25.06.2019

Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 11

Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete

Julien - favori ve çok yaygınaperatif. Çeşitli ürünlerden hazırlanır - sebzeler, mantarlar, çeşitli et, balık ve deniz ürünleri, sosla doldurulur, peynir serpilir ve pişirilir. Sıcak atıştırmalıklar masaya özel bir şekilde servis edilir. Her şeyden önce, beslenmeleri için, önceden pişirilmiş oldukları, refrakter seramiklerden yapılmış, küçük, küçük porsiyonlu tavalar veya tabaklar kullanın. Julien hazırlanması ve sunulması için, hindistan cevizi pimleri tasarlanmış - yanmak için değil, "coquettish" kağıt papillions üzerine konur, uzun saplı küçük kulplu metal veya sermets. Julien için ürünler bir bıçak kullanmadan yenilebilir böylece saman ya da küp ile çok ince kesilmiş olmalıdır. Aslında, sebze veya et küpleri veya küpleri ile küçük dilimleme ve Fransız mutfağında "julien" denir.

Klasik bir julienne hazırlarkenbazı kurallara uyun. Öncelikle sebze, mantar ve et ürünlerini çok ince ve ince çöreklerle doğrayın. İkincisi, deniz ürünleri ham julienne için kullanılır, önceden hafifçe sblanchirovav onları tuzlu suda ve et ürünleri - hazır formda zaten. Üçüncü olarak, julien için yakıt ikmali mutlaka sıcak olmalıdır. Dördüncü olarak, pişirmeden önce, sosla doldurulmuş ürünler, baharatlı keskin bir tada sahip ve iyice eriyen bu çeşit peynirlerin rendelenmiş peynirine serpilmelidir.

Çok çeşitli sıcak mezeler julien çok iyikrep ile kombine. Julienne, aşağıdaki gibi kreplerde servis edilir. Bir zarf ya da içinde sıcak bir aperatif koymak olan bir "varil" ile katlanmış krep. Julienne ile krep çok besleyici ve sadece iyi bir sıcak aperatif değil, aynı zamanda tam teşekküllü ikinci ders olabilir.

Julien. Yemek tarifi tavuk eti ile

Kızarmış veya haşlanmış tavuk eti yanı sıraHaşlanmış dil, jambon ve mantarlar küçük payetlere kesilir. Dilimlemeyi kalın ekşi krema ile karıştırın, bir tavada birkaç dakika ısıtın, böylece tadı birbirinize iyi nüfuz eder. Karışımı hindistan cevizi şişelerine kaydırıyoruz, peyniri serpin ve peynir eriyene ve altın bir kabuk oluşana kadar fırına koyunuz.

Julien. Mantarlı yemek tarifi

Çok popüler ve sevilen bir mantar julien pişiriliraşağıdaki gibi. Beyaz mantarlar ve petroller, baharatlarla kaynatılır ve küçük çubuklarla kesilir. Ekşi krema veya ekşi krema sos ile mantar doldurun, bir tavada sıcak, karışımı bir hindistan cevizi içine koyun, rendelenmiş peynir serpin ve fırında.

Julienne midye ile

Julien için konserve alınmalıdırham (önceden tuzlanmış suda) midye. Küçük küpler halinde kesilirler. İnce doğranmış soğan tereyağında kızartılır. Midye ve soğanlar hindistan cevizine konur, ekşi krema ile kıvamlandırılır, peynir serpilir ve pişirilene kadar fırında pişirilir.

Julien. Et ürünleri ile yemek pişirmek için tarifi

Haşlanmış sığır eti veya domuz doğranmış pişirmekpipet. İnce doğranmış soğan ve taze mantarlar yağda baharat ve az miktarda unla kızartın. Ekşi krema mantarları koyun, karışım ısındı. Kokotnitsu içinde et şeritleri, üst soğan ve mantar karışımı koyun, peynir serpin ve fırında.

Julien. Kabak ve havuç ile yemek pişirmek için tarifi

Küçük payet squash, soğan ve havuç ile bitmişyumuşak kadar tereyağı üzerine koydu. Bir hindistan cevizi ile serpin, hindistan cevizi serpin, ekşi krema veya kalın krem ​​dökün, peynir serpin ve pişirin.

Jülyenin kokan cevizinde yakılmaması için tereyağı sürülür ve az miktarda su ile dibe dökülmüş bir fırın tepsisine konur.

Sıcak meze tabağı sıcak olarak adlandırılır, ki bu ısıyla bir ısıyla tablaya servis edilir, fırından hemen çıkarılır, bu yüzden julienne misafirlerin gelmesinden önce pişirilmelidir, soğuk bir şekilde tatsız olur.Related news

 • Uzantıları evde nasıl kaldırabilirim
 • VİDEOLU VE RESİMLİ AVCI BÖREĞİ YAPILIŞI
 • Klamidya: belirtiler, tanı, tedavi
 • Neden kimse beni beğenmiyor, ya da uzak tutulan sevgisiz Sendromu
 • Tire Köfte Videosu

 • Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 60

  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete


  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 67

  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 40

  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 18

  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 99

  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 5

  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 38

  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 98

  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 67

  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 56

  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 96

  Julien. Farklı yiyeceklerden sıcak aperatifler pişirmek için reçete 91