Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 2019

Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 2019
15.09.2019

Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 95

Khrushchev'in mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir

Bu yüzden tarihsel olarak her zaman böyle oldu,herhangi bir şart altında bir kişi evini olabildiğince rahat ettirmeye çalıştı. Bu anlamda modern insanlar uzak atalarından farklı değiller. Hepimiz ferah ve rahat daireler ya da evler hayal ediyoruz. Ne yazık ki, tüm arzularımız gerçekleşmeyecek. Bugün rüyamızın uygulanmasına müdahale etmenin nedenleri hakkında konuşmayacağız, Kruşçev'in mutfağını rahat ve işlevsel hale getirmek için neler yapılabileceğini konuşacağız.

Kruşçev mutfağıBu oda hakkında konuşmak, not edilmelidir,Onun alanı altı ila sekiz metrekare arasındadır. O kadar değil, değil mi? Nikita Kruşçev'in saltanatı sırasında, mutfak çok mütevazi bir amaç - yemek verildi. Bu nedenle, ona "ekstra" metre ayırmak için uygun görülmedi. Yemek yemek için, bütün ailenin toplanacağı büyük yuvarlak veya kare masalı oturma odasında tavsiye edildi.

Bugün birçok sahip olduğunu söylemeliyimKruşçev'deki "Daireler" yerleşimi değiştiriyor ve evlerinin tasarımını geliştiriyor. Mutfağınızı da değiştirmek isterseniz, tavsiyemizi dinleyin.

İlk imar gereklimekanınız ve mutfağınız için görevleri tanımlayın. Yalnızca yemek pişirmek için kullanırsanız, tüm dönüşümleriniz yalnızca pişirme alanının yeniden düzenlenmesine indirgenir. Ayrıca mutfakta veya ailenizle birlikte öğle yemeği ve akşam yemeği için misafirleri almayı planlıyorsanız, yemek alanına da ihtiyacınız olacaktır.Khrushchev köşesinde mutfak

Yeniden yapılanma ihtiyaçları için Kruşçev'in mutfağıbelirli kuralların uyumu. Mekanın doğru düzenlenmesiyle çok önemli bir rol oynar. Bugün birçok apartman dairesini tercih ediyor. Onlarda mutfak çok yoğun değil. Aksi halde, iyi bir gerginlik olsa bile, yabancı kokulardan kurtulmanız zor olacaktır. Eğer bu seçenek bir nedenden dolayı size uymuyorsa, o zaman alanı artırmak için bir sundurma veya balkon kullanabilirsiniz.

Doğru mobilyaları seçmek çok önemlidir. Kruşçev için mutfak sipariş için yapılırsa en iyisidir. Peki, eğer yerleşik ise. Bu küçük odanın köşelerini unutma. Her biri maksimum verimlilikle kullanılmalıdır. Bu nedenle Kruşçev'deki köşe mutfak en çok tercih edilir.

Zamanımızdaki tasarım özellikleriharikalar yaratmak. Genellikle zaten küçük bir odada bulunan bir gaz sütununun varlığı ek zorluklar yaratır. Ancak, karmaşık ve pahalı yeniden yapılanma biçimleri olmadan yapabilirsiniz. Bazı tasarımcılar sütunu bir dolapta veya nişte saklamayı önerirler. Ancak, bu cihazın iyi havalandırmaya ihtiyaç duyduğunu ve bazen onarıldığını bilmeniz gerekiyor, bu nedenle bu teklifin uygun görülmesi pek mümkün değil. Bu durumda, deneyimli tasarımcı ile birlikte, Kruşçev mutfağının tasarımı üzerinde dikkatli düşünmek gerekir. Bu makaledeki sütunu içeren fotoğrafı görebilirsiniz.Bir sütun ile mutfak Khrushchev fotoğraf

Kruşçev için mutfak kontrastı olmamalıdırduvarların arka planında öne çıkın. Parlak renklerde idam edilmesi arzu edilir. Alanı görsel olarak genişleten ayna ve cam yüzeyler kullanın.

Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 2019

Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 2019

Related news

 • Nazi-deve güdücü tartışmaları aşırıcılığı güçlendiriyor
 • TRT Çocuk, 7.Yılında Facebook Etkinliği Düzenliyor
 • Kilo Vermek İsteyenler Bol Bol Tüketmeli
 • Sözün bu akşam ekrana gelecek olan bölümüne Kaya Akkaya konuk oluyor
 • Bir blender Brown al

 • Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 44

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir


  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 58

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 76

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 98

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 42

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 29

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 21

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 27

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 73

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 98

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 92

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 70

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 28

  Khrushchevin mutfağı, odanın rahat olmasını sağlayabilir 87