Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 2019

Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 2019
18.07.2019

Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 28

Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete

Bütün hayatını yemeklere ikna ettin,Kompozisyonunda mayonez dahil, kısa ömürlü? Eski stereotipleri reddetme zamanı. Mayonezli kabak havyarının orijinal tarifi, kış için çok lezzetli bir atıştırmalık hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Mağazadan daha narin bir yapıdan farklıdır. Mayonezin tadı sebzelerin keskinliğini "yumuşatır" ve sarımsak tentürü bir porsiyon verir. Bu ev hazırlama için, herhangi bir kabak (ve kabak) alabilir, en önemlisi, onlar çok eski değil. Kalorileri saymamaya karar verdiysek ve yemeğe mayonez eklediysek, tutarlı oluruz. Yağlı çeşitlerden birini veya kendi ellerinizle yapılan sosu daha da iyi bir şekilde alın.Mayonezli kabak havyar tarifi

Tarif "Mayonezli Havyar" karşılarBirçok mutfak kitaplarında ve her zaman varyasyonlarla. çanak ve havuç eklenebilir, o zaman biraz tatlı bir tat alırsınız. Eski Sovyetler folyo kuvvetle salça ve sos "Krasnodar" kullanmamayı önerir. Bunu almak için edemedik aldıysa, onlara biber (tercihen siyah), defne yaprağı ve sarımsak ekleyerek yumurta olgunlaşmış domates tüketebilir. Tarifler birbirleriyle ve hazırlık bazı ayrıntıları ile değişir.

Mayonezli havyarın hazırlanmasıBir tanesine göre, üç kilo kabak ve beşampuller kabuğu ve bir et öğütücü boyunca hamuru geçmesi gerekir. Bir bardak mayonez ve domates salçası ekleyin. Bitkisel yağ yaklaşık yüz elli gram dökün ve ateşe koyun, bir saat, ara sıra karıştırarak. Bundan sonra, ateşten alın şeker yarım fincan tuz iki çorba kaşığı karabiber ve defne yaprağı bir tutam eklemeyin. Bir saat daha kaynatın. Sonra tarifi kabak havyar mayonez yakalamak defne yaprağı tavsiyede bulunur ve tava içeriği hala sıcak sonra ruloyu (önceden sterilize edilmesi gereken) bankalarda genişledi ve kapanır. baş aşağı kabı çevirin ve bir gün için bir battaniye ile kaplı.

Mayonez ile tarifi havyarMayonezli havyarın hazırlanmasıAşağıdaki tarif teknoloji ve bileşenlerde biraz farklıdır. Örneğin, elma sosu burada domates salçası ile birlikte kullanılır. Öncelikle et kıyma makinesinden kabak, havuç ve soğanları (2: 1: 0.5 oranında) bırakın. Sebzeleri bir bardak şeker, bir kaşık dolusu tuzun dörtte birini dökün ve ateşe koyun. Bir tencerede kaynatıldığında, gazı en az bükün ve iki saat kaynatın, düzenli olarak karıştırın. 200 gr mayonez, salça ve elma püresi dökün, baharat serpin. Sirke serpin: eğer% 6 ise, sonra üç kaşık, eğer% 9 ise, sonra iki. Bundan sonra, yarım saat daha pişirin. Kutular içine alın ve serin bir yerde saklayın.

Ama aşağıdaki squash havyar için bir reçetemayonez, kilogram soğanı ayrı ayrı yulaf ezmesi durumuna siler ve bir karıştırıcıda öğütmek için (6 kg) ezmeyi ve fazla nemi boşaltmak için bir elek üzerinde yaslanmasını önerir. 200 ml rafine ayçiçek yağını kazana döküyoruz ve ısıtıldığında soğanı gönderiyoruz. Altın renk tonunun ortaya çıkmasını bekliyoruz ve sıkılmış kabakları kabaklardan alıyoruz. İki saatlik söndürme işleminden sonra, kazana yarım litre mayonez, aynı miktarda domates salçası, şeker, tuz ve karabiber ekleyin. 30 dakika sonra, sirke içine dökün ve bankalara bırakın. Bu arada, mayonezli havyar tarifi, hemen nefis bir atıştırmalıktan zevk almanızı sağlayacaktır. Ama bu durumda, sirke eklemenize gerek yok - sadece serin.

Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 2019

Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 2019

Related news

 • ÖRGÜ KUZU POSTU TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI
 • Haşema Modelleri
 • Göbek yağlarını eritme ile Etiketlenen Konular
 • Messi, vergi kaçakçılığı soruşturması kapsamında mahkemeye çıkacak olmanın şaşkınlığını yaşıyor
 • Galeta Unlu Tatlı

 • Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 3

  Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete


  Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 76

  Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 44

  Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 36

  Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 22

  Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 12

  Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 63

  Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 25

  Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 75

  Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 5

  Kış için hazırlanıyor: mayonez ile kabak havyar için inanılmaz bir reçete 88