fotograflar galeriler Goruntuler Çıkık bacaklar


Çıkık bacaklar

Çıkık bacaklar.

Eh, bazen bile superman sporcular, öyle görünüyor ki,eşit bir yerde destek noktasını kaybeder ve bedenlerini tehlikeye maruz bırakır. Ve asfalt boyunca kaçmaktan kaçınma peşinde koşan, kendi evinin basamaklarına ayak basmayı başaramayan sıradan ölümlüler hakkında ne söyleyebiliriz ki, bacaklarını bir felaket olarak yerinden oynatmaya zorlanıyorlar. Sonuçta, pek çok şey bitmemiş ve burada - böyle saçmalık. Çok sinir bozucu!

Dislokasyon ve çürük, burkulma, gözyaşları olduğu doğrudur.çok benzer? Ve aceleci sonuçlar çıkarmadan ve kurtuluş yöntemlerini aramadan önce şunları belirlemelisiniz: gerçekten çıkarılan bir bacakınız var mı, sizi gerçekte sizi korkutmuş mu? Bilge insanlar ve onların kişisel deneyimlerinin tüm tavsiyeleri bir şeye indirgenir: hemen doktora. Çünkü tüm benzerlikten dolayı, sizce, aslında - bunlar farklı şeylerdir.

Sıkıntıdan hemen sonra, hepsikırıkları içeren vakalarda olduğu gibi. Eğer bir hata yaparsanız, teşhisiniz haklı değildir, kendinizi komplikasyonlardan korumanız gerekir ve daha doğru ve daha iyi hareket edersiniz, daha hızlı, örneğin bir kırık varsa kemik büyür. Bu nedenle, herhangi bir bacak çıkığı şüphesi için, en azından, lastiği doğaçlama araçlardan yapmak ve önerilen çıkık, daha yüksek ve daha düşük yerde mümkün olduğunca sabitlemek, tıbbi muayeneden önce uykusuz etkisi olan ağrı kesiciler almamak gereklidir.

Ayak bileği en çok böyle çıkıklarla doğrulanır. Karmaşık tendon, bağ ve kas dokusundan oluşan bu özellik, sahibi için sorun yaratacak şekilde özel bir yere yerleştirilmiş gibi görünmektedir. Eğer bir ayak bileği dislokasyonu ayak üzerinde durmak imkansız olduğu gerçeğine yol açmışsa, şişmiş, sadece spor ayakkabılara yerleştirilmiş, hatta sizinki değil, o zaman hemen bir doktora danışmak gerekir.

Konuyu bitirmemek içincerrahi müdahale, bazen biraz sıradan ev tabanlı kurtarma. Eğer bir doktora gittiyseniz ve tavsiyelerini takip ederek "küçük kan" yapabilirsinizsa, şanslısınız demektir. İyileşme süreci sadece sabrınıza ve vicdanınıza bağlı olacaktır.

Acıyı ve şişmeyi azaltmak için mümkün olduğunca fazlakompres için daha hızlı buz kullanımı. Ve aşırıya kaçmamak ve duygusal bir dürtüde yaralanan yeri dondurmamak için (tüm sıkıntılara bir daha talihsizlik eklemek için!), Buz doktorları cilde temas etmeyecek şekilde bir bez veya havlu sarmayı tavsiye eder. Bu gibi kompresler 20 dakika boyunca, ancak günde 3-4 kez daha fazla değil. Bacağın herhangi bir çıkığını ya da daha çok acıyı "sakinleştirmek" için bacağını birkaç gün boyunca huzur içinde tutmak gerekir. Ve kan akışına iyi bir erişim sağlamak için daha yüksek bir bacak düzenlemek için, yatağın üzerine oturtulması, örneğin bir yastıkla ya da bir merdaneyle yuvarlanması gibi bir yaralı bacanın altına yerleştirilmesi en iyisidir.

Sonsuz üstlenmeyinErtesi gün daha iyi hissetmiş olsanız bile bacağınızı sağlıklı kullanmayı denemeye çalışır. Bacağın çok hızlı çıkması geçmez, bu aldatıcı bir duygudur. Elastik bir bandaj kullanmak ve bunun dışında sabit bir bandaj yapmak gereklidir. İlk başta bu oldukça yeterli.
Oku, müziği dinle. Ancak birkaç gün sonra, şişlik ve ağrıyı azaltan özel merhemler uygulayabilirsiniz, çünkü bunların bileşimlerinde sadece otlar değil, aynı zamanda anabolik de vardır. Ev tıbbı göğsünüzdeki mevcut bir kompresör kaynağına kaynak yaparak, kendinize yardımcı olmak için tembel olmayın. Bilge insanlığın böyle travmalardan sonra daha hızlı iyileşmek için ortaya çıkmasının tek yolu nedir? Ancak, ataların zengin deneyimini kullanarak, antik şifacıların tarifleri, kendi kendine ilaç tarafından taşınmaz, doktor tavsiyelerini dinleyin.

Doktorlara gitmeniz arzu edilir, çünkü sadece bir çıkmazı değil, gelecekte sağlığınızı etkileyebilecek başka bir şey de olabilir.

Çıkık bacaklarFotograf fotograflar resim

Related news

 • Sağlam bir temel plaka sürdürülebilir bir evin temeli
 • LAHANA DOLMASI
 • 2019 Modası Deri
 • Köpeğin Havlamasını Bahane Edip Öldürmekle Tehdit Ettiler
 • Kemikli Et Haşlama Yapımı Videosu

 • Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar


  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar

  Çıkık bacaklar