Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 2019

Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 2019

Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 56 22.02.2019, 15:19

Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız?

Perdeler veya perdeler hemen hemen her evdedir. Bazılarında, bu, bir inşaat hipermarketinde satın alınan en yaygın seçenektir. Diğerleri - daha pahalı, elit bir salonda veya butikte satın alınır. Ve sadece bazı insanlar özel kopyalar oluşturabilir. Kendi ellerimle kağıt köreleyebilir miyim? Elbette yapabilirsiniz.

Kendi ellerinizle körlerden kağıt yapmanız gerekenler

Kendi elleriyle kağıttan jaluzilerHerkese sürpriz olacak bir başyapıt yaratmak içinMisafirlerin evine geliyor, sadece birkaç öğe yeterlidir. Herhangi bir evde sorunsuz bir şekilde bulunabilirler ve yeni güneşlikler yaratarak özgür bir akşam geçirebilirsiniz. İlk olarak, yeterince büyük bir kağıt rulosuna ihtiyacımız var. Böyle bir daire bulunamazsa, ince duvar kağıdını kolayca kullanabilirsiniz. Desenli veya monofonik olabilirler. Buna ek olarak, ilk defa gereksiz bir rulo üzerine antrenman yapabilir ve daha sonra örneğin bir test örneğini dacha'ya gönderebilirsiniz. Bu, hasar gören duvar kağıdı yüzünden, hataların nedenlerini anlamak için ilk körlemelerin imalatında birkaç küçük hatanın yapılmasına ve çok fazla endişe edilmesine olanak tanıyacak. Ayrıca makas, kıç iplik, düğme veya boncuk, bir veya iki ince şerit, yapıştırıcı, karton gerekir. Hepsi bu kadar! Üretime güvenle gitmek mümkündür.

Işin tanımı

Kendi elleriyle kağıttan gelen kar taneleriKendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız? Kör oluþturulmasý planlanan pencereyi ölçmek gerekir. Ardından, kağıt miktarını bu miktarın 2,5 katı kadar ölçün. 2.5 cm ebadında bir kağıt akordeonu katlayın Çalışmayı tamamladıktan sonra, akordeonun üst sırasını birkaç kat katı karton arasında düzeltin ve ince bir şerit üzerine sabitlemek için bir inşaat zımbası kullanın. Daha sonra, iki katmanlı mukavva ve akordeonun son katıyla manipülasyonu tekrarlayın. Kenarından 5-7 cm mesafede hafifçe tüm akordeonun delinmesi. Dişleri deliklere geçirin ve alt kısmı güzel bir düğme veya boncuk ile tutturun. Her şey, yeni kağıt perdeleriniz hazır! Kağıttan körlerin kendi ellerinizle yapılması hiç de zor olmadı.

Malzeme kalıntılarından başka ne yapılabilir

Kendi elleriyle kağıttan boncuklarÜretim sonrası kalan kağıt,el sanatları için faydalıdır. Yılbaşı tatil günleri arifesinde komik figürleri kesin. Kağıttan yapılmış bir kar tanesi, kendiniz veya kardaki bir geyik veya Noel ağacı olan Noel Baba olabilir. Onları guatrla renklendirirseniz, altın veya gümüş tozu serpip pencereye asın, o zaman siz ve ailen peri masalının zaten yakın olduğunu hissedecektir.

Kışın henüz yakında olmaması durumunda,boncukları kendi ellerinizle kağıda dökün. Bir kağıt atın, birkaç kez ince bir kağıt parçasıyla sarın ve bir büro yapıştırıcısı kullanarak düzeltin. Kağıt kelepçelerini birbirine bağlayarak akıllı kağıt perdeleri elde edersiniz. Hem şehir dairesinde hem de yazlık ikamet yerinde aynı derecede iyi görünürler. Bunu yapmak için, eski dergileri kullanabilir veya çocukları kağıt yaprağı renklendirmeye davet edebilirsiniz.

Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 2019

Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 2019

Related news

 • Katar, Udeyd üssünü NATO kuvvetlerine açıyor
 • 13 ilçe - aktörler, yönetmenler, üreticiler
 • Türkiye Bankalar Birliğinden borçlu şirketler için 24 ay taksit önerisi
 • Fırında Yumurtalı Ispanak Videosu
 • Kurabiye Canavarı Kekciklerim Tarifi

 • Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 46

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız


  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 74

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 61

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 94

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 100

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 8

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 5

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 40

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 57

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 88

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 63

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 67

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 47

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 50

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 69

  Kendi ellerinizle kağıt jaluzileri nasıl hazırlarsınız 51