Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklamasıKendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması

26.05.2019

Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 100

Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır? Kroki, kostüm açıklaması

Bütün çocuklar hevesle bekliyorYeni Yıl gibi tatil. Ve bu şaşırtıcı değil, çünkü o zaman tüm hayaller gerçekleşir ve Büyükbaba Frost, pek çok armağan getirir. Tatilin aydınlatılması da mükemmel bir karnaval kostümüne yardımcı olacaktır.

kostüm kraker

Sineklik hakkında

Yeni Yıl Karnavalı için bebek gerekiyorsaKostüm clappers, genellikle ebeveynler sadece kaybolur ve nasıl ve ne yapacağını anlamıyorum. Ama burada her şey son derece basit. Sadece tokmağı hayal etmelisin. O her zaman parlak, davet ediyor. Aynı şey bebek için uygun olmalıdır.

Kızlar hakkında

Bir kız için klape kıyafeti gerekiyorsa, çok sayıda varyasyon olabilir. Ancak, en başarılı seçenek:

 1. Başlık, parlak kuyruklarla bitecek bir kapaktır (bir çekimin taklidi).
 2. Çok renkli tinsel ile süslenmiş eteği olan elbise veya yelek.
 3. Parlak ayakkabılar.
 4. Aksesuarlardan kağıttan açılan bir maket alabilir (ürün büyük bir şeker gibi görünecektir).

kızlar için kostüm kraker

Erkekler hakkında

Çocuğa yeni yıl için aynı kıyafete ihtiyacınız varsa, o zaman korkunç veya karmaşık bir şey yoktur.

 1. Şapkana ihtiyacın olacak.
 2. Ayrıca teneke ile süslenmiş tulum veya yelek ile pantolon giymek daha gerekli olacaktır.
 3. Ayakkabılar parlak olmalı.
 4. Oğlanın bu takım için aksesuarlara ihtiyacı yok.

kukuleta

Ile bir kraker kostüm hazırlayabilirsinizbebek için bir kaput kapağı yaratıyor. Ve hepsinin hem erkek hem de kız için şapka tek tek yapılacağından. Bunu yapmak için, bir silindir yapmanız gereken bir Whatman'a ihtiyacınız var. Ürünü bebeğin başının büyüklüğüne göre hazırlamak önemlidir. Sonuçta, bu durumda, şapka "oturmak" için uygun olacak ve çocuğun eğlenmesini engellemeyecektir. Ardından, ürünün yukarıdan yukarı doğru bağlanabilmesi için ürünün parlak ambalaj kağıdı ile sarılması gerekir. Kağıdı kağıda yapıştırmak için iki taraflı yapışkan bant kullanmak en iyisidir. Şimdi kağıt bir at kuyruğu içine katlanabilir ve parlak bir kurdele ile bağlanabilir. İstenirse, bu kuyruk krakerden bir atışın mükemmel bir taklidi olacak olan küçük şeritler halinde kesilebilir.

Yılbaşı kostümü krakerleri

Bir kız için bir kostüm dikmek

Için bir kraker takımı dikmek için hiçbir yolu yokturkızlar, zaten bebeğin sahip olduğu kıyafetlerden yapılabilir. Bunun için parlak bir elbise (örneğin kırmızı) almak ve onu yağmur ve parıltılarla süslemek yeterlidir. Ama bu durumda, bir bakla hakkında düşünmek en iyisi, çünkü kraker muhteşem olmalı. Basitleştirin. Bunu yapmak için uygun rengin bir tülüne ihtiyacınız var. Podnyubnik tam bir güneş patlaması gibi kesildi. İsterseniz, sadece bir elastik bant ile eklemeniz gereken birkaç seviye yapabilirsiniz (eğer bir etek daha da muhteşem yapmak isterseniz).

Bir bebek bluzunu dikmek istiyorsanız, en basit tişörtün taslağına göre kesmeniz gerekir. Ayrıca sadece kollu fenerler dikmek için gerekli olacaktır. Ayrıca, boncuk veya piyon ile bir bluz yaka süslemek iyidir.

Bir krakerin kostümü varsa, elbisekızlar hem doğrudan (dikmek için daha kolay) hem de belde kesilebilir. Her şey çocuğun ve annenin isteğine bağlıdır. Serbest bir tişörtün uzun bir deseni üzerinde düz bir elbise yapılır. Kollu el fenerleri şeklinde yapmak da iyidir. Sadece kostümünü pul, yağmur, piyonla süslemek için kalır.

yeni yıl çocuk için uygun

Bir erkek için kostüm dikmek

Çocuğa yeni bir yıl için bir takım elbise dikmek de zor olmayacak. Temel olarak, en yaygın doğrudan pantolonların ve doğrudan gömleğin modellerini almak mümkündür.

 1. Takımın üstü. Bir takım elbise için gömlek, sırt ve rafta biraz kısaltılmalıdır (bel çizgisine). Kollar, dirsek etrafındaki elastik bantta ve bebeğin fırçasında genişlikle toplanarak ilginç hale getirilebilir. Yaka, bebeğin omuzlarının tüm genişliği boyunca uzanarak, büyük ve güzel yapılabilir.
 2. Pantolon. Bir gömlekle olduğu gibi en sıradan desende de kesiliyor. Diz ve ayak bölgesinde her bacağın genişliği elastik bantla bacağın üzerinde toplanır.
 3. Dekorasyon olarak tişörtün üzerinde büyük parlak düğmeler yapabilirsiniz. Ayrıca takımın arkasındaki krakerin konturlarını da işleyebilirsiniz.

ayakkabı

Yeni yıl kostümünü kraker için hazırlamak, ayrıcaSüslemelisin ve bebek ayakkabıları. Eğer bir kızsa, parlak güzel ayakkabıları alabilirsin. Yağmur, kurdeleler, palet ile dekore edilmiştir. Çocuğun ayakkabıları biraz daha mütevazı olabilir. Bu durumda, bir palyaço gibi ayakkabının burnuna küçük bir balum takmak yeterli olacaktır. Bu kostümü çeşitlendirecek ve daha güzel ve zarif hale getirecek.

aksesuarlar

Bir klaket kıyafeti yapılırsa, ayrıcaElinde parlak ve güzel bir aksesuar verin - bu krakerin düzeni. Tamamen kolaylaştırın. Tabanı bir koni şeklinde yapılacak, malzeme bir whatman veya kalın bir karton. Daha sonra, ürünün kendisinin bir davlumbaz gibi parlak ambalaj kağıdı ile sarılması gerekir. Kağıdın rengi, kostümün renk gamı ​​ve bunun içindeki bölüm için seçilebilir. Krakerin alt kısmı kağıt ile kaplı olmalıdır. Ama tepenin kuyruğunu bağlaması gerekecek. Ve dahası, daha iyi. Uzun bir kâğıt bantı bağlamanız gerekir (çekmeniz gereken bir ip taklit eder, böylece kraker patlar).

karnaval kostümleri fotoğraf

nüansları

Yeni yıl kostüm kraker için olduTamamen tamamlandı, tüm detayları düşünmelisin. Yani, çocuk bir yelek giyerse, monofonik bir balıkçı yaka altından çekilmelidir. Yumuşak bir renk değilse daha iyidir (bu durumda elbise aşırı yüklenmeyecektir). Kızın da tayt veya golf kulüplerine ihtiyacı olacak, çocuğun da katı çorap giymesi gerekiyor (daha iyi açık renk).

Alternatif seçenekler

Anne kendi pişirmek istiyorsaBu işte çocuk karnaval takım elbise, fotoğraf - ilk yardımcıları. Her zaman öğretmenlere bebeği nasıl daha iyi giydirmelerini isteyebilirsiniz, böylece partide onun için uygun olacaktır. Başka ne olabilir?

 1. Bir kız için yerde bir elbise dikebilirsinizsilindirik şekil. Kalbinde bir bezle kaplı bir kağıt veya kalın bir karton olacak. Yani, çocuk bir kraker ile tamamen benzer olacaktır. Tek olumsuz: takım rahatsız ve çocuğun içinde rahat olma olasılığı yoktur.
 2. Kızın elbisesinin bir başka versiyonu: Yerdeki dar bir elbise, alt kısmı elastik bir bantla toplanıyor. Kollu fenerler. Yine, ürün çok uygun olmayacaktır.
 3. Bir kostüm olarak, bir çocuk tek parça yapılabilirtulum. Dikmek de çok zor değil. Alt kısmı sıradan düz pantolon gibi, üst gömlek gibi. Ürün, belin hemen altındaki seviyeye bağlanmıştır. Çocuk için krakerin kostümü yağmurla süsleniyor.

Tamamen farklı yollarla söylemeye değer.Aynı karnaval kostümleri dikilmiş olabilir (anaokulu matinees çocukların fotoğrafları - ilk onaylama). Sadece fanteziyi dahil etmeli ve kendi orijinalinden bir şey bulmalısın.

Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklamasıKendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması

Related news

 • 2019 yazlık terlik modelleri
 • Milföylü Yufkalı Börek Tarifi Videosu
 • Ramazan ayında yapılması gerekenler nelerdir Ramazan ibadetleri
 • Köfte Tarifleri ile Etiketlenen Konular
 • Narlı Limonata

 • Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 85

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması


  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 23

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 32

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 61

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 93

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 11

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 24

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 95

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 84

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 66

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 38

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 72

  Kendi elleriyle bir klaket kıyafeti nasıl yapılır Kroki, kostüm açıklaması 12