcı olacaktır.

Saçları uzatan doğal yöntemlerden biride elma sirkesidir. Ama kullanacağınız elma sirkesinin tamamen organik olması gerekir.Saçınızı duruladığınız suya 3 damla elma sirkesi ekleyerek bu su ile saçınızı durulayın.Elma sirkesisaçlarınızı güçlendirerek uzatır.

Bunun dışındasaç bakım kremlerini düzenli olarak kullanmakta saçın uzamasına yardımcı olur.Saç bakım kremini en az haftada bir kere kullanmalısınız.Böylece saçlarınız hem hızlı uzar hem de parlak görünür.Saçlarınızı yıkarken saç köklerinizi çok sert bir biçimde yıkamayın.Saç köklerini masaj yaparak yıkayın.Bu kan dolaşımını artırarak saçın daha hızlı uzamasını sağlar.Saçlarınızı uyurken açık bırakın.Uyurken bağlanan saçlar kırılarak cansızlaşır. Özellikle uyku sırasında saçlarınızın daha rahat olmasını sağlamalısınız.


Kolay Saç Uzatan Tarifler 2019

Kolay Saç Uzatan Tarifler 2019

Related news Kolay Saç Uzatan TariflerKolay Saç Uzatan Tarifler


Kolay Saç Uzatan Tarifler


Kolay Saç Uzatan Tarifler


Kolay Saç Uzatan Tarifler


Kolay Saç Uzatan Tarifler