Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 2019

Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 2019

Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 95 17.01.2019, 05:50

Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim

Sağlık - bir kişinin sahip olduğu ana şey. Ne yazık ki, yaşla birlikte, yaşlı yaralar kendilerini anlatmaya başlar. En sık görülen sorunlardan biri servikal bölgede ağrıdır. İlaç ve üreticiler problemi çözmek için çok sayıda yardımcı sunarlar. Böyle bir teklif bir karabuğday yastığıdır. Bu nedir ve çok mu iyi?karabuğday yastık yorumlar

Karabuğday kabuğu yastıkları

Her zaman doğal malzemelerden yastıklaronların yararlı özellikleri ile ünlü idi. Şimdi, karabuğday dolgulu yastıklar, sağlıklı bir yaşam tarzının savunucularının vazgeçilmez bir özelliği haline gelmiştir. Üreticinin dediği gibi, bu uyku aksesuarı alıcıyı kas ve boyun eklemlerindeki ağrılardan koruyabilir, horlama yapabilir ve sağlıklı ve güçlü bir uyku kurabilir.

Mallar nasıl üretilir

Yastıklar endüstriyel bir şekilde üretilmektedir. Doğru uyku aksesuarı kabuğunu oluşturmak için, aşağıdaki gibi birkaç üretim aşamasından geçilir:

 • tahıldan ayrılma;
 • buharlama;
 • taraması;
 • hava temizleme;
 • Kabukların temizlenmesi için özel bir prosedür.

İşlemin kapsamlı kontrolü, ürünün tıbbi özellikleri ve hipoalerjenik özellikleri hakkında konuşmanızı sağlar.

karabuğday kabuğu kabuğu

Sağlık etkisi

Bu tip yatak odası tasarlanmıştırsağlığına dikkat et. Karabuğday yastığı ortopedik bir etkiye sahiptir. İyileştirme etkisi kullanılan dolgu maddesinin kalitesi ve doğallığına bağlıdır. Bu tahılların özel bir temizliğinin ardından kalan bir karabuğday kabuğudır. Kabuk bir piramidin şeklini alır. Bu, havanın mükemmel şekilde geçmesine, ısınmasına ve sahibinin baş ve boyun şeklini almasına izin verir.

Daha önce birden fazla çalışma yapıldıBu tip yatak aksesuarlarının ortopedik etkisini kanıtlamayı başarmıştır. Yastık, şekildeki değişime kolayca uyum sağlar ve insan vücudunun pozisyonunu alır, böylece servikal vertebra ve kaslardan yükü azaltır.

karabuğday kabuğu yastık

Bu dolgu ile bir yastık olduğu kanıtlandıdaha iyi bir uyku geliştirir. İlk geceden sonra bile, alıcı yeni satın alma işleminin iyileştirici etkisini hissedebilecektir. Aynı sabit uygulamadan sonra, servikal osteokondroz ile ilişkili ağrının ve spazmların kaybolması not edilir.

Yumuşak bir yatak odası aksesuarı Artıları

Yastığın bu tür olumlu yanlarını ayırt edebilirsiniz:

 1. Ortopedik özellikler. Karabuğday dolgusu şeklini mükemmel şekilde korur, yastık kırılmaz. Servikal omurganın daha fazla gevşemesine katkıda bulunan, sahibinin baş ve omuz şeklini alır. Ek bir etki, bu bölgedeki kan dolaşımının iyileştirilmesinin yanı sıra ağrı sendromunun kaldırılmasıdır.
 2. Dolguya erişim imkanı. Bu özellik, uyku aksesuarının yoğunluğunu azaltmanıza veya artırmanıza izin verir. Aynı zamanda, bu yastık ve tıbbi özellikleri kalitesini etkilemez. Herkes sadece onun için uygun bir yastık yapabilir.
 3. Osteochondrosis tedavisi. Karabuğday yastığının iyileştirici etkisi hemen fark edilir. İlk uygulamadan sonra, ağrı sendromu çıkarılır ve ağrıyı uzun süre kullandıktan sonra, sonsuza dek giderler.
 4. Malzemenin doğallığı. Dolgu maddesinin doğallığı, yastığın tüm kullanışlı özelliklerini korumanıza izin verir. İyi nefes alır, nemi emmez ve ısıyı korur, bu da sizi uzun süre memnun edebilecek anlamına gelir.
 5. Alerjiye sebep olmaz. Dolgu maddesinin hipoalerjenikliği şüphesiz bırakır. Parazit ve akarları içermez, kabukları kir ve toz tutmaz. Bu yastık alerjisi olanlar veya çocuklar için bile uygundur.
 6. Masaj etkisi. Kabuğun piramidal şekli sabit bir mikromasaj sağlar. Etki, boyun kaslarının gevşemesine yardımcı olur ve ayrıca baş ağrılarından kurtulmaya yardımcı olur.
 7. Özel bakım gerektirmez. Sadece yastığı sallamayın, böylece dolguyu yastık kılıfına eşit olarak dağıtın.
 8. Horlama tedavisinde yardımcı olur. Uykunun baş ve boynunun doğru pozisyonu nedeniyle, horlama daha az olur ve bazen tamamen geçer.
 9. Uykusuzluk rahatlatır. Vücudun doğru pozisyonu, gerginlik ve ağrıyı rahatlatması nedeniyle uyku iyileşir. Kan dolaşımını aktive eder, solunum normalleşir, bu da kronik uykusuzluğun semptomunun ortadan kaldırılmasına yol açar.
 10. Uygulamasını daha rahat kılan, elektriklenmez.
 11. Isıyı korur. Ürünün bu özelliği, terlemeyi arttıran insanlar için özellikle önemlidir.
 12. Aromaterapinin etkisi. Karabuğdayın uçucu yağları, spazmların giderilmesine ve sahibinin uykusunun geliştirilmesine katkıda bulunur. Buna ek olarak, üreticiler belirli sorunları tedavi etmek için genellikle minderleri doldurmak için başka ek otlar kullanırlar.

