KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 2019

KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 2019

KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 55 27.01.2019, 23:15

KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ

Tatilin bitimiyle birlikte biz bayanlar, güneşten ve denizden yıpranan saçlarımızı onarmak isteriz. Kuaföre gider, önce bakım, ardından bir boya ve bir kesim ile yılı bitirmeye hazırlarız saçlarımızı. Her yıl, hatta ve hatta neredeyse her ay diyebilirim ki; yeni bir saç trendi çıkıyor biliyorsunuz. Yenilik her zaman iyidir, bazen uygulaması cesaret istese de. Genel olarak da parlak ve gösterişli tonların hakim olduğu 2019 saç rengi trendleri içerisinde, klasik sarılar, kahveler ve kızıllarla birlikte başka birkaç dikkat çekici renkte aralarına katılıyor. 

İşte bu yılın dikkat çekici renkleri,

1-Buz Kraliçesi Sarısı : 

BUZ KRALİÇESİ SARISIBUZ KRALİÇESİ SARISI VICTORIA BECKHAMVICTORIA BECKHAM

Aslında bizim bildiğimiz platin sarı gibi diyebiliriz. Buz gibi soğuk ve sert bir görünüm bıraktığından bu isim takılmış. Direkt kullanmaya cesaret edemezseniz, Victoria Beckham gibi sadece ışıltı katmak için kullanabilirsiniz. Açıkçası ben onun saçının bu yumuşak geçişlerini sevdim (her ne kadar şuanda koyu tonları kullansa da).

2-Tatlı Pasteller :

ŞEKER PASTELLERTATLI PASTELLER

Bu rengi görünce benim de aklıma Katy Perry gelmişti açıkçası. Pembe, mor mavi.. Tatlı bir tuhaflık katsa da çok sıcak bir renk. Bence çok yumuşak görünüşlü, oldukça eğlenceli ve çokça işveli :) Sezonun en trendi rengi… 

3-Renk Blokları : 

RENK BLOKLARIRENK BLOKLARI

Eğer saçımı komple pastel tonlara boyamak benim için biraz fazla diyorsanız, en azından uçlarından bu trendi yakalayabilirsiniz. Denemeye cesaret edemediğiniz renkleri, (morları, pembeleri, yeşilleri) kesinlikle deneyebilirsiniz Haa unutmadan bir de kuş tüyleri takarsanız saçınızın uçlarına doğru, en trendi sizsiniz demektir. Demedi demeyin…

4-Kımızı&Mor Ombre :

KIRMIZI&MOR OMBREKIRMIZI&MOR OMBRE

Ombre, 2019 saç rengi trendleri içerisinde de gücünü koruyor diyebilirim. Ancak klasik ombreleri bir kenara bırakın ve bir farklılık yaratın, cesaretli olun. Taze ve tarz bir görüntü elde edin. 

Bize bunları anlatıyorsun da sen yapıyor musun derseniz; cevabım kesinlikle evet. Denemeyi ve yenilikleri severim. Şuan saç rengimi tarif etmem gerekirse, az biraz ateş kızılı da katılmış canlı bir bakır rengi diyebilirim. Biraz renk katmak ve denemek içinde geçen hafta uçlarına pembe ve morlar attırdım. Gözünüzde ne kadar canlandı bilmiyorum ama ben çok seviyorum. Sanırım önemli olan da bu değil mi?

Siz istedikten ve beğendikten sonra kimin ne dediğinin bir önemi yok.

KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 2019

KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 2019

Related news

 • Makrome ipinden çanta yapımı By hatice
 • Hafif yaz pastası. Ekşi krema bir zorunluluktur
 • Otoyol ve şehirler için motosiklet

 • KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 75

  KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ


  KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 13

  KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 59

  KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 67

  KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 23

  KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 9

  KENDİNE GÜVENENLERE 2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ 18