Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 20 02.02.2019, 11:02

Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı

Bu yazının kahramanı çekicikız ve yetenekli pop şarkıcısı Julia Karaulova. Biyografisi yüz binlerce hayranı ilgilendirir. Sen de onlardan biri misin? Daha sonra makalede sunulan bilgilerle ilgileneceksiniz.

Julia nöbetçi biyografisi

Şarkıcı Julia Karaulova'nın Biyografisi: çocukluk ve gençlik

Aktris, 24 Nisan 1988'de Moskova'da doğdu. Saygın ve varlıklı bir aileden. Julianna, eroinin doğumda aldığı isim. Pasaportta belirtilmiştir. Ama bazı arkadaşlar ve akrabaları Julia'yı çağırır. 1992'de Karaulovların ailesi Bulgaristan'a gitti. Bu ülkede, Yulia'nın babası diplomatik servise gönderildi. Sofya (Bulgaristan'ın başkenti), kız 1 sınıfına gitti de öyle. Doğru, sıradan bir okul değil, Rus büyükelçiliği altındaki bir kurumdu. Bizim kahraman 11 yaşında iken, kendisi ve ailesinin Moskova'ya döndü. Karaulova Jr Metropolitan Okul №1106 katıldı. 2014 yılında diploma "Gnesinka" (Üreten bölge) layık görüldü.

Yaratıcı etkinliğin başlangıcı

Julia Karaulova, biyografisi bizçocukluktan beri bir şarkıcı olmayı hayal ettiği düşünülür. 2004 yılında gençlik grubuna evet katıldı. Kız sahnede çok değerli bir iş tecrübesi aldı. Aynı yıl Julianna, "Yıldız Fabrikası - 5" projesini yayınlamaya gitti. Büyük yetenek ve kendine güven Karaulova'nın gösteriye katılanların sayısına girmesine yardımcı oldu. Canlı karakteri ve parlak görünümü sayesinde Julia seyircilerin gözdesi oldu. Ülkemizin farklı bölgelerinde yaşayan insanlar bunun için aktif oy kullandı. Sarışın finallere ulaştı. Maalesef, ilk üç kazananda yer almadı. Julianne üzgün değildi. Sonuçta, projede kız sevgisi ile karşılaştı - Ruslana Masyukova. Ancak o zaman bile şanssızdı: çalkantılı romantizmin sona ermesinden sonra çift ayrıldı.

5sta Aile grubuna katılım

"Yıldız Fabrikası-5" de bile Maxim Fadeev yarattıkızın kollektifi. Bu "Netsuke" olarak adlandırıldı. Grup: Julia Karaulova, Aksinya Verzhak ve Klyushnikova Dasha. Kızlar birkaç şarkı kaydettiler, turneye çıktılar. Bu proje bitti. Bir süreliğine kahramanımız görüş alanı dışındaydı. Taraftarlar Julia Karaulova'ya ne olduğunu öğrenmek istedi. Biyografi, Londra'da okuduğunu, sonra genç dergisi editörünün Evet olarak çalıştığını gösteriyor.Şarkıcı Julia sentry biyografisi

2011'de sarışın güzellik, kollektif 5sta Ailesi'nin solisti oldu. "Birlikte Biz", "Tuk-tuk", "Seninle olacağım" ve diğerleri gibi şarkıları kaydetti.

Yalnız kariyer

Julianne, grubu 2014'te geri bırakmak istedi. Bununla birlikte, sözleşmeyi ihlal ederek, üreticiye bir yuvarlak toplam ödemek zorunda kalacaktı. Bu nedenle, kız sözleşmenin sonuna kadar beklemek zorunda kaldı. Eylül 2015'te, Karaulova solo bir kariyere başlayabildi. Onun "Sen değilsin" şarkısı için ilk klibi, altı ay önce 5sta Ailesi'nde bulundu. Metin ve müziğin yazarı Rus R'n'B - Bianca'nın kraliçesi. Mayıs 2015'ten Eylül 2016'ya kadar, bu videonun Youtube'daki görüntülenme sayısı 19 milyon'dur: Şu anda, Yulia'nın yaratıcı para kutusu "Ekstra yörünge", "Houston" ve "Daha Fazla" dahil olmak üzere çeşitli şarkılar içerir. Ve bu sadece solo kariyerinin başlangıcı.

Julia Karaulova, biyografi: özel hayat

Bizim kahramanımız parlak ve ilginç bir kızlakeski şekil ve hoş bir yüz. 18 ila 50 yaşlarındaki erkekler arasında çok sayıda hayranı var. Ama adil bir güzelliğin kalbi özgür mü? Şimdi bunun hakkında konuşacağız.Julia Karaulova biyografi kişisel hayat

"Yıldız Fabrikası - 5" katılımı sırