Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 2019

Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 2019

Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 91 11.03.2019, 06:53

Küresel moda - "Stalker: Çernobil'in Gölgesi" ve diğer kısımları

Bilgisayar oyununun modifikasyonu nedir ve neden?gerekli mi? Bu soru kendilerine daha önce kendilerini geliştiriciler tarafından sunulana sınırlayan birçok yeni başlayanlar tarafından istendi. Bununla birlikte, buna ek olarak, çok daha fazla fırsat var, çünkü belirli bir projenin kodunu anlayabilen deneyimli profesyonellerin bulunduğu bir oyun topluluğu var. Ve sonra oyunun kendisini dönüştürmek için değiştirebilirler. Ancak, çoğu geliştirici bu tür eylemleri onaylamaz. Bu nedenle, değişiklik olasılığını hariç tutarak kodu kapatırlar. Çoğu durumda, geliştiriciler kullanıcılarla tanışma eğiliminde olduğundan, bilenler grafik bileşeni ve diğer önemsiz öğelerle deney yapabilmeleri için bazı yönlere erişime izin verirler. Fakat oyunda istediğiniz her şeyi tamamen değiştirebilmenizi sağlayan açık koda sahip "Stalker" gibi oyunlar var. Böylece, küresel modlar var. "Stalker" onlarla doludur, çünkü herkes arsa dışından yeni bir falez yaratmaya katkıda bulunabilir.

"Stalker" ve Moda

küresel moda stalker

"Stalker" bir gizli eylem, biri haline geldi.Sovyet sonrası dönemde geliştirilen en popüler projelerin Zaten anladığınız gibi, oyunun üç bölümünde de insanların kendi projelerini oluşturmalarını sağlayan açık kodları var; bunlara tam teşekküllü küresel moda da dahildir. Daha sonra değişiklikler oyuncuların onlara tamamen ücretsiz olarak erişebileceği uzmanlaşmış kaynaklara yerleştirilir. Buna göre, modu indirebilir ve isterseniz oyunun görünümünü ve içeriğini tamamen değiştirebilirsiniz. Küresel moda hakkında defalarca bahsedildi. "Stalker" ın üç yüzü aşkın modifikasyonu var. Ancak şu ana kadar, ne oldukları ve başkalarından nasıl farklı oldukları hakkında bir kelime söylenmiyor.

"Stalker" daki mods çeşitleri

palyatif moda korsanının takipçisi çağrısı

Stalker'ın her üç bölümünü de tamamladıysanız, ancakBu yine de yeterli değil, o zaman tam bir çıktısınız var, bu size bir düzineden fazla oyun saati verecektir. Çoğu oyun küresel moda konusunda size bilgi verecek - "Stalker" kelimesi tam anlamıyla etkilerinden değişiyor. Fakat onlardan ayrı olarak başkalarını da bulursunuz. Doğrudan küresel seçeneklerle ilgili ayrıntılı bir tartışmaya geçmeden önce bu düşünülmelidir. Böylece çeşitli moda ve küresel büyük popüler grafik sonra uygun kaynaklar üzerinde görüşebilirsiniz. Adlarından size sunabileceklerini anlamak kolaydır. Bu grafik bileşeninde bir değişiklik. Tüm Birden grafik moda sunuyoruz - Redrawn dokular, karakter modelleri ve canavarlar, yükseltilmiş silah, daha iyi genel grafik ve çok daha fazlası değiştirilir. Ayrıca, oyunu yaygınlaştıran değişiklikler çok popüler. Oyuna daha fazla zaman harcayıp daha eğlenceli hale getirecek yeni görevler ve hatta öyküler ekliyorlar. Doğal olarak, bu mods çeşitli sınırlı değildir, ama zaten en önemli dikkate doğrudan gitmek gerekir - küresel değişiklikler.

Küresel Moda

Çernobil küresel modasının stalker gölgesi

Projenin dahil olduğu oyunun tüm bölümlerinde"Stalker: PM", küresel moda baskın. Ama oyuna ne ekliyorlar? Aslında, adıyla tahmin etmek bile zor değil. Bu modların özelliği, oyunu tamamen dönüştürdüğü, yani grafik bileşeni ve oyunu etkileyebilecek olması gerçeğidir. Hatta yeni yerler, çeteler, karakterler vb. Ekleyebilir, bunu grafik geliştirmeleri, yeni silah modelleri vb. Ile birleştirmiş olursunuz. Buna göre, küresel değişiklikler en derin ve en özenli ve onlardan onlardan maksimum zevk alırsınız, özellikle de nitel olarak yapılırlarsa.

"Stalker: Çernobil'in Gölgesi"

küresel moda stalker saf gökyüzü

Serideki ilk oyuna "Stalker" denir: Shadow of Chernobyl. "- Ona bugün modifikasyonu olan en popüler bol Küresel moda" En önemli iki bölümden çıkıp zaten etkilenen alan", bu ekler olmasıdır -. Yeni bir kahraman Tam hikaye kampanya, yeni zorluklar ve sorunları. Tabii hepsi bu değil. Reworked ve dokular, katma hikaye görevler, yeni karakterler ve daha fazlası. genel olarak, güvenli bir şekilde neredeyse tamamen farklı oyun, hayranları tarafından oluşturulan tam genişleme paketi olduğunu söyleyebiliriz. Bildiğiniz gibi, vb Ben varım "Stalker: Shadow of Chernobyl" küresel moda "yenilginin Zone" sınırlı değildir ancak Geri kalanlar zevkinize olacak şey alıp, kendi başınıza keşfedebilirsiniz.

"Stalker: Clear Sky"

stalker tch küresel moda

Oyunun ikinci kısmı "Clear Sky" olarak adlandırıldı. İlk bölümden öğrendiğiniz hikayenin devam ettiğini söyler, ancak aynı zamanda küresel moda da kurabilirsiniz. "Stalker: Clear Sky", ilk kısma göre daha az modifikasyon yapılmayan bir oyundur. Ama "Nemesis Modern" e özellikle dikkat etmelisiniz. Bu değişiklik, "İmha Bölgesi" kadar güzel değil, aynı zamanda çok ilginç şeyler ekliyor ve aynı zamanda en güzel dokuları değil, bazı hataları da düzeltiyor.

"Stalker: Pripyat Çağrısı"

Sadece mevcut olanlara bakmak için kalır.oyunları "Stalker: Pripyat çağrısı" moda küresel. Aslında, bir sürü şey var, ancak size en başta odaklanmak yalnızca birkaçı için. arasında öne çıkmaktadır tüm proje, yeni görevler, proje içinde yoktu grubunun yanı sıra bazı mini oyunlar katılma olasılığı ekler "Sigerous", "STALKER:. Pripyat Call of" Moda dünyası, gördüğünüz gibi, yeni içerikle birlikte büyük miktarda eğlence getirebilir.

Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 2019

Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 2019

Related news

 • Fıstık ezmeli tavuk tarifi
 • Kurşun aşı çorbası nasıl yapılır
 • NASA Dünya’ya yaklaşan bayram’ asteroidi konusunda uyardı
 • Hazine 1.4 milyar lira borçlandı
 • TIĞ ÖRNEĞİNDEN YAKALI KIRMIZI KADIN PATİK MODELİ
 • Sanatta osmanlı etkisi

 • Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 46

  Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları


  Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 63

  Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 3

  Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 41

  Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 4

  Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 41

  Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 58

  Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 59

  Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 85

  Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 40

  Küresel moda - Stalker: Çernobilin Gölgesi ve diğer kısımları 64