Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite 2019

Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite 2019 Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

Kapak "Chobi": beklentileri aşan kalite

Her ebeveynin rüyası çocuğun bakması içindir.şık, güzel ve özgün ve giysiler pratik, konforlu ve kaliteli idi. Kapak "Chobi" her yönden görevleri üstlenmeye yardımcı olacaktır.

Üretici aynı şekilde kurulmadıUzun süre 2005'te, çocuk şapkaları, aksesuarlar ve kıyafetler üretiminde uzmanlaşmıştır. 2016 yılında marka, yetişkinler için şapka ve aksesuarlar satışı başlattı; bu da istikrarlı bir büyüme ve genişleme göstermektedir. Ürünün avantajı hem malzemede hem de işin performansında kalitedir.

dizayn

Her yeni sezon ile marka yeni veşapkalar "Chobi" ve diğer aksesuarların yeni varyantları. Tasarımcıların ilham kaynağı, modellerin gelişiminde öncü rolü belirleyen dünya podyumlarından gelen moda trendleri. şapka ve yay, (orijinal Swarovski kristalleri dahil) kristalleri, kürk, tığ işi çiçekler, nakış, moda logoları gibi orijinal süslemeleri ile dolu aksesuarların Stil modelleri. Renkli çözümler ayrıca talep eden aileleri memnun edecektir. Mevsimlik koleksiyonlarda hem parlak hem de tutturulmuş pastel renkler vardır. Nötr renk çözümleri ve olası tüm renk kombinasyonları, hem ekleme hem de kontrast üzerinde oluşturulmuştur.

Chobi şapka fotoğrafı

kalite

Şirketin tasarımcıları çok dikkatli seçerimalat ürünleri için hammadde. Bu sadece kaliteli malzemeler, kıyafetler özel olarak sunuluyor. Kapak "Chobi", pamuktan, yünden, kaşmirden, tiftikten, doğal kürkten yapılmıştır. Aynı markalar diğer marka aksesuarlar için de kullanılır. Kaşmir ile yumuşak İtalyan yünü kullanılır. Malzemelerin yüksek kaliteli çift renklendirilmesinden dolayı renk çok uzun süre parlaklığını korur ve ışığını çok sayıda yıkama ile boşa harcamaz.

Yeni trendler

Sonbahar ve kış için 2015-2016 tasarımcıları sunduBir dizi yeni ürün. Bir veya iki mink bovalı şapka "Chobi" hayranlık uyandırır. Koleksiyonda bir daha özel aksan haline geldi. Şeritler, boncuklar ve yaylar geleneksel pompomlarla karşılaştırıldığında daha şık ve özgün görünürler.

2016'da koleksiyonların popüler renkleri indigo, fuşya, zengin zümrüt ve hardal olacak. Başlıklar, aynı gölge veya kontrast tonlarındaki taşlar ve kürklerle süslenmiştir.

Çoğu, büyük işlenmiş çiçek elemanlarını severkapaklar ve diğer aksesuarlar "Chobi". Kendinizin şık parlak baskısı dikkat çekiyor. Anneler okuldaki daha yaşlı kızlar için klasik modelleri ve en gençleri çiçekli dekorasyonu olan daha parlak, zarif kapakları alabilecek.

Chobi'nin kapağı

Seçim kriterleri (kış için, mevsim dışı için)

Geleneksel olarak, şirket iki koleksiyon üretiyor:yıl, sonbahar-kış ve ilkbahar-yaz için. Mevsimsellik model seçimi için birincil kriterdir. Kış şapkaları "Chobi", düşük sıcaklıklar ve donma rüzgarlarından korumayı sağlayan sıcak, yoğun ve kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Soğuk havalarda, boynun ve yüzün bir bölümünü örten kask vazgeçilmezdir. Çoğu annesi telli yaygara eksikliği nedeniyle ona tercih de verir. Kask, anatomik bir şekle sahiptir ve yüz alanına çok iyi uymaktadır.

İlkbahar için bu kapak "Chobi" (fotoğraf) çok önemlidirmoda bir baskıya sahip modeller Kendinizi aşağıya bakın) yeterince hafif, ince ve aynı zamanda rüzgardan korunuyordu. Yaz ürünleri nefes alabilir ve bakımı kolay malzemelerden yapılmalıdır.

Caps Choby yorum

çeşit

Çocuk şapkalarının koleksiyonlarını oluştururkenaksesuar üreticileri diğer önde gelen markaların ürün serileri tarafından yönlendirilir, böylece sezon için modaya uygun çocuk kıyafetleri ile kitler alabilirsiniz. Bu, ebeveynlerin görevini büyük ölçüde basitleştirir. Kapak "Chobi" mevsimsel çocuk dolabına etkili bir şekilde sığacak ve modaya ve genç moda kadınlarının diğer kıyafetlerini tamamlayacak.

Diğer şapka modelleri arasında veaksesuarlar bereler, kasklar, eldivenler, eldivenler, atkılar ve gömlek önüdür. Hazır giyim seti alabilir ya da bebeğin mevsimsel kıyafetleri için aynı renkteki aksan detaylarını birleştirebilirsiniz.

boyutlar

2016 yılında, bir dizi şapka ve kıyafet "Chobi" genişledi. Örme, tekstil ve örme ürünler yaş ve baş çevresi ile işaretlenmiştir. Kapaklarda "Chobi" nin boyutları tabloda verilmiştir.

Chobi şapkalarının boyutları

yorumlar

Caps "Chobi" (web'de birçok annenin yorumlarıdefalarca onaylayın) kolaylık, kalite, pratiklik ile ayırt edilir. Üretici, ebeveynlerin seçimini büyük ölçüde kolaylaştıran geniş bir ürün yelpazesini temsil etmektedir. Kapaklar, eldivenler, eldivenler vb. Çevrimiçi bir mağazada sipariş edilebilir ve promosyonlar ve indirimler sırasında büyük şehirlerde satın alınabilir.

Giysiler ve aksesuarlar "Chobi" de çocuğunuz ile birlikte olacakBir yürüyüş için bir araya gelme zevkini ve giyinme sürecinin kendisi modern küçük moda ve kuşaklar ve ebeveynleri için heyecan verici bir ortak oyuna dönüşecek.

Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite 2019

Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite 2019

Related news

 • Ateşi olmayan çocuklarda kuru öksürük: nedenleri ve tedavisi
 • Humus teröristlerden tamamen kurtarıldı
 • Sena Ağaoğlunun kuyruğunu 3 kişi taşıdı
 • 2019 Pileli Etek Modelleri ve Kombinleri
 • Bakla Dolması Tarifi

 • Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite


  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite

  Kapak Chobi: beklentileri aşan kalite