Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 2019

Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 2019
20.07.2019

Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 22

Köy Kadnikovo, "Beyaz At" (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir?

Sverdlovsk bölgesinde benzersiz bir yer var.at kulübü "Beyaz At". Bu yer, binicilik eğitimi için en uygun koşulları yaratan nadir bir altyapı ile karakterize edilir. Ayrıca, kulüp modern Avrupa standartlarına göre inşa edildi. Bu sadece profesyonel sporcular için burada eğitim vermek için değil, aynı zamanda atlı sporun temellerini öğrenmek için amatörlere bir fırsat verir. Ayrıca makalede KSK "Beyaz At" (Kadnikovo) altyapısı ve hizmetlerine daha yakından bakacağız.kadnikovo beyaz at

Kulübün ana zenginliği

Kadnikovo "Beyaz At" köyünde yer almaktadır.kendi topraklarında 130'dan fazla hayvan içeren bir dizi ahır var. Her biri otopilot, lavabo ve solaryum ile donatılmıştır. Buna ek olarak, binicilik kompleksi bir kapalı antrenman alanına ve bir alana sahiptir. Karakteristik olan her arenada yaralanmalara karşı koruma sağlayan jeotekstil kaplama bulunur. Ayrıca, "White Horse" rekreasyon merkezi (Kadnikovo), her biri bir bar, ücretsiz Wi-Fi ve soyunma odalarına sahip soyunma odaları ile donatılmış 20x60 metrelik dört arenaya sahiptir. Kulüpteki sınıflar, daha yüksek profilli eğitim ile profesyonel antrenörler tarafından yürütülmektedir. Bilgi için, sadece Rusların değil aynı zamanda uluslararası atlı yarışmaların da ödüllüleri ve kazananlarıdır.ksk beyaz at kadnikovo

Bireysel ders türleri

Kadnikovo köyünde "Beyaz At" sağlarHem yetişkinler hem de küçük ziyaretçiler için ata binmeyi öğrenme fırsatı. Genç yaş grubuyla (7 yıldan itibaren), midilliler ve Vyatka atlarının ırkları üzerinde sınıflar düzenlenir. Bu hayvanlar, kısa boyları ve yumuşak karakterleri ile karakterizedir. Her çocuğun temel sürme becerilerini öğrenebileceğini belirtmek gerekir. Küçük binicilerin ebeveynleri, tüm güvenlik gereksinimlerine uygun olarak sınıflar yürütürken çocuklarını deneyimli koçlara güvenle emanet edebilirler.

14 yaşın altındaki tüm çocuklar, bisiklet sürmenin temellerini öğretirkapalı arena. Bir dersin süresi 45 dakikadır. Bununla birlikte, ilk ders için çocuğun (veya ebeveynlerinin) verilen sigortayı "binicilik sporu" damgasıyla getirmesi gerektiği dikkate alınmalıdır. Bu belge herhangi bir sigorta şirketinden temin edilebilir.

Yetişkinler kapalı ve hem eğitilmiş olabiliraçık arena. Bu sporda ilk elden deneyenler çok yönlü ve sakin bir atla donatılacaklar. Mentorlar, hayvanı nasıl kontrol edeceğini, eyerde kalmayı, basamaktan tırmık ya da dörtnala nasıl hareket edeceğini açıklayacaktır. Kadnikovo'ya gelen deneyimli biniciler, "Beyaz At", terbiye veya atlama dersleri veriyor. Yetişkin binicilerin de uygun işaretli bir sigortaya sahip olmaları gerektiğini lütfen unutmayın.

beyaz at kadnikovo nasıl ulaşılır

Romantik yürüyüşler

KSK "Beyaz At" (köy Kadnikovo) sağlarHepiniz şehir koşuşundan dinlenmek için harika bir fırsat, at sırtında ormanda yuvarlanıyor. Sadece ne kadar hoş ve sıcak dakikaların sevgililere romantik bir akşam vereceğini hayal edin! Gözlerden uzak iletişimin yanı sıra, çiftler Ural ormanının güzelliğinin tadını çıkarabilir. Ve benzer düşüncelere sahip insanlar gibi neşeli gruplar, doğayla birlikte uzlaşma sevincini deneyimlemekle kalmayacak, aynı zamanda çok sayıda silinmez izlenim alacaklardır. At yürüyüşleri, orman parkı alanındaki Ekaterinburg'dan uzak değildir. Bu olayın 45 dakikalık bir süreliğine iyi planlanmış bir rotaya sahip olduğunu belirtmek gerekir. Yolculuktan önce deneyimli bir akıl hocası mizacın mizacına en uygun biniciyi alacak. Bir yürüyüşe çıkmadan önce antrenör, tüm katılımcıların uygun işaretli bir sigortaya sahip olduğundan emin olmalıdır.ksk beyaz at köyü kadnikovo

Ek hizmetler

Yukarıda belirtilen eğlenceye ek olarakkulüpte, kulübün etrafını çevreleyen doğal noktalar boyunca gezinti yapma olanağı sunuyor. Kışın, herkes kızağa binebilir. Atlarla fotoğraf çekmek için bir şans var. Bu amaçla, hayvanlar akıllı mühimmatla giyilir. Ziyaretçilerin seçiminde arenada, ahırda veya ormandaki güzel manzaraya sahip, ahırda veya açık alanda çekim yapılabilmektedir.

Çocuk kampı

Kadnikovo köyünde, "Beyaz At" verirTüm erkeklerin kendilerini yeni bir rol içinde hissetmeleri, alışılmadık büyüleyici bir oyunu öğrenmek veya sevdikleri şeyleri yapmaları için fırsat. Bu amaçla kulüp temelinde bir çocuk kampı kuruldu. Nitelikli öğretmenler tiyatro gösterileri düzenler, entelektüel oyunlar yaparlar ve çeşitli sporlarda kavgalar düzenlerler. “Yetenekli Beyaz Atlılar” da çocuklar gösteri programlarında ve konserlerde kendilerini gösterebilir ve dünyadaki en ihale hayvanlarıyla uğraşan aktif bir zaman geçirebilirler - atlar. Kamp programı 6 ila 14 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır. Çocukların müfrezelere dağılımı yaş ilkesine göre yapılmaktadır. Günün rejimi çocukların psikofizyolojik özelliklerine göre şekillenir. Buna ek olarak, burada aktif olarak aktif aktivitelerin ard arda dinlenmesi için çaba gösterirler.

rekreasyon merkezi beyaz at kadnikovo

Ebeveynler günlük rutinin olmadığını gösteriyor.Çocuklara boş zaman harcayabilme fırsatını bırakır, çünkü her dakika yazılmıştır. Yaşayan küçük misafirler için 5'ten fazla insanın bulunmadığı iki katlı evler sunulmaktadır. Günde beş öğün, gelişmekte olan ve aktif faaliyetler için gerekli olan kalori miktarı ile büyüyen vücuda sahip olacaktır. Çocukların beslenme çeşitliliği farklıdır. Balık ve et yemekleri, taze hamur işleri, süt ürünleri, meyve ve sebzeler sunmaktadır.

"Beyaz At" (Kadnikovo). Klübe nasıl gidilir?

Ekaterinburg'dan Chelyabinsk'e doğru ilerliyoruzyolu. Bu yolda Sysert şehrine dönüşte bulunan polis karakoluna gidiyoruz. Polis kordonuna ulaşmadan önce sağa, sonra hemen sola (köprünün altından) geçmek gerekir. Şimdi yol Kadnikovo'dan geçecek. Köyün hemen arkasından sola dönün. Binicilik kompleksinin yeşil çatısı buradan görülebilir. Tabii ki, bu yol en yakın değil, ama mümkün olduğu kadar basit.

Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 2019

Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 2019

Related news

 • Besleyiciye beslenme kendiniz yapıyor mu
 • Viktorya Hayal Kuruyor
 • Puf Çiçekli Çilek Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Eğitim için bir turnike. Genişletici-çekme
 • Sütlaç

 • Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 80

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir


  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 59

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 4

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 24

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 8

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 23

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 43

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 77

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 31

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 12

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 50

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 93

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 55

  Köy Kadnikovo, Beyaz At (atlı kulüp, rekreasyon merkezi). Oraya nasıl gidilir 6