Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için fayda 81 18.01.2019, 00:46

Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için fayda

Teknik özelliklerine göre,Akrilik, daha kırılgan olmaları haricinde, dökme demir veya kalay ürünlerinden daha düşük değildir. Ancak, bu dezavantajlardan biri, bir tanesi inanılmaz kolaylık olarak kabul edilen bir dizi avantajla karşılanmaktadır. Akrilik banyoların kendi ellerinizle kurulumu özellikle zor değildir. Tüm süreci düşünebilirsiniz.

Akrilik banyo yapmakÇoğu zaman dağıtım kümesindeLavabo ve bacakları dahil etmeyiniz, böylece her şeyi önceden satın almalısınız. Ayrıca eski banyodan çıkarabileceğiniz bıçaklar için kancalara ihtiyacınız olacaktır. uzunluğu geleneksel dökme demir biraz daha az olduğu için elleriyle akrilik küvet montajı, bir tuğla sütun inşası ile başlar. Sonra ayak banyosu ayarlayabilir ve sonra ona gerekli sertliği verecek kontrplak alt bölümünde, altına koymak. Antiseptik kaplama ile tedavi edilmeli, bu kalıp ve yüksek nem ile ilişkili küf hızlı çıkmasını önleyecektir. Çevre üzerinde, banyonun asılı olduğu kancaları tamir edebilirsiniz. akrilik montajı o boşlukları ile ilgileneceğiz fayans, altında gizli o kadar kendi elleri yapılabilir küvetler. Bu durumda, kanca yerine köşe parçaları kullanabilirsiniz. Bir aroma maddesi olarak, bir kontrplak yüzeye yapıştırılmış köpük köpüğü kullanılabilir.

Akrilik banyo kurulumu: talimat Akrilik banyo kurulumu: talimat

Bir köpük üzerine monte edilebilir. Bu durumda, 15-20 milimetre boşluk bırakın. Bundan sonra, banyo su ile doldurulur ve kalan boşluk bir montaj köpüğü ile doldurulmalıdır. Banyo tamamen dikilmişse bu seçeneği kullanabilirsiniz. Ancak birçok kişi için banyo altındaki boşlukları bırakmak daha uygun olur, bu da yaklaşımı arttırmayı mümkün kılar, bu nedenle çocukları yıkamak veya yıkamak uygundur.

Akrilik banyo yapmakbirkaç aşamada üretilir, böylece bir sonraki adım, üzerindeki tahliyeyi düzeltmektir. Sonra dikebilirsiniz. Bunu yapmak çok kolay. UD ve CD'nin yanı sıra neme dayanıklı alçıpan veya kontrplak olmak üzere iki çeşit profile ihtiyacınız olacaktır. Profillerden bir yapıdır. Kontrplak kullanıyorsanız, mutlaka bir antiseptik ile tedavi edilmelidir. İnşaat alçı veya kontrpla ile kaplıdır. Karo, konstrüksiyon ışığını yeterince oluşturan silikona yapıştırılabilir. İletişimin yanındaki bölüm, gerektiğinde çıkarılabilecek şekilde yapılmalıdır. Kestirebilir ve küçük kapaklar.

Bir çerçeveye akrilik küvet montajı

Çerçeveye akrilik banyo takılması değilözellikle karmaşıktır. Bu işlemin özellikleri, çerçevenin türüne bağlı olacaktır. Bazıları banyo duvarına yakın duran ve tersi olmaz hesaplanabilir. o banyo düşüyor bundan sonra ilk kare, bağlı kanalizasyon drenaj ve sonra bağlama yaptı. süreç kurma oyuncak montajı benzer.

Gördüğünüz gibi, akrilik banyodan bağımsız bir kurulum, herhangi bir zorluk göstermez, özellikle de bir çerçeve üzerindeki ürünlerle ilgilidir.

Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için faydaresim fotograflar galeriler

Related news

 • Lenfadenit, tedavi ve korunma hastalığı
 • Farmasiden alınması gereken ürünler
 • İsmail Malatya Ya Seninle Ya Sensiz Şiiri
 • Azim Kahramanı Ayşe5

 • Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için fayda 20

  Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için fayda


  Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için fayda 67

  Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için fayda 51

  Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için fayda 69

  Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için fayda 96

  Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için fayda 45

  Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için fayda 96

  Kendi elinizle akrilik banyo montajı: tüm aile için fayda 46