buğday kabuğu ile dolu yastıklar

Karabuğday dolgu ile yastık dezavantajları

Bunun olumlu özelliklerinin bolluğuna rağmenuyku aksesuarları, o da eksiklikleri var. Bu yüzden, birçok kişi, buğday kabuğu ile doldurulmuş yastıkların, kullanıldığında hışırdıyor olması, uykuyu engellemesi gerçeğinden korkmaktadır. Aslında, gürültü çok güçlü değildir, edinimden elde edilen fayda çok daha yüksektir. Buna ek olarak, diğer uyku aksesuarlarından farklı olarak, karabuğdaydan yapılmış bir hap, sahibinin sağlığına zarar veremez.

karabuğday dolgu ile yastıklar

Ana dezavantajları şunlardır:

 1. Gürültü. Gerçekten de, sürtünme sırasındaki kabuk, bir kişinin takıntılı görünebileceği bir tür gürültü yaratır. Sırtında uyuyan sevgiliyi daha az rahatsız edecektir.
 2. Yastığın sertliği. Bu kalite sayesinde aksesuar şekli mükemmel tutar ve kişiye uyarlar. Ancak, yanlarında uyuyanlar, yastık özelliğinin yanak ve kulak gibi yüz parçalarının uyuşukluğuna bile yol açabileceğini belirtiyorlar. Sırtında uyuyanlar, bu kaliteli karabuğday yastığı bile buna benzer, çünkü ek bir masaj ve ortopedik etki sağlar.
 3. Aksesuarın yoğunluğu. Bazı buğday kulakçık türleri 5 kilogram ağırlığa ulaşabilir. Çok fazla kiloyla, hem çocuklarla hem de eski jenerasyonun temsilcileriyle (çoğunlukla ortopedik ve doğal ürünleri tercih eden) baş etmek zordur. Bununla birlikte, istenirse, dolgu maddesinin bir kısmı çıkarılabilir, böylece ağırlık azalır.

karabuğday yastık

Tüm listelenen olumsuz özelliklere rağmenMalların, alıcılar, yastığı kullanmanın yararı ve rahatlığının çok daha önemli olduğunu ve gürültü ve sertlik gibi özelliklerin sadece bir zaman ve alışkanlık meselesi olduğunu fark etti.

Olağandışı bir ürünü nereden satın alabilirim

Kural olarak, satan dükkanlardauyku aksesuarları, bu tür yastıkları bulmak zordur. Esas olarak, sağlığı geliştirmek ve korumak için, ortopedik ürünlere sahip dükkanlar konusunda uzmanlaşmış salonlar tarafından satılmaktadır.

Ürün fiyatları

Karabuğday dolgu ile yastık fiyatlarıfarklı olmak için yeterli. Yani, en ünlü üretici seçmeden, 300-500 ruble için mal bulabilirsiniz. Bir dolgu olarak ek yararlı katkı maddeleri kullanan kanıtlanmış bir marka seçerseniz, bir yastık için 1500 rubleye kadar para verebilirsiniz.

Yastık bakımı

Aksesuar özel bakım gerektirmez. Şeklini korumak için periyodik olarak çırpın. Ürünleri yıkamak tavsiye edilmez. Karabuğday yastığı sınırlı bir kullanım süresine sahip değildir. Sadece yastık ile zaman geçebilir.

karabuğday kabuğu gelen yastık yorumlar

Karabuğday kabuğu yastık: yorumlar

Ürün çoğunlukla olumlu eleştiriler alıyoralıcılar. Ürünü satın alan müşteriler, yastıkların kalitesinden ve fiyatından memnunlar. Kullanmanın terapötik etkisi, yastık gibi neredeyse tüm bu tür bir aksesuarın sahiplerinin farkına varır. Karabuğday kabuğu, bakımda sakıncaya neden olmaz, yastığın kullanımı kolaydır. Dolgu bir tarafta bile kayıpsa, onu kırmak için yeterince kolaydır. Karabuğday yastık değerlendirmeleri olumsuz olsun. Yani, hışırtıyla tatminsizdir. Ancak, alıcılar gürültüye alışmanın kolay olduğunu belirtiyor. Yaklaşık iki ila üç gün sürer.

Sonuç

Böylece, karabuğday yastık sizin olacakharika bir gece "arkadaşı". Elde ettiğinizde birçok sağlık probleminden kurtulabilirsiniz ve güçlü bir tam teşekküllü uyku hoş bir ek olacaktır.

Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 2019

Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 2019

Related news

 • Toskana Usulü Picci Makarna-Ev Yapımı Makarna
 • Venüs gamze estetiği
 • Tüm Haberler
 • Aleyna tilki albüm Haberleri, Güncel Aleyna tilki albüm haberleri ve Aleyna tilki albüm gelişmeleri

 • Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 62

  Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim


  Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 67

  Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 92

  Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 24

  Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 44

  Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 19

  Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 88

  Karabuğday yastığı: kompozisyon, faydalar, zarar ve geribildirim 66