Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 2019

Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 2019

Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 76 15.02.2019, 16:15

Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar

Bactus orijinal bir servikalüçgen şeklinde bir eşarp. Bu özel bir şekilde (ileri alan) koymak ve soğuktan sadece mükemmel bir koruma sunar ve delici rüzgar değil, aynı zamanda şık bir gardırop konu olarak görür edilir.

Moda aksesuarı hakkında genel bilgiler - üçgen atkı

bactus tığ işi

Norveç'ten klasik bactus "geldi" veözellikle gençler arasında çok popüler oldu. Bu üçgen eşarp çok zarif ve sıradışı görünüyor, herhangi bir dış giyim seti için özel bir çekicilik ve çekicilik verir. Kazhual, ülke ve kitsch dahil olmak üzere farklı stilistik yönlere mükemmel uyum sağlar. Bactus'u sportif bir tarzla mükemmel bir şekilde birleştirir. Eğer gardırobunuzda bu kadar şık bir giysiye sahip olmak istiyorsanız - bu makale tam size göre. İçinde, bactus tığını bağımsız olarak nasıl bağlayacağınızı söyleyeceğiz. Daha önce, bu üçgen eşarp-fular sadece konuşmacılar üzerinde yapıldı ve bitmiş ürünü çiçek ve geometrik desenlerle süsledi. Şimdi daha sık bactus tığ işi yapın, çünkü bu araç ürünü hızlı bir şekilde üretmenize izin verir ve yazarın hayal gücünün uçuşunu sınırlandırmaz. Kural olarak, bactus monofonik bir versiyonda yürütülür ve fırçalar, ponponlar, saçak veya dokulu viskozlarla dekore edilir.

Üçgen bir atkı-fular örmeye başlıyoruz. Araç ve sarf malzemesi seçiyoruz

Bactus tığ işi basit, ana şey - doğru iplik, kanca seçmek ve ayrıca çalışma şeması "okumak" mümkün olacak.kaktüs tığ işi düzeniGenellikle böyle bir üçgenin uzunluğueşarp-fular yaklaşık 50-130 cm arasında değişir ve en geniş parçanın genişliği 20-40 cm olabilir.Başak ve büyük olabilir, Bactus ne ile birlikte ve nasıl birleştirileceğine bağlıdır. Size uygun büyüklükte bir ürün yapabilirsiniz. Bir bactusun üretimi ortalama olarak 200 g iplik gerektirir. Kural olarak, pamuk, yün ve akrilik bactuses yapılır. Dokunmatik ipliği yumuşak ve hoş bir renkle seçmenizi tavsiye ederiz. Örgü iplikleri Alize lana altın (akrilik ve yün karışımı -% 50 /% 50), yoğunluk 100 g / 240 m. İplik rengi - yumuşak şeftali kullanacağız. Örgü iplerine ek olarak, iş için uygun bir boyut kancası gereklidir.

Sıcak bactus tığ işi yapıyoruz: şemalar ve açıklama

Ürünü örme, aşağıdaki oldukça basit bir düzeni uygulayacağız.örgü kaktüs kroşeFuların boyutu şu şekildedir: 166 x 37 cm. Çiğdem tığ işi sihirli yüzüğün idamesiyle örmeye başlıyoruz. Ardından, kaldırmak için gerekli üç hava döngüsünü (VP) yapın. Daha sonra bir çıkıntıya (CH) sahip iki çubuk yürütün. Örgüyi çevir. İkinci sırada, üssün aynı döngüsünde üç kaldırma döngüsü ve bir CH gerçekleştiririz. Sonra bir kroşe ile iki sütun daha yapın. Üçüncü sıradaki (örgüyi çevirerek) üç EP ve 4 CH, son iki sütunu bir döngü içinde bir kek ile bağlayacağız. Dördüncü sırayı 3 hava döngüsüyle başlarız. Bazın aynı döngüsüne 1 CH göndeririz. Ve sonra 4 CH daha yapacağız. Beşinci sıraya 3 VP ile başlıyoruz ve aşağıdaki şemaya göre daha fazla öreceğiz: "1 VP - 1 CH", bu elemanları değiştiriyoruz. Sonraki dört satır (altıncı ila dokuzuncu) ilk tıngının yanı sıra, bir tığ işi olan sütunları kullanarak ve her bir sırada gerekli artışları gerçekleştirecektir. Onuncu sıra, değişken hava döngüleri ve tığ işi olan sütunlar kullanılarak dantel haline getirilecektir. Ürününüz istenilen genişliğe ulaştığında, kademeli bir düşüş yapmaya başlar, böylece bir "üçgen" oluşturur.

