Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyleKürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle

24.05.2019

Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 6

Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle

Kürk ile örme tekniği Kanada tarafından icat edilmiştir.kıyafet tasarımcısı Pola Lishman. Geçen yüzyılın ortalarında, tüm dünyayı fetheden tavşan kürkü ile ilişkili ürünleri podyumda sergiledi. Kürkten örülmek, sıcak, kabarık ve hafif şeyler yaratmanın basit ve özgün bir yoludur. hemen her kürk, mükemmel tavşan, vizon, tilki, kunduz ve hatta Pöstekimi kullanılan kürk iplik üretimi için bir temel olarak bu kürk iplik kaba döner rağmen. örme Kürk "iplik" tümüyle - ceket, palto, ceket, elbise ve etekler yanı sıra battaniye, şapka, eldiven, çanta ve huzursuz esnafa akla gelebilecek başka şeyler. Kürk ipliği dünyanın önde gelen tasarımcılarını yaratmak için kullanılır. Tabii ki, özel modeller için yalnızca birinci kalite kürk kaliteli. Fakat ev yaratıcılığında, kürkten örülmek, kürklü kanatların yanı sıra kullanımda olan kürkü elde etmek için de mükemmeldir.

Paul Lishman ürünleri bükülmüş halde örülmüşkürk ipliklerinden oluştuğundan iki taraflı, özellikle sıcak ve rahat oldukları ortaya çıktı. Bir kürk bükümlü iplik elde etmenin birkaç yolu vardır. Evde, bu amaçla, iğ veya ev elektrikli matkap ile eğirme tekerleği için uygundur. Güçlü bir masdra ile bütün plaka ince uzun şeritler halinde kesilir. Kürk kapakları tek bir kumaşa önceden dikilir; bunlar, sıcakta eriyen ince bir örme kumaş ya da kumaşla çoğaltılır.

Kesilmiş ince iplikler birlikte dikilir vebir karmakarışık şeklinde kıvrılmış. Daha sonra, 60-80 cm kürk şeritler ölçmek, kenar klip düz bir tahta üzerine sabitlenir, deri taban şeritleri hafifçe su ile nemlendirilmiş ve düşük hızda çalıştırılır matkapla, kürk şerit sarmal bir miktar gerilir ve sabit bir klip bükülür. Şeridin bir sonraki kısmı ölçülür ve işlem tekrarlanır. Böylece, bütün bobin bir spiral halinde bükülür. Deri tabanı kurutulur, kürk özenle taranır ve bitmiş iplik tekrar ürünün daha fazla örülmesi için bir topa bükülür.

Farklı bir şekilde, kürk ipliğikürk şeridinin üzerine sarıldığı bir iskelet pamuğu çözgü ipliği yardımıyla yapılır. Çalışmak için, bir matkap veya konvansiyonel bir dönen tekerlek de uygundur (buna rağmen beceriler üzerinde çalışılması gerekir). Tek tek bükülmüş ipliklerin uçları birbirine bağlanır, örgü için uzun bir ip toplanır ve bir kavanoza bükülür.

Evde örülmek oldukça mümkündür.tek taraflı bir iplik kullanın. Bu çok daha basittir ve ürün daha az çekici değildir. Kürk plakası hafifçe gerilmiş ince şeritler halinde kesilir, birbirine katılır ve bir karmaşaya dönüşür. Daha sonra, bu iplikten herhangi bir vasıta ile örülür ancak örme iyi ders geleneksel yüz kalın kürk konuşmacı üzerinde elde edilmiş ve döngüler ters.

Oluşturmanın başka bir yolu varKürk bantlarıyla muhteşem örgü. Örgü bir örgü üzerinde nakış kadar örülmemiş. Bu yöntem çok basit ve özgün. Halen, Avrupa'da "kürk" kumaş üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. üründe modelin üretilmesi için önce aralarında sc ve hava döngüler ile sütun tığ ızgara örgü. Parça hazır olduktan sonra, örgü hücrelerine 5-6 mm genişliğinde kürk şeritler çekilir. Nihai ürün, villaları düzleştiren bir fırça ile akıtılır. Bu yöntem kalın koyu kürk, örneğin koyun kürkü için çok uygundur.

Son olarak,Kürk şeritler dokuma kullanılarak yapılabilir. Dar şerit şeritler, her bir şerit geçtiğinde, sonra altta, ardından bir sonraki şeritte, normal keten dokuma ile tuvale bağlanır. Bu yöntemle, kürk bantlarını uzun bir dişe bağlamak gerekli değildir. Ek olarak, malzeme tüketimi çok daha az olacaktır.

Kürk ile inanılmaz şeyler yaratmanın yollarıTamamen kürkten "iplik" terbiye veya örme. Her şey ustanın ve seçilen modelin hayal gücüne, ayrıca kürkün kalınlığına ve kalitesine bağlıdır. Kürkten yapılan örgü, kendinize özel eşyalar yaratabileceğiniz bir başka şaşırtıcı iğne işi türüdür.

Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyleKürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle

Related news

 • Şişmanlatmayan Güllaç
 • İskemik kalp hastalığı: belirtiler, nedenleri, önlenmesi
 • Miraç kandilinde hangi ibadetler yapılmalı
 • Ve Sendikaların Kölelik Büroları Dediği Özel İstihdam Büroları Yasalaştı... Peki Neler Getiriyor
 • Karidesli Makarna Nasıl Yapılır – Yemek Tarifleri

 • Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 35

  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle


  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 12

  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 91

  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 32

  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 21

  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 21

  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 3

  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 13

  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 17

  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 1

  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 20

  Kürkten örülme. Hafif ve güzel kürk katlar ve şapkalar - kendi elleriyle 73