Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir

Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir

23.04.2019

Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 53

Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir.

Kapak protezleri bugün çok popüler ve kullanışlıdır. Sonuçta, protezleri çiğneme ve dinlenme sırasında iyi sabitleyen manyetik ve diğer yapıları, elastik bağlantı elemanları içerirler.

protezleri kapsayanKapak protez diş hekimleri tavsiyediş kronunun bir kırığı ile, ağız boşluğunda diş eksikliğinde, dişin taç kısmının amputasyonuna ve sert dokuların önemli ölçüde silinmesine ihtiyaç varsa.

Küçük, hafif ve işlevseldirtasarımı. Kapak protezleri plastikten yapılmıştır, birleştirilmiş örnekler (plastik + naylon) vardır. Bazen, güç için, bir toka çerçevesi veya bir metal ağ ile takviye edilebilirler.

Kapak protezleri kronların üzerinde bulunurveya kökler. Onlar bir patrici ve bir kaleden oluşur. En kalitatif, en az üç kilitli protezlerdir. Ancak finansal imkanlar sınırlı ise, iki kilit oldukça başarılı bir şekilde kullanılır.

Bu tür protezlerin kurulumu için tek bir koşul vardır - yalnız köklerin varlığı. Kapak protezlerinin kurulumunun kontrendikasyonları olduğu unutulmamalıdır:

 • bozulmuş kan pıhtılaşması;
 • diabetes mellitus;
 • kardiyovasküler hastalıklar;
 • Sinir ve bağışıklık sistemi bozuklukları.

naylon takma dişler fiyat

Kapak takma dişlerini (aslındaanaloglar) bazı dezavantajları vardır. Bu yüksek maliyetli ve karmaşık bir bakımdır. Ancak, bu tür yapay köprüler, ciddi doku atrofisini önleme problemini mükemmel bir şekilde çözmektedir.

Takma dişleri takmaya karar verirsenizçıkarılabilir, fiyatı yeterince yüksek olan, maliyetlerinin her hasta için kişisel olarak hesaplandığını bilmelisiniz. Fiyat, yapılan işlerin bir listesini içerir.

Naylon protezlerde, onlar için temel malzeme elastik pembe naylondur. Bu tip protezler inkar edilemez avantajlara sahiptir:

 • yüksek estetik;
 • hipoalerjenik.

Genellikle "görünmez protezler" olarak adlandırılırlar.Örneğin, protez çivisi veya plastik ile olduğu gibi, gülümseme hattındaki metal tokaların olmaması. Bu tür "görünmez", hasta akrilik plastik alerjisi olsa bile kullanılabilir.

takma dişlerİyi naylon protezler, bunların fiyatı,Bununla birlikte, akrilik plastikten çok daha yüksektir. Örneğin, bir akrilik maliyeti yaklaşık 6-7 bin ruble. Aynı naylon protez size 25 bin ruble ya da daha fazla mal olacak.

Hastaların diş eksikliğinin bilinmesi gerekirsadece estetik bir problem değildir. Kaslarda ve çenelerde ciddi atrofik süreçler vardır. Bu taklit ve çiğneme kaslarının ihlallerine yol açar. Bu nedenle, protezleri zamanında yürütmek gerekir. Bu, hastayı birçok problemden kurtaracak. Eğer yerli dişe bir taç giyme olasılığı yoksa, bu durumda bir kapak protezinin kurulması gerekir.

Ziyaretinizi doktora geciktirmeyin. Modern dişhekimlerinin cephaneliğinde, en zor problemle başa çıkmaya yardımcı olacak birçok etkili yol vardır.

Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir

Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir

Related news

 • Şeyma Subaşı Ayakkabısında Etiket mi Unutmuş
 • Yılmaz Ateş
 • Resimli atasözleri, En güzel atasözleri
 • Mogherini: ABnin tepkileri Suudi Arabistanın atacağı adımlara bağlı
 • Zeytinli Simit

 • Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 61

  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir


  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 54

  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 29

  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 30

  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 24

  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 73

  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 99

  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 31

  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 54

  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 99

  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 80

  Kapak protezleri göz kamaştırıcı bir gülümseme verecektir 27