Güzel kaktüs tığ: çemberleme şemaları

Eşarp atkı hazır olduğundakenar tasarımı ile devam edin. Bactus çemberleme, ya renk kontrastı olan bir iplikle yapılabilir ya da tabanın bağlandığı ipliği kullanabilir. Üçgen atkının kenarları tığ ve hava halkası olmayan sütunlar kullanılarak oluşturulacaktır. Diyagram yeşilde bağlanma gösterir. İlk olarak, bir kroşe olmadan 2 sütun ve daha sonra üç cusps gerçekleştiriyoruz. Daha sonra 9 çorba kaşığı daha karıştırıyoruz. b / n ve tekrar üç hava döngüsünün bir elemanını gerçekleştirin. Benzer şekilde, tüm ürünün sonuna kadar yapışmasını sağlıyoruz. İşte böyle güzel, sıcak ve yumuşak bir bactus tığ işi var.kaktüs kroşe düzeni ve açıklamasıGörüyorsunuz ki, gardırobun böyle bir kısmını özel bir zorluğa neden olmaz. Umarız başarılı olursunuz. İyi şanslar!

Hassas bir üçgen fular yapmak için başka basit bir teknoloji

Bir başka basit örgü yöntemiKare ve üçgen motiflerden bactus üretimi. Eğer en basit "büyükannenin" karesini yapabiliyorsanız, zarif ve narin bir eşarp-fular üretmek sizin için zor olmayacaktır. Yay bactus'u bağlamak için 200 g ipliğe (% 50 yün,% 50 akrilik) ve kanca numarasına ihtiyacınız vardır. 3. Örgü ipliklerinin rengini kendiniz seçin. Yumuşak tek renkli bir ipliğin kullanılması tavsiye edilir. Ürünün boyutları şu şekildedir: uzunluk - 100 cm, genişlik - 47 cm Bactus'u bir kanca kanca ile bağlamak nasıl? İlk olarak, beğendiğiniz gibi herhangi bir kare motifi seçin. Ürünü "büyükannesinin" karesinin bu basit planını kullanarak uygulamanızı öneririz.

kaktüs tığ işi fishnet

Narin bir eşarp fularını bireysel motiflerden nasıl bağlayabilirsiniz?

Örgü kaktüs kroşe 21 üretimi ile başlayınkare. Sonra "kare" nin yedi yarısını daha yapın. Üçgen şekilli tek bir yaprak oluşturmamız için gerekli olacak. Ardından elemanları aşağıdaki şemada gösterildiği gibi düzenleyin.

bactus tığ işi

Tüm elemanları tek bir branda birleştirin. Kareleri ve üçgenleri tutturmak için, tığ olmadan sütunları kullanabilirsiniz, bunları köşeli kemerlerin ortasından hava döngülerinden bağlayabilirsiniz. Ayrıca, motifleri bağlamak için ek bir dizi örgü veya zikzak da gerçekleştirebilirsiniz. Sonuç olarak, üçgen bir eşarp atkı alırsınız. Sadece ürünün kablo demetini yapmak için kalır. Tığ olmadan sütunlarla yapın. VP zincirlerinden bactusun uçlarında dizeleri gerçekleştirin. İstenirse, fularınızı, saçaklı, örme çiçeklerle veya ilginç bir aksesuarla süsleyin.

Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 2019

Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 2019

Related news

 • RAMAZAN İÇİN HAZIRLIKLAR
 • Daha da Sertleşen Çarşamba Rekabetinde Son Durum
 • İslam nedir
 • 13 yaşındaki Eminenin sır intiharında Mavi Balina iddiası
 • Penis Üzerinde Sivilce, Erkek Genital Bölgede Çıkan Sivilce Nasıl Geçer
 • Salatalık Shakhtersky salatalık turşusu ile: bir fotoğraf ile bir reçete

 • Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 24

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar


  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 3

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 4

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 25

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 27

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 76

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 94

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 19

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 3

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 69

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 88

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 15

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 37

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 21

  Kaktüs tığını nasıl ördüğünü anlat. Gardırobunuz için moda aksesuar 40