KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 2019

KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 2019
11.05.2019

KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 56

"KIA Sorento" - Korece SUV'un ayarlanması

"KIA Sorento" - Bu çok popülerRusya'da orta boy crossover. İlk çıkışından hemen sonra, iç pazarda büyük beğeni topladı. Çoğu sürücü, çekici tasarımı ve iyi sürüş özellikleri nedeniyle seviyordu. Ancak bazen sürücüler, sözde ayarlamayı kullanarak "kendileri için" araçlarını hassaslaştırmak istiyorlar. "KIA Sorento" (Bu arabanın fotoğrafı biraz daha alçaltsın) bu tür çalışmaların ardından daha çekici ve bireysel hale gelir. Bu yazıda, bu çapraz çizgiyi kendi ellerimizle nasıl iyileştireceğimizi inceleyeceğiz.

"KIA Sorento" - "kenguryatnik" yardımıyla ayarlama

Bazı sürücüler, vurgulamak içinoff-road nitelikleri Koreli "Sorento", üzerinde ayarlamak "kenguryatnik." Ancak "KİA" üreticileri için çok çeşitli otomobil aksesuarlarıyla bile sadece iki parça parça sunuyor. Her ikisi de krom yay şeklinde. Aradaki fark yalnızca yüksekliklerinde (60 ve 76 santimetre). Böylesine yetersiz bir çeşitlilik, "KIA Sorento" nun başlangıçta "kenguryatnikov" şeklinde ek koruma ile uyum sağlamamasıyla açıklanmaktadır. Zarif formları ve asil tasarımı bu şekilde vurgulanamaz. Bazı araç sahipleri için ilave bir tampon yerleştirilmesi aracın acımasızlığını verir. Yargıç kendin için, burada ayarlaması krom kaplama koruma kranklarını yerleştirmek olan "KIA Sorento" SUV'u.

kia sorento ayarı

Oldukça organik görünmüyor. Böyle bir "kollektif çiftlik" SUV versiyonu "KIA Sorento".

Tampon koruması yardımıyla ayar yapma

Ancak bu başka bir konu. Bu aksesuarlar, Koreli geçitler sahipleri arasında çok popüler, çünkü arabanın tasarımını bozmuyorlar, aksine daha bireyselleşiyorlar. Buna ek olarak, tamponun korunması pratik açıdan önemlidir.kia sorento 2013 fotoğrafını ayarlamaZeminde veya karta park ederkenmakinenin "beslemesi" tamamen güvenlidir. Tampon ve hava girişi her zaman krom çelik borularla korunacaktır. Geniş ürün yelpazesi arasında düz ve kavisli yayların çift tasarımı vardır. Her durumda, böyle bir detayın bulunduğu bir araba, diğer araçların arka planına karşı öne çıkacaktır. Bu arada, bu tür borular için yeni deliklere gerek yoktur. Tüm koruma, normal montaj noktalarına monte edildiğinden, parçanın montajında ​​herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

"KIA Sorento 2013" - ayarlama. Krom kaplı eşiklerin fotoğrafı

tuning kia sorento fotoğrafı

Bu tür eşikler çoğu zamanarabaya iniş yapmak için daha rahat ve komplike olmasını dilemektedir. Fakat aynı zamanda böyle bir uyarlamanın şekillendirilmesi gereksiz olmayacak. Bu nedenle, herkes için ek yan etekler yükleyebilirsiniz. Tampon korumada olduğu gibi bu yedek parça da düzenli cıvatalara tutturulmuştur; bu cıvata, kendi kendini ayarlayan hayranlar için büyük bir artıdır. Eşik değerlere ek olarak, alüminyum pedleri (veya bir kit ile hazır satın alabilir) ve "çamurluk kapaklarını" da yükleyebilirsiniz. Bu nedenle "KIA Sorento" ayarı daha zorlu bir görünüm verir ve krom borular çamurda daha az kirli olur.

KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 2019

KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 2019

Related news

 • Sapphire Çarşı Aile Buluşmaları Çocuğunuz Gerçekten Güvende mi
 • Rulo Poğaça
 • 2019 Yılında Tesettür Modasında Gelişmeler
 • Çamaşır makinesinde taşıma cıvataları: Ne için kullanılır ve nasıl kaldırılır
 • Modern Prenseslerin yepyeni tutkusu: Miss Alix Parfüm Serisi

 • KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 41

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması


  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 98

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 12

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 35

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 80

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 50

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 59

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 92

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 60

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 35

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 42

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 48

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 26

  KIA Sorento - Korece SUVun ayarlanması 79