Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 2019

Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 2019
14.05.2019

Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 49

Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon

Alman şirketi "Kaiser" piyasaya çıktısıhhi tesisat ürünleri daha yakın. Yine de, bu süre zarfında firmanın cihazları çok geribildirim aldı ancak bu her zaman olumlu değildi. Mikser karşılaştırması farklı olan Kaiser, Avrupa'nın en iyi uzmanlarının kontrolü altında Asya'da üretilmektedir. Bu nedenle, Avrupa mikserlerinde kalitenin altında olmadığını güvenle söyleyebiliriz. Şirket, tüketicinin cihazların kalitesinden emin olması için ürünlerinde beş yıllık bir garanti vermektedir. Hemen hemen tüm modellerin klasik bir tasarımı var. Bildiğiniz gibi bunlar kol veya iki supaplı karıştırıcılardır. Bununla birlikte, Kaiser'in geliştiricileri orijinal bir ürün serisi yarattı.

İki supaplı karıştırıcılar

Kaiser tarafından üretilen mikserler farklıdır, ancak en yaygın olanları iki valfdir. Şirket, bu tür cihazların iki çeşidi sunuyor.

Birinci grup, bir karıştırıcıhangi su elastik bir conta yardımıyla çalıştırılır. Aksi takdirde buna karşılıklı vinç adı verilir. Böyle bir mekanizma çok basit çalışır: krank kutuları, su akan deliği kapatır. Kaiser mutfak musluğu pratikte aşınmayan özel bir elastik conta ile donatılmıştır. Bu nedenle üretici 5 yıl boyunca bir garanti verir.

İkinci karıştırıcı grubu,iki seramik plaka ile kilitlenir. Böyle bir kilitleme elemanına seramik bir vana denir. Kilitleme delikleri seramik plakalar üzerinde hizalamanın bir sonucu olarak gerçekleşir. Sonuncusu alüminyum oksitten yapılmıştır. Üst kısmı döner ve alttaki kısım sabit kalır.

kaiser musluklar

Tek kollu mikserler

Kaiser banyo musluklarındantek kol olmak Hızlı ve etkili bir şekilde çalıştıkları için joystick olarak da adlandırılırlar. Bu, vinç imalatında nispeten yeni bir yön. Bunlar, soğuk ve sıcak suyun karıştığı bir mahfazayı ve bir plakayı temsil eder. Plaka, bir konumdan diğerine geçmek için gereken koldur. Mikserler iki tiptir:

 • top karıştırıcı;
 • kartuş vinci.

Top karıştırıcıda ana unsur:Vinç gövdesinde bulunan küçük metal bir top. Bu topun her biri kendi amacı olan üç delik vardır: soğuk, sıcak ve karışık su için. Tasarım, ayar çubuğu sayesinde çalışmaya başlar. Topun konumu değiştirildiğinde, su basıncı da değişir.

Bir top yerine kartuş vinciözel bir kartuş. Seramik malzemeden yapılmış iki tabaktan oluşur. Kartuşun altında suyun içinden akan özel delikler vardır. Ve üstü sıcak ve soğuk karıştırmak için gereklidir. Kolun yumuşak hareketi, özel silikon gresinin kullanılmasından kaynaklanır. Küçük partiküllerin içeri girmesi nedeniyle kartuşların kırılmadığından emin olmak için bunları özel filtrelerle donatmanız önerilir.

mutfak musluk kaiser

Kaiser'den mikserler: güzel, ama pratik değil

Sıhhi tesisat piyasasında birkaç yıllider konum Kaiser tarafından alınır. Şirketin mikserler, yüksek kaliteli malzemeler ve ilginç tasarım kullanımı nedeniyle çok güzel görünüyor. Ancak vinçlerin sıra dışı tasarımı nedeniyle pratik olarak adlandırılamaz. Sensörün çalıştığı yer elverişsizdir, bu nedenle avuç içleri drenaja çok yakın yerleştirilmelidir. Sonuç olarak, ellerini yıkamak için ellerini yıkamak çok zor. Su basıncını ayarlamak zordur, çünkü sensör iyi çalışmıyordur.

musluk kaiser yorumlar

yorumlar

Bir mikser için dükkana gitmeden önce,Gerçek kişiler tarafından verilen cevapları analiz etmek daha iyidir. Kaiser tarafından üretilen mikserler arasında hem olumlu hem de olumsuz olanların farklı görüşleri vardır.

Alıcılar ana avantaj iddiaVinç tasarım ve değerdir. Uygun bir şekilde, duşun eklenmesi bir musluk yardımı ile gerçekleşir. Birçok kişi aynı zamanda cihazın iyi ekipmanı hakkında konuşur: mikser, musluk, montaj için tüm parçalar. Ek olarak, karıştırıcının tüm elemanları yaygındır, bu yüzden mağazalarda kolayca bulunabilirler. Çoğu alıcı bir kez daha Kaiser mikserlerini satın alacaktı.

kaiser banyo bataryaları

Yorumlar karşılanır ve olumsuzdur. Özellikle, bu duş kabini ile satın alınan vinçler için geçerlidir. Bu nedenle, üzerinde garanti almak için armatürleri ayrı olarak satın almak daha iyidir.

Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 2019

Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 2019

Related news

 • Esmer Tenli Bayanlar İçin Mükemmel Ruj Renkleri
 • Siyah Elbisenin Tarihçesi Nedir
 • Saç Parlatıcı Maske Tarifi
 • Brokoli Graten Videosu
 • Bryansk ve üniversite şubelerinde devlet ve devlet dışı üniversiteler

 • Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 64

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon


  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 15

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 68

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 45

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 36

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 84

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 46

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 61

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 6

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 72

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 64

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 85

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 33

  Kaiser. Mikserler - sıhhi mühendislik alanında yeni bir vizyon 79