Koçluk yolu Rudy Garcia 2019

Koçluk yolu Rudy Garcia 2019

Koçluk yolu Rudy Garcia 19 24.01.2019, 18:19

Koçluk yolu Rudy Garcia

Rudy Garcia 1964'te uzak doğdu.profesyonel bir futbolcunun ailesinde yıl. Bir zamanlar en ünlü Fransız ekipleri ("Sedan" ve "Dunkirk") değil, oğlunun gelecekteki tutkusu ve mesleğini belirleyen Rudy'nin babası. Oğlu, ilk önce öğrencisi Rudy olan "Korbei-Esson" gençlik ekibinin eğitimine götürdü.

Kariyer futbolcusu

Rudy Garcia'nın bir oyuncu olarak ilk çıkışı1983/84 sezonunda "Lille" ana ekibi. Bu kulüpte Garcia 5 sezon oynadı ve sonradan ortaya çıktığı gibi kısa kariyerinin çoğunu ona adadı.

1988'de futbolcu Fransa'nın ikinci en güçlü bölümünde konuşan futbol kulübü "Cannes" e taşındı ve 1991'de "Martigues" de bir başka geçiş gerçekleşti.

Rudi Garcia

Mesleki kariyer Rudy Garcia, biyografibir oyuncunun yüksek başlıklar ve başarılarla dolu olmadığı 1992'de şiddetli bir diz yaralanması nedeniyle sona eren. Paralel huzursuz koçluk mesleğinin inceliklerini kavramak başladı yılında Ancak, 1990'ların kalmış, amatör futbol kulüpleri ve Fransızca göründüğü tüm o futbol sahasında yaptığı ilk adımlarını attı ki, "Corbeil-Essonnes", aynı.

Koçluk kariyerine başlama

Garcia, 1998 yılından beri çeşitli"Saint-Etienne" en ve 2001 yılının Ocak ayında pozisyonları koçluk ünlü Galli teknik direktör John Toshack elinden kulübün baş antrenör olarak devraldı. Ancak, Garcia'nın sadece bu sezonun sonuna kadar sürebileceği takımın başında tutun. 12 maç koğuşları sonra Rudi Garcia sadece 12 puan başardık ve kulüp istifa acemi bir koç gönderdi.

Garcia kendisini rehabilite edebildi.o da Ligi'nde 2 getirmek, hem de lazım gökyüzü "Dijon" dan yıldız, bu mütevazı kulüp 9.luk onunla bir rekor alarak bir "Le Mans", Ligue 1'de biraz gürültü yapmak.

Kariyerinin en güzel dönemi

Garcia için bir antrenör olarak gerçek şöhret Lille'le geldi, kim kimliği 2008'de onu yönetmek üzere emanet edildi. Takım hemen şampiyonadaki 5. sırada yer aldı ve Avrupa Ligi'ne girdi.

Bir sonraki şampiyona, "Lille" 4 gerçekleşti ve 2011 yılında UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasında oynayan ülkenin şampiyonu Fransız Kupası'nı kazandı ve oldu.

rudi garcia biyografisi

Haziran 2013'te Rudy Garcia, bu ekibin dünya çatışmasının yeni bir aşamasına gelmesini umarak İtalyan "Roman" ın önerisini kabul etti.

Efsanevi İtalyan kulübünün beşinci sırada yer aldığı 2015/2016 başarısız sezonu, 13 Ocak 2016'da yaşanan "Roman" ten Rudi'nin görevden alınmasına katalizör görevi gördü.

Koçluk yolu Rudy Garcia 2019

Koçluk yolu Rudy Garcia 2019

Related news

 • Bebeklerde burun tıkanıklığı nasıl açılır
 • 5 asırlık el yazması Kuran, Topkapı Sarayında
 • Para çekmecesi nedir
 • Kayınvalideye Anneler Günü Hediyesi 2019 için Tıklayın

 • Koçluk yolu Rudy Garcia 37

  Koçluk yolu Rudy Garcia


  Koçluk yolu Rudy Garcia 18

  Koçluk yolu Rudy Garcia 47

  Koçluk yolu Rudy Garcia 73

  Koçluk yolu Rudy Garcia 11

  Koçluk yolu Rudy Garcia 3

  Koçluk yolu Rudy Garcia 28