Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 2019

Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 2019

Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 16 12.02.2019, 15:51

Kendi ellerinizle "Shambhala" bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır?

Bilezik "Shambhala" insanlar arasında popülerHer yaş süsleme, ancak özellikle gençliği sever. Mağazadaki istediğiniz malzemeyi satın alabilirsiniz. Her zaman dalganın tepesine devam etmek ve moda trendlerine uymak için bitmiş bir ürün satın almak gerekli değildir. Teknikle tanışabilir, kendi elinizle "Shambhala" bir bileziği nasıl hazırlayacağınıza ve kendi benzersiz muska oluşturacağınızın örnekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

çift ​​şambala bilezik

Dokudaki karmaşık bir şey yok buradamacrame tekniği kullanılır. Bilezikte 3 metre mumlu kord, makas, dokuz büyük yuvarlak boncuk (metal olabilir, doğal taşlardan veya seramiklerden yapılmış kristallere benzer şekilde), oje gerekir. Dekorasyonun pürüzsüz ve güzel olmasını sağlamak için dokuma için bir panoya ihtiyacımız var. Kendi ellerinizle "Shambhala" bir bilezik nasıl yapacağınızla tanıştığınızda, bunun çok büyüleyici ve karmaşık bir işgale dönüştüğünü göreceksiniz. Ve sonuca memnun olacaksın.

Kendi ellerinizle bir shamballa bilezik nasıl hazırlanır

Önce tırnağı tahtada tutturun, bağlayınona düğümü sıkıştırmak için bir ip. Daha sonra, elde edilen dekorasyonda, boncuklar istenilen sırada takılmalı ve ipliğin ikinci ucu diğer tırnağa sabitlenmelidir. Şimdi iki buçuk metrelik başka bir kabloya ihtiyacımız var. Sonuna iki santimetre geri çekildikten sonra tabana bağlanmalı, düğümü sıkmalı ve örgü yapmaya başlamalı. Macrame'i biliyorsanız, kendi ellerinizle "Shambhala" bir bilezik nasıl hazırlandıracağınıza dair talimatların sonraki adımları zor olmayacaktır. Teknik düğümlerin oluşturulmasına dayanır. Bunlar şu şekilde yapılır: kablo boyunca bağlı olan kordonun bir ucu sağdan başlayıp bırakılmalıdır. Buna karşılık, dikey olarak gerilmiş bir ipliği tutmak ve sol segment için yol tutmak için. Uçları sıkıştırın, bir düğüm alırsınız. Sonra dokumaya devam edin, ancak her seferinde daha yüksek olan ipliğe başlamanız gerekir. Yirmi düğüm olduğunda, boncukların dönüşüdür, aynı şekilde yapılması gerekir; her dekoratif element arasında üç düğüm oluşturulmalıdır.

Shamballa bilezik düzeni

Zamanla, bunu göreceksinkendi elleriyle "Şamballa" bir bilezik yapmak nasıl, ve hepsi oldukça mevcuttur. Herhangi bir model oluşturmanın sonunda, onbeş knot örmeniz ve işi saplamalardan çıkarmanız gerekir. Bundan sonra her iki tarafta da iplikleri her zamanki gibi bağlamanız ve bunları tırnak cilasıyla yağlandırmanız gerekiyor. Ücretsiz bir fermuar oluşturmak için, bilezik bir daire içerisinde kapatılmalı ve uçları ana işi yapan bir kabloyla örgüler olmalıdır. Geriye kalan gevşek iplikler daha küçük çaplı boncuklar ile süslenebilir ve uçları vernik veya tutkalla işlenir.

Yeni başlayanlar için master bracelet "Shambhala"karışık görünebilir. Ama neredeyse aynı bir hale getirildi. Temel fark, dokuma için dikey bir ipliğin daha uzunluğa ve sonraki 2 knot yaratmaya dayalı olmasıdır. Boncukların bulunduğu çift sıra oluştururlar. Dekoratif elementler dikey olarak yerleştirilmelidir. Bir süs yaratmadan önce, "Shamballa" bilezik düzeninin düzenini nasıl dikte ettiğini düşünmelisiniz. Her boncuk iki düğümle bağlanır.

Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 2019

Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 2019

Related news

 • Karbüratörün ayarlanması - araç düzgün çalışıyor
 • Temel Sanat Eğitimi Nokta Çalışması
 • Keten yağı benzersiz bir sağlık kaynağıdır
 • Dijital bağımlılık depresif kişiliğe yöneltiyor

 • Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 74

  Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır


  Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 56

  Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 10

  Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 82

  Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 75

  Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 78

  Kendi ellerinizle Shambhala bir bilezik yapmak ve orjinal dekorasyon nasıl yapılır 12