Kineshma gözde mekanları 2019

Kineshma gözde mekanları 2019

Kineshma gözde mekanları 54 24.01.2019, 01:08

Kineshma gözde mekanları

Pitoresk Kineshma (İvanovo bölgesi), ilk1429 yılına kadar uzanan tarihi, yüksek Volga kıyısında yer almaktadır. İl merkezini başkentten ayıran mesafe, bölgesel merkezden 100 km. Sanayi ve nüfusun gelişim düzeyine göre, Kineshma İvanov'dan sonra ikinci sırada yer alıyor. Sakinlerin sayısı 90 bin kişiyi geçiyor.Kineshma manzaraları

Volzhsky Bulvarı, tapınaklar, mimari eserler ve diğer ilginç yerler

Kineshma 'daki birçok ilgi çekici yerVolga Bulvarı boyunca - kasaba halkının eğlence dünyasının en sevilen yerlerinden biri. 17. yüzyıla kadar bulvarın çizgisi, sağlamlaştırılmış bir yerleşimin sınırı olarak hizmet etti. Daha sonra burada ahşap kaldırımlar döşendi, çitler ve çardaklar kuruldu.

Kineshma manzaralarıGeçen yüzyılın 20 yılında, yer değiştigörünüm: yollar asfaltlanmış ve tahta çitler demir döküm olanlarla değiştirilmiştir. O zamana kadar, bulvar bugün hâlâ ilgi odağı olarak ilgi çeken ilk taş binalar (Asalet Evi, zengin ve saygın şehir sakinleri, Kent Konseyi, varlık yerleri) ile süslenmişti. Kineshma, zengin bir kültürel ve tarihi mirasa sahip bir şehirdir. Rus kültürünün ünlü şahsiyetleri - oyun yazarı A. N. Ostrovsky ve sanatçı N. N. Kustodiev, yazar A. A. Potekhin ve astronom F. A. Bredikhin setin üzerinde yürüyorlardı. Burada milyonlarca izleyici tarafından sevilen yerli filmlerden sahneler çekildi: "Gelin", "Vassa Zheleznova", "Kurtlar ve Koyun". Sovyet dönemlerinde bile, bu şehirde çeşitli şehir etkinlikleri düzenlendi. Ve bugün Kineshma sakinleri Volga kıyılarını, şehir tatillerini süsleyenlerin en güzel bulvarlarından birini kutluyorlar. Tiyatro gösterilerini, çeşitli etkinliklere (konserler, sergiler, yarışmalar) katılmak için buraya geliyorlar. Bakımlı setin yanı sıra, Kineshma'nın ilgi çekici yerlerinden biri de daha az ilginçtir. Nehrin yukarısındaki en yüksek alan, güçlü beş kubbeli kiliselerden ve yukarı doğru bakan ince bir sivri uçlu 87 metre yüksekliğindeki çan kulesinden oluşan Varsayım ve Troitski katedrallerinin topluluğudur. Şehrin topraklarında her biri kendi zengin tarihine sahip olan birkaç antik tapınak vardır. Devrim öncesi dönemde inşa edilen tarihi merkezin iyi korunmuş taş binaları, Kineshma'nın turistik yerlerini ziyaret eden turistlerin de ilgi odağı. Bazıları - banka binası, Kırmızı ve Beyaz alışveriş merkezleri - hala bu gün kullanılıyor. Yerel sanat tarihi müzesinin ve resim galerisinin sergileri, bölgenin zengin tarihinin özenli ifadeleridir.kineshma ivanovskaya oblastSadece Kineshma'nın manzaraları değil.şehir sınırları içinde bulunan turistleri buraya çekiyor. Mavi suların güzelliği ve zümrüt yeşili ormanlarına "Volga İsviçre" denen mahalleler de var.

Bugün, yerel halkın ve yetkililerin çabaları, misafirperver bir kenti bölgenin en önemli turizm merkezlerinden birine dönüştürmek için faaliyetlerin uygulanmasını amaçlamaktadır.

Kineshma gözde mekanları 2019

Kineshma gözde mekanları 2019

Related news

 • Yayın tılsımları nelerdir
 • Günlük Far Paleti Tavsiyeleri
 • Orucu kimler tutamaz
 • Eğitimin temel biçimi olarak ders

 • Kineshma gözde mekanları 11

  Kineshma gözde mekanları


  Kineshma gözde mekanları 68

  Kineshma gözde mekanları 60

  Kineshma gözde mekanları 47

  Kineshma gözde mekanları 60

  Kineshma gözde mekanları 44

  Kineshma gözde mekanları 50

  Kineshma gözde mekanları 14