Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLPKalıcı dudak kalemi Nyx SLLP


Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLP 25 21.01.2019, 19:22

Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLP

Dudaklarınızın doymasını istiyorsanızrenk ve net bir taslak, kendinizi sadece ruj kullanarak sınırlamamalısınız. Ayrıca dudaklarınız için özel bir kalem almayı düşünmelisiniz. Ve benzer bir ürünle ilgileniyorsanız, bu üreticinin size çok ilginç ve geniş bir seçenek sunabilmesi için öncelikle Nyx dudak astarına dikkat edin. Ancak, bu makalede belirli bir ürün hattından bahsedeceğiz. İşte dudaklar için bir kalem Nyx SLLP.

Ne oldu

dudak nyx için kalem

Yani, dudak için bir kalem nedirNyx SLLP? Her şeyden önce, bu çizginin özünü anlamak için bu kısaltmayı deşifre etmeniz gerekir. Bu durumda SLLP, Dudak Kalemi üzerinde, kalemin dudaklarınıza ne kadar kolay ve kaygan olduğunu gösteren SLide anlamına gelir. Doğal olarak, bu daha fazla müşteri çekmek için bir pazarlama hamlesidir, ancak aslında bu kalem benzersiz bir bulgudur. İlk olarak, dudakları tahriş etmeyen ve makyaj uygulamak ve giymek için her an zevk almanızı sağlayan kremsi hoş doku ile ayırt edilir. İkincisi, mat olduğu gerçeğine dikkat etmelisiniz, yani, dudaklarınızın kontürü artık doğal olmayan bir parlaklık kazanmayacaktır. Üçüncüsü, üretici yüksek direncine özel bir önem vermektedir - Nyx sayfasında bu model “kalıcı dudak kalemi” olarak adlandırılmaktadır. Ve gerçekten - bu kalemin dayanıklılığı gerçekten etkileyici. Bu Nyx dudak kaleminin övünebileceği diğer özellikler neler?

Özellikler

nyx sllp 14

Bu kalem dudakları için NyxGerçekten eşsiz bir modeli - bu yumuşak ve hafifçe dudak konturu boyunca kayan verilen zengin mat renk oluşturur. Yukarıda belirtildiği gibi, yüksek performans gösterirler, ancak doku gün boyunca makyaj iyi bir duygu katkıda hangi ipeksi, çok yumuşaktır. Böylece, hızlı ve verimli bir şekilde dudakların zengin ve anlamlı kontur oluşturabilir. Aynı zamanda da bir kalem Nyx SLLP sunduğu renk çeşitliliği dikkat - her durumda en sevdiğiniz ruj için en uygun olanı seçmek mümkün olacak, böylece seçim için kullanılabilir 14 farklı renkler. Bu kalem lehine bir seçim yapmak durumunda Yani, en ünlü ve popüler modeller ruj için idealdir emin olabilirsiniz.

Nasıl başvurulur?

dudak nyx sllp için kalem

Prensipte, bu kalemin kullanıldığı yolpratik olarak başka bir modelin nasıl kullanıldığından farklı değildir. Sen nazikçe ve dikkatli bir şekilde dudakların hatlarını çizmek gerekir, yoksa yapmak istiyorsanız ayarlamalar kendiniz çizmek için. Bunu yaptığınızda, kalemi daha da dirençli hale gelecek şekilde de gölgeleyin. Bundan sonra güvenle ruj uygulayabilirsiniz. Eğer ruj rengi birden tonu yüksek bir kalem gölge seçerseniz, Dudaklarının alışılmadık bir etki verebilir unutmayın. bu kalemin durumunda, bu yaklaşım mükemmel çalışıyor, bu yüzden de akılda kalıcı ne renk yanlış hizalama konusunda endişelenmenize gerek yok. Doğal olarak, bu yaklaşım mükemmele ulaşmak uygulama gerekecektir ve bu kalemle uygulamaya en iyisidir.

Dudak Avantajları

dudak kalemi nyx yorumlar

Çoğu durumda dekoratif kozmetiksadece güzellik hakkında değil, sağlıkla ilgili düşüncelerle oluşturulur. Sadece bazı üreticiler dekoratif kozmetikler vermeyi ve yüzün cildini korumak için özellikleri geliştirmeyi düşünüyor. Bu kalem bu yaklaşımın örneklerinden biridir. Bu tam olarak ne ifade edilir? Kompozisyonu okuyup, neler yapıldığını öğrenirseniz, cildinizde olumlu bir etkiye sahip olan yararlı bileşenler göreceksiniz. Her şeyden önce, son zamanlarda çok popüler olan bu jojoba yağı. Ayrıca, her insan için gerekli olan ve insanların daha az aldıkları E vitamini dikkati çekmektedir. Ve elbette, kalemin bileşimi çeşitli yararlı balmumları içerir. Dudak kalemi Nyx hakkında söylenecek son şey, - daha önce kendileri üzerinde deneyenlerin yorumları.

yorumlar

Bu şaşırtıcı görünebilir, ama pratik olarakBu kalemin tüm yorumları olumludur. Üreticinin reklam kampanyasında anlattığı her şeyin doğru olduğu ortaya çıkıyor. Bu model, uygulamanın yumuşaklığı, ortaya çıkan konturun netliği ve dudaklar üzerinde olumsuz etkilerin olmaması (çizikler ve çatlaklar gibi) ile karakterizedir. Üstelik, birçoğu Nyx SLLP - 14 tonları tarafından sunulan çok çeşitli renklere dikkat çekiyor, ancak bu etkileyici bir rakam. Yani, kaliteli bir dudak kalemi arıyorsanız, o zaman bu modele dikkat edin.

Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLPKalıcı dudak kalemi Nyx SLLP

Related news

 • Ev Yapımı Böcek İlacı Tarifi
 • Beyni çalıştıran öneriler
 • Başçiftlik Haberleri: Başçiflikte kar şenliği düzenlendi
 • Kızım 16. bölüm fragmanında Demir zor anlar yaşıyor

 • Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLP 12

  Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLP


  Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLP 1

  Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLP 22

  Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLP 47

  Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLP 28

  Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLP 21

  Kalıcı dudak kalemi Nyx SLLP 42