Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul FestivaliKördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali


Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali 79 12.02.2019, 01:02

Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali

Kördüğüm 228. Bölüm Özeti

Jogi’nin başına bela olan Kosla bu sefer de Joginin evinde bağırıp çağırarak parasını vermesini ister. Jogi olup bitenden rahatsızdır ve olayı Muktanın duymamasını sağlamaya çalışır. Seslerden ne olup bittiğini anlamaya çalışan Muktay’a Jogi, Kosla’yı arkadaşı diye tanıtmak zorunda kalır. Jogi yeniden mühlet alır. Kosla’dan bu sefer 1 ay lık son bir mühlet almıştır.

Mukta Yuvi’nin yanına gelir. Bu arada Yuvi ve arkadaşları Mukta’nın seromonide onunla dans etmek isterse ne yapacağını konuşur. Meeti Mukta’nın ondan hoşlandığını ifade eder. Fakat Mukta böyle bir şey kesinlikle yok diyerek cevap verir.

Damini Meeti’nin odasında iken İşçaya ne kadar benzediğini düşünür hatta o kadar ki İşça ve Tapasya’nın gülüşleri kulağına gelir. Bu arada tesadüf bu ya, Meeti eve Mukta ile beraber gelir ve onu evdekilere tanıtır. Damini evlerinin reisinin kim olduğunu Muktaya sorduğunda aldığı cevap karşısında şok olur…JOGİ…!

Meeti Muktayı odasına çıkarır ve giymesi için elbise seçmesini ister. Mukta teşekkür eder ve giydiğim giysilerinden bir tanesini giyebileceğini söyler. Bu arada Ammo gelir ve bu olanları görür. Eskileri hatırlayan Ammo Damini ve Mukta arasında elbise mevzunu hatırlar. Mukta’nın nasıl alçak gönüllü birisi olduğunu tekrar hatırlar. Meetinin bir kere giydiği elbiseyi bir daha giymek istememesine rağmen Mukta yıpranmış elbiseyi Daminiye diktirip giymek istemiştir ve bu durum Ammoyu derinden etkilemiştir.

Jogi Mukta’nın nerede olduğunu sorduğunda, Divya okul seromonisinde olduğunu hatırlatır. Jogi, Puşkar’ın haksız yere gasp ettiği parayı geri verirse Kosla problemini çözebileceğini söyler Nani’ye. Nani de Puşkarın dediklerinde haklı olabileceğini  düşünür. Nani Damini’nin evine gider. Damini Naniyi görünce şok olur.

İçeriye giren Nani evi süzer Daminiyi de baştan aşağı süzer ve Thakur ailesi adına teşekkür etmeye geldiğini söyler. Damini ne yardımı ne teşekkürü dese de Nani, bu ne mütevazilik ve masumluk yıllar seni hiç değiştirmemiş der. Çok güzel rol yapıyorsun Damini der Nani. Damini de yıllar çok şeyi değiştirdi fakat görüyorum ki seni değiştirememiş der. Nani, Damininin uzun süredir nasıl yardımda bulunabildiğini sorgular ve yaptığı yardımları Thakur ailesi olarak faiziyle geri ödeyeceklerini belirtir.Çünkü yardıma muhtaç olmak sefillere yakışır der Thakurlara değil…! Onun için bu yaptığın yardımı kes der Nani…Kesmezsen ailemiz bölünme noktasına geldi der. Damini salağa yatmaya devam etse de ona prim vermez Nani… Nani bu lafları saydırıp çıkarken Meeti’nin fotoğrafını görüp, Damini ye kızın da hiç değişmemiş der, resimdekini İşça sanıp. Fakat arkadan gelen yardımcı, onun İşça değil Meeti olduğunu ve bir kaç dakika önce okul festivali için arkadaşı Mukta ile çıktığını söyleyince Nani şok olur…!

Okul festivalinde Mukta güzel kırmızı bir elbise giymiştir. Meeti ise yine şık beyaz bir elbise içindedir. Muktayı gören Yuvi’nin arkadaşları bu güzellikten Yuviye bahsetmemiz lazım derler…Meeti’nin arkasından salona giren Mukta Aman’ı görünce gülümser ama elbisesinden dolayı rahatsızlık hisseder. Meeti Aman’a kendisini nasıl bulduğunu sorunca aldığı cevap karşısında Mukta ile Aman arasında doğan ilişkiyi deşifre eder tarzda bir ifade de bulunmuştur. Aman’a Muktayı daha iyi fark ettiğini ima eden Meeti, Mukta’yı utandırsa da Meeti’den aynen öyle cevabını almıştır.

Kördüğüm 228. Bölüm özeti burada bitmedi; Kördüğüm 228.

Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul FestivaliKördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali

Related news

 • Dumanlı Grubu - menşei geçmişi ve başarının yolu
 • Diyabetik ayak riskine karşı korunmanın yolları
 • Göreve Yeni Başlayan Öğretmenlerin Problemleri

 • Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali 86

  Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali


  Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali 8

  Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali 12

  Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali 77

  Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali 29

  Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali 33

  Kördüğüm 228. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Okul Festivali 34