Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 2019

Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 2019

Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 65 05.02.2019, 20:58

Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina

Şov dünyasının yıldızlarına olan ilgi asla kaybolmaz. Herşeyi bilmek istiyorum: kişisel yaşamları, sevgi ilişkileri ve hatta kilo verme yöntemleri. TV ekranlarında, ilk gösterilerde ve konserlerde parlayan insanlar sürekli olarak şekillerini korumak zorundadır, çünkü bütün ülke onları izlemektedir. Örneğin, Xenia Borodin'e "Dom-2" gerçeklik şovunun tanınmış TV sunucusunu çekin. Her zaman bedendeydi, ama şimdi, bu kadına bakarken, gıpta ediyorsun, kilo vermeyi nasıl başarabildin? Ayrıca Borodin'in kilo verme şeklini öğrenmek ister misiniz? Sonra okumaya devam et.

Bu yüzden, bir kez daha Ksenia Borodina'nın her zaman olduğunu hatırlatacağımFazla kilo ile uğraşmak. güzel bir şekil elde etmek için, o tür bir kere sansasyonel ve Kremlin yanı sıra ayrı bir yemek ve açlık günleri olarak, diyetin bir demet çalıştı. Kilo vermek, ama önemsizdi. Bir plastik cerrahi yapmak önerisi, Ksenia, cerrahın neşterinin altına girmek istemeyen, tamamen kenara süpürdü.

Ve sonra evlendi ve hamile kaldı. Çevredeki her yer, genç annenin şeklinin nasıl yuvarlandığını fark etti. Kızının Marousi'nin doğumundan sonra Borodin, bir şeylerin vücuduyla yapılması gerektiğini fark etti, çünkü yalnızca ailesine dikkat etmek zorunda değil, işine geri dönmek zorunda kaldı. Sevgililer Günü arifesinde Borodin, aynı derecede ünlü Ksenia Sobchak tarafından kendisine önerilen bir diyet denemeye karar verdi. Arkadaşının tavsiyesi üzerine Borodin, kilo vermeyi başaran bir salatalık diyetine bindi ve böylece Sevgililer Günü için kocasına hediye etti. Xenia inceltici ve hatta biraz daha genç olduğunu görünce TV sunucusunun yetenekli taraftarları hoş bir şaşkınlıkla karşılaştılar. Xenia Borodina'nın kilo kaybı, uzun yıllar fazla kilo ile mücadele eden birçok kadına bir ivme kazandırdı. Her şeyin bizim elimizde olduğu ortaya çıktı ve eğer gerçekten bir şey istiyorsak, onu elde edebileceğiz. Ayrıldıktan sonra, Borodin hızlı kilo kaybının sırrını anlattı.

Borodina'nın beslenme biçimi iki hafta sürer, en önemlisi de,her gün 4-5 salatalık tüketmek, daha az imkansız, ancak daha çok salatalık da buna değmez. Sabah Xenia öğle yemeği - sebze çorbası ve yeşilliklerle birlikte bir salatalık salatası için iki salatalık ve bir dilim çavdar ekmeği yedi. Akşam, TV sunucusu iki salatalık ya da sebze salatasından bir porsiyon yedi. Ayrıca haftada iki kez sebze çorbası yerine bir parça haşlanmış tavuk yedi. Diyet boyunca alkol ve karbonatlı içeceklere izin verilmez. Yeşil veya siyah çay, su ve şekersiz doğal meyve suları içilmesine izin verilir. Borodina diyetine Sobchak'ın da önerdiği günlük temizleme lavmanları takviye edildiğini söylediler.

Hıyar kilo kaybı için uzun süredir kullanılmaktadır. Toksinlerin vücuttan ve fazla sıvıdan uzaklaştırılması gibi faydalı bir özelliğinden bahsetmeye yeterlidir. Diyet Borodina, salatalık diyetinin çeşitlerinden biridir, ancak bu yemeğin sopanın sadece birkaç hafta uzun olmaması gerektiğini unutamazsınız. Yine de salatalıkların insan vücuduna gerekli besin maddeleri ve vitamin miktarlarını verememesinden kaynaklanmaktadır. Salatalık diyeti acil bir diyet olduğundan, diyetten çıkarken dikkatli olun, zira hızlı kilo vermenin daha da fazla kilo alacağına ve her şeyi tekrar yağlı ve tatlı yemeye başlarsanız. Diyetten çıkmak için, geleneksel ürünleri yavaş yavaş tanıtmalısınız.

Borodino'nun diyetinin uygun olmadığı unutulmamalıdırHer. Gastrointestinal sistem ve böbrek hastalıkları olan insanlara kontrendikedir. Ayrıca, salatalık diyeti genel halsizlik ve kötü hava halindeyken unutulacaktır. Yine de, Xenia Borodina'nın diyetleri, acilen kilo vermek isteyenlerle birlikte kullanılmalıdır. Ama cilt hızlı kilo kaybı sevmez ve sarkık ve gevşek olan hoşnutsuzluklarını aynı anda unutmayın. Doğru, Borodin tüm bunlardan başarıyla kaçmayı başardı.

Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 2019

Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 2019

Related news

 • Beyaz şort giymek için ne gerek var Yaz beyaz dantelli şort ne giymeli fotoğraf
 • Mantar çivi. Tedavisi. Enfeksiyonla mücadelede halk ilaçları
 • Vesiküler solunum - fizyoloji ve patoloji
 • Evlilik Teklifi Püf Noktaları
 • İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözü
 • İş Kur Kayıt Belgesi Alma

 • Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 96

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina


  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 46

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 69

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 74

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 26

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 53

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 86

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 6

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 91

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 91

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 16

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 11

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 78

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 91

  Kilo vermeye yardımcı olmak - diyet Borodina 51