Kaşları evde nasıl hafifletirim 2019

Kaşları evde nasıl hafifletirim 2019 Kaşları evde nasıl hafifletirim

Geleneksel olarak, güzellikler onlarınKaşlar, onlara bir ton (hatta birkaç) koyulaştırır, kişiye parlaklık ve ifade verir. Ancak son yıllarda, adil seks hakkında giderek daha fazla temsilciler, karşıt etkiyi elde etmeye çalışıyorlar - kaşların aydınlatması. Gerçek şu ki, böyle bir ışıklandırma bir moda trendi olarak kabul edilir. Moda endüstrisindeki değişiklikleri izleyen birçok kadın, görünümleri podyumdaki modellere katılmamaya karar verdi. Bu tür etkinlikler sayesinde birçok güzellik salonunda yeni bir hizmet ortaya çıktı - kaşların aydınlatılması. Ancak, görevle ve evde baş edebilirsiniz. Kaşları nasıl hafifletirim? Bu tartışılacak olan şey.

Nasıl bir moda kurbanı olmaz? Açıklıklı kaşlara kim gidecek?

Moda ve stil aynı değildir. Unutmayın: tarzınız kişiliğinize dayanmaktadır. Kaşların rengini değiştirmek için acele etmeyin, modanın yeni trendlerine ayak uydurmaya çalışın. Bu bayan çok kararsız. Gerçek şu ki, moda, yeni kurallar dikte ederek, günümüzün gözde kaşlarını ultramodern ve yarın - kalın ve karanlık olarak tanıyabilir.

Bu nedenle, görünüşünüzdeki herhangi bir şeyi değiştirmeden önce, tarzınızdan çok fazla moda düşünmeyin. Görüntüye uyup uymadığını, değişimin size mi gideceğini düşünün.

Hangi durumlarda, kaşların açıklığa kavuşacağına dikkat edin.

 • Saçın sahibisiniz, doğal rengi- Siyah, kestane rengi veya koyu kahverengi. Sarışın olarak boyandın ve görünüşe göre ideal bir imajın karanlık kaşlarını bozuyor. Saçının gerçek rengini veriyorlar ve biraz gülünç görünüyorsun.

 • Hassas soluk teniniz veya cildiniz varpembemsi renk tonu. Kaşlarınızı ağartırken, görüntünüzü daha kırılgan ve havadar hale getiriyorsunuz. Aydınlatma keskin yüz özelliklerini daha hassas özelliklere dönüştürecektir. Artık herhangi bir makyaj (hatta çok akılda kalıcı) yapabilir ve aynı zamanda kaba görünmeyecektir.

Bir prosedür ihtiyacından emin değilseniz,Yeni kaş renginin size uygun olup olmadığını aşağıdaki şekilde kontrol edebilirsiniz. Düzelticiyi kaşlara uygulayın, daha sonra toz haline getirin ve aynaya bakın. Eğer sonucu beğenirseniz - ağartma yapmaya çekinmeyin. Eğer mutsuzsanız, profesyonel ile doğru rengi bulmaya çalışın.

evde kaşları nasıl hafifletir

Kontrendikasyonlar

Kaşlarını açmadan önce, ihtiyacın olduğundan emin olmalısın. Aşağıdaki durumlarda kaşları aydınlatmayı denemeyin.

 • Alerjiden muzdaripsin.

 • Bronzlaşmış teniniz var. Kaşlarınızı açtığınızda yüzünüz tek bir katı noktaya dönüşecektir. Çok çekici görünmüyor. Bu nedenle, güney tipi görünümün sahibi iseniz, prosedürden vazgeçin.

 • Bronzlaşma salonlarının sürekli bir misafiri.

 • Günlük makyajınız, gözünüzün önünde karanlık bir ton tabanı, siyah gölgeler ve oklar içerir.

Kaşlarımı nasıl hafifletebilirim

Kaşları nasıl hafifletirim? Şunları yapabilirsiniz:

 • Güzellik salonunda bir profesyonel yardım almak;

 • Kaşların ev temizliğini yapmak.

renkli kaşları nasıl hafifletir

Kaşları evde nasıl hafifletirim?

Evde kaş ağartma aşağıdaki araçları kullanarak yapılabilir:

 • Hidrojen peroksit en ekonomik seçenektir.

 • Otların (papatya, calendula, limon suyu) - en yavaş ama aynı zamanda en güvenli yöntem.

 • Beyazlatıcı krem ​​en hızlı yoldur.

 • Dekoratif kozmetik Kaşları maskelemekle ilgili. Bu yöntem, görünüşte radikal değişiklikler olmadan yapmanıza izin verir.

peroksit ile kaşları aydınlatmak için nasıl

Kaşların hidrojen peroksit ile temizlenmesi

Hidrojen peroksit ile kaşları nasıl aydınlatırsınız? Bu şimdi ve tartışılacak. Kaşların bu şekilde aydınlatılması çeşitli avantajlara sahiptir:

 • Hidrojen peroksit oldukça ucuz bir tesis olduğundan, yöntem mali açıdan uygundur.

 • Kaşların peroksit ile arındırılması (veya daha çok ağartılması) çok etkili bir yoldur.

 • Peroksit herhangi bir eczanede satıldığı için ana bileşenin elde edilmesinde hiçbir zorluk yoktur. Ve madde reçetesiz dağıtılır.

Hidrojen peroksitin etkisi nedeniylekaş kılları, melanin üretimini durdururlar. Başka bir deyişle, doğal renklendirici pigmentin üretilmeye son bulması. Bu yüzden kaşlarınızın sürekli olarak gözyaşı dökülmesi ihtiyacı ortadan kalkar.

Peroksit ile kaşları nasıl hafifletilir? Uygulayarak, göz tahrişini ve diğer daha ciddi sonuçları önlemek için dikkatli ve dikkatli olun.

Prosedürü gerçekleştirmek için ihtiyacınız olacak:

 • Hidrojen peroksit (% 3).

 • Şampuan.

 • Geniş ve nadir diş eti içeren kaşlar için bir fırça.

 • Vazelin.

 • Genellikle makyaj uygulamak için kullandığınız bir fırça.

 • Bir bardak ılık su.

Kaşların hidrojen peroksit ile arıtılması, eylem sırasını içerir:

 • Tüm kozmetik ürünleri su veya yüz sütü ile nazikçe yıkayın.

 • Cilt yağını, tozu durulamak için saçı iyice şampuanla durulayın.

 • Bir havlu ile kurulayın.

 • Daha sonra hattın konturunu petrol jölesi veya yağlı besleyici krem ​​ile yayın. Bu, cildin daha fazla tahrişini dışlamak için gereklidir.

 • Yarım kaşık çay peroksit su ile karıştırılır.

 • Bir fırça ile ortaya çıkan çözelti kuru tüylere uygulanır ve bir fırça ile dağıtılır.

 • 10-15 dakika (daha fazla değil) tutun ve durulayın.

Prosedür bitti. Ancak, kaşlarınızın doğal rengi çok karanlık ise, bir kez yeterli olmayabilir. Bu durumda, ağartma prosedürünü tekrarlayın, ancak üç günden daha geç olmamak üzere. Kaşlar tekrar istediğiniz kadar parlak değilse, beş gün bekleyip tekrar yapın.

karanlık kaşları nasıl hafifletir

Beyazlatıcı Krem

Evde kullanarak kaşları nasıl hafifletirBeyazlatıcı krem? Ağartma prosedürüne göre kaşlar, peroksit kullanıldığında olduğu gibi hazırlanır. Daha sonra beyazlatıcı krem ​​uygularlar. 1-2 (maksimum) dakika sonra, krem ​​yanmayacak şekilde yıkanmalıdır. Daha sonra kurutulmuş cildi emprenye etmek için yüzün tedavi edilen bölgesine bir nemlendirici krem ​​uygulanır.

Kaşları otlar ile aydınlatırız

Kaşları otlar ile nasıl hafifletirim? Bu eski zamanlarda bile kullanılan ev aydınlatma kaşları için en güvenli seçenektir. Büyük bir kaşık papatya çiçeği suya (200 mi) dökülür ve bir su banyosunda bir kaynamaya getirilir. Sonra bir saat ısrar ederek, limon suyunu ve kalendulayı çözeltiye ekleyin. Ajan kaş kıllarına günde iki kez uygulanabilir (daha fazla değil).

Bu yöntem etkilidir. Ancak, sabrınız var. Doğal bitkilerin harekete geçmesi için birkaç hafta alacaktır. Yani, eğer kara kaşların sahibiyseniz ve onları bir anda hafifletmek istiyorsanız, otlar kullanımı size uygun değildir.

siyah kaşları nasıl hafifletir

Kaş Maskeleme

Radyolojik önlemlerden kaçınarak kaşlarınızı aydınlatabilirsiniz. Sıradan kozmetikler maskeleyici bir rol oynayabilir. Kaşlarınızı gölgelerde saklayabilirsiniz. Koyu teniniz varsa, bej tonları seçin. Hafif ciltler için, fildişi renklerini seçmek daha iyidir.

Kozmetikle koyu renkli kaşları nasıl aydınlatırsınız? Her şeyden önce, kaşlarınızı sırayla getirmeniz gerekir. Ardından, fırçayı gölgeler içinde lekeleyin ve kaşın üzerinden geçirin. Son adım: Gölgelerin tamamen gölgelenmesi gerekiyor.

Tam teşekküllü bir makyaj yapacaksanız, normal kompakt toz gölgeler yerine kullanılabilir. Aksi takdirde, kılık gözünüze çarpacaktır.

Hidrojen peroksit ile kaşları nasıl aydınlatır

Renkli kaşları nasıl aydınlatırsınız?

Boyalı kaşların orjinaline dönüşügörünüm - adil seks başka bir sorun. Sarışın olan birçok kız esmerler içinde yeniden boyanır ve daha sonra başlangıç ​​noktasına geri dönmek isterler. Sadece kaşlarla, her şey saçtan daha karmaşıktır.

Siyah kaşları nasıl hafifletiriz kiDiğer, ayrıca boyalı? Kökler büyüdükçe ve doğal renklerini ortaya çıkardıkça, kaşlara uygun olan boya uygun değildir. Kaşların kalıcı bir repainting kılları buna dayanamaz. Fakat farklı renkteki saç ve kaşlarla yürümek en iyi seçim değildir. Bu durumda, halk ilaçları - zeytin ve hint yağı ile yardımcı olacaktır.

Renkli kaşların arıtılması prosedürü şu şekildedir:

 1. Az miktarda sıcak yağ ile nemlendirilmiş pamuklu disk, dikkatlice kaşları silin.

 2. Kaşların tüylerine yağ emilene kadar birkaç saat bekleyin.

 3. Kaşlarınızı temiz pamuklu çubukla sildikten sonra.

Unutmayın, bu işlem on dakika değildir. Belki de ağartmak için bir gün sürer.

kaşları nasıl hafifletir

Sonuç

Modern yaşamda kaşların aydınlatması değilulaşılamaz bir şey. Kaşların dönüşümü kolay ve basittir. Sadece istenmek gerekiyor! Uzmanlarla iletişime geçebilirsiniz. Kaşlarınızı kendiniz hafifletebilirsiniz. Ve ev açıklamanın bir yolu bilinmemektedir. Tüm artıları ve eksileri tartın, kaşlarınızı hafifletmeye karar verin. Size en uygun olanı seçin, basit bir prosedür izleyin ve kendinizi mükemmelliğe bir adım daha yaklaşın.

Kaşları evde nasıl hafifletirim 2019

Kaşları evde nasıl hafifletirim 2019

Related news

 • Kesme Şeker Bebek Yeleği Yapılışı
 • İrmikli Şerbetli Tatlı Tarifi
 • Restoranlar (Rybinsk): en iyi restoranların genel görünümü
 • 10 kasım şiirleri
 • Biyolojik olarak aktif katkı Prolit: kullanım talimatları

 • Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim


  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim

  Kaşları evde nasıl hafifletirim