Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 2019

Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 2019

Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 97 28.01.2019, 13:13

"Kantaren" hazırlığı: kullanım talimatları

Kantaren çare etkiliDoğal bileşenleri hayvan organizması üzerinde salüretik, antispazmodik, anti-inflamatuar ve diüretik etkiye sahip olan bir homeopatik preparat.

Hazırlık "Kantaren" serbest bırakma şekli,uygulama bu şekilde tarif eder: Enjeksiyon için bir solüsyon hazırlamak için kullanılan, camla kaplanmış, hava geçirmez şekilde kapatılmış bir şişede paketlenmiş bir tozdur. Ayrıca, ilaç, polimer materyali kavanozlarda paketlenmiş tablet formunda bulunur.

İlacın farmakolojik etkileri"Kantaren" kullanım talimatları aşağıdaki açıklamayı yapar. Eşsiz bileşimi nedeniyle bu ilaç, ürolitiazisin tüm biçimlerini ortadan kaldırma yeteneğine sahiptir, bu böbrekler ve hayvanın idrar yollarında iltihaplı süreçlerin gelişimini engeller, elverişsiz koşullar, bu taşlardan vücut temizlemek yardımcı olur patojenik mikrofloranın için oluşturduğu, dinamikleri idrar parametreleri iyileştirir. değişimi ve rejeneratif süreçleri, vücudun koruyucu fonksiyonları en yoğun olduğu geri yükler hangi tüm organların kan temini üzerinde uyarıcı bir etki uygulamak mümkün anlamına gelir.

"Kantaren" hazırlığı, ayrıntıları ve derecesi ileHayvanın bedeni üzerindeki etkisi düşük riskli bir ilaçtır. Bölgesel olarak tahriş edici veya hassaslaşan bir etkisi yoktur ve bileşiminin bileşiminin hayvanın vücudunda birikmesi için bir özelliği yoktur.

Kullanılacak ilaç "Kantaren" talimatının atanması için göstergeler aşağıdakileri verir.

İlacın üretrit, nefrit, sistit, ürolitiyazis, nefroz, glomerülonefrit ve piyelonefritli hastalığın tedavisinde ilaç enjeksiyon formunun yanısıra tablet formunda da öngörülür.

Uyuşturucunun yan etkileri "Kantaren" talimatlarına sıkı sıkıya bağlı olduğu için aşırı doz vakalarına neden olmadığı kaydedilmemiştir.

İlacın reçete edilmesine karşı kontrendikasyonlarKullanım için "Kantaren" talimatı aşağıdakileri anlatmaktadır. İlacın bir bütün olarak veya herhangi bir bileşeni için yalnızca bir aşırı duyarlılığı, kullanımı için bir kontrendikasyondur.

Preparat dozajları ve uygulama yöntemleri "Kantaren"

Sığırların tedavisinde, ajanKullanımı için "Kantaren" talimatı, 5-10 ml lik bir hacimde subkutan veya intramusküler olarak enjekte edilmesini önermektedir. Atları tedavi etmek için, uygulama yolu aynıdır, ancak doz on ila on beş mililitrededir. küçükbaş doz için - domuz, sığır ve taylar için 2.51 ile 5.1 mililitre olması, - - 2.1 2.51 ml arasında, kedi ve köpek yavruları için - Domuzlar için 2.1 2.51 mililitre gelen. köpekler için 0.51 ila 2.1 mi. orta ve büyük ırkları - 2.1 4.01 ml, kemirgenler için -.. 0.51 ml - 0.21 0.31 ml arasında, gelincik ve gelinciklerde için. İlaç alma süresi bir buçuk haftadan biridir. Akut bir hastalık durumunda, Kantaren çözeltisi günde bir ila üç defa kullanılır. Bazen terapi sürecini tekrar gözden geçirme ihtiyacı vardır, bu ilacı Kantaren kullanma talimatı tarafından izin verilmektedir.

Tablet preparatı böyle bir hayvanadozaj: büyük köpekler - üç tablet, orta köpek - iki, kedi yavruları ve yavrular - bir tablet, kemirgenler - çeyrek yarısı, sığır eti ve güvercinler - yarısından tamamına. İlaç dili kökünde hayvanın köküne koyar ve ağzına kapatılır, bu durumda hayvan ilacın artıkından kurtulamaz ve yutması gerekecektir.

Ağdaki "Kantaren" adlı uyuşturucunun çoğunlukla olumlu oldukları hakkında. Evcil hayvanlar daha iyi hissetmeye başlar ve sonunda ustalarının sevincini yaşatırlar.

Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 2019

Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Valilik, HESi protesto etmeyi yasakladı
 • Çok İzlenen Videolar
 • At kestanesinin faydaları nelerdir Şah damarınıza at kestanesi sürerseniz
 • Kızlar için Tatar isimleri - modern, güzel

 • Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 72

  Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları


  Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 40

  Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 58

  Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 82

  Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 38

  Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 88

  Kantaren hazırlığı: kullanım talimatları 17