Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 2019

Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 2019
21.09.2019

Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 26

Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf

Kendi elleriyle bir topiary nasıl yapılırFarklı iç dekorasyon içinatmosferi konfor ve sıcaklıkla dolduran ilginç öğeler. Böyle bir şey bir topiary veya bir mutluluk ağacıdır. Bu ilginç kompozisyon her zaman dikkat çeker ve ülkemizin iğnelerine göre daha popüler hale gelir. Kendi elleriyle bir topiary nasıl yapılır? Bu ilk bakışta göründüğünden çok daha kolay.

Topiary, küçük bir ağaçtırKısa kavisli gövdesi yuvarlatılmış bir şeklin taç kısmıdır. Genellikle kurdeleler, boncuklu ve yaylı iplikler ile dekore edilmiştir. Taç farklı doku malzemelerinden yapılmış, hepsi efendinin hayal gücüne dayanıyor. Antep fıstığı, kahve çekirdeği, çeşitli malzemelerden çiçekler ve benzeri bir kabuk olabilir.

Bir topiary yapmak için ayrıntılı talimatlarkendi elleriyle, yaratıcılık ve iğne işi için ayrılmış herhangi bir tematik forumda bulunabilir. Ayrıca, bu güzelliği kendiniz oluşturmanıza yardımcı olacak adım adım önerileri olan video eğitimlerini de izleyebilirsiniz. Topiary - Bu, belirli bir ağacın bir kopyası değil, yalnızca odanın dekorasyon işlevini yerine getiren iç mekanın tamamen dekoratif bir öğesidir.

Kendi ellerimin fotoğrafı ile mutluluğun ağacıTaçtan işe başla. Daha sık olarak yuvarlak olan iç kısmı için, plastik küçük toplar, plastisin, buruşuk kağıt, köpük veya benzeri malzemeler kullanılabilir. Kendi elleriyle bir topiary yapmak çok zor olmadığından, bir çocuğu yaratıcı sürece çekebilirsiniz. Ancak, ürünün daha basit sürümleriyle başlamanız gerekir.

Antep fıstığı kabuklarından mutluluk ağacı yapacağız. Bir top hamuru yuvarlıyoruz. Bu, tacın hasat edilmesi olacak. Gövde için, orta çapta basit bir dal kullanacağız. Basit bir sicim ile sarın, uçları yapıştırıcı ile sabitleyin. Hamur topunu dalın üzerine koyduk ve fıstık kabuklarını dışbükey kenarları dışa doğru örttük. Birbirlerine çok yakın tutturmanız gerekiyor, böylece boşluklar olabildiğince küçük olacak, çünkü çok dikkatli çalışıyorsanız güzel bir el yapımı eşya yapabilirsiniz.

Tipik olarak, topiary bazı kapasitede bulunur- Bir tencere, bir bardak, bir kavanoz ya da benzer bir şey. Doğal olarak, bu fikre uygun olarak dekore edilmiştir. Bir tencerede sıkıca tutulan ağaçlara kum, tahıllar kullanabilirsiniz, ancak sadece taç hafif malzemelerden yapılmışsa.

Güzel bir zanaat nasıl yapılırBizim durumumuzda, alabaster kullanılması tavsiye edilir,Çok hızlı bir şekilde ele geçirdiği için, tüm yapıyı sıkıca sertleştirir ve tutar. Hazırlanan karışımda, kendimiz tarafından yapılmış olan ağacı yerleştirir ve kuruyana kadar bekleriz. En fazla yarım saat sürecek. Ana çalışma bitti, sadece kendi elleriyle mutluluk ağacını süslemek için kalır, fotoğraförneğin, yine dergilerde veya internetin geniş alanlarını bulabilirsiniz.

Sadece güzel bir kâğıt yapıştırıyoruzveya bez. İçeride, alabaster'ı gizlemek için beyaz renkteki büyük boncukları dökün. Ağacın taç ve gövde bağlantısının yeri, bir yay ile bağlanmış geniş bir saten kurdele ile süslenmiştir. İsteğe bağlı olarak diğer dekoratif elemanları ekleyebilirsiniz.

Böylece, bu küçük tanışıklık,Kendi elinizle bir topiary yapmak nasıl, genel olarak, bu örnek üzerinde çalışmaların tüm ilkesini sunmak için yardımcı oldu. Umarım, bu ustalık sınıfı sayesinde, ilk işinizi yaratacak, ardından diğer birçok harika topiarios!

Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 2019

Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 2019

Related news

 • Evi boyaya nasıl hazırlamalıyız
 • Hayatınızı Kurtaracak 20 Saç Bakım Ürünü
 • Çipras: Kıbrısın gaz yataklarındaki egemenlik haklarını destekliyoruz
 • Kurucu Meclisin Rusyadaki Konvansiyonu
 • Etiket: Dökülen saçlar

 • Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 39

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf


  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 47

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 61

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 87

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 69

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 33

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 28

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 88

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 70

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 42

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 57

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 97

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 24

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 51

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 58

  Kendi ellerinizle toperi nasıl yapılır. Üst sınıf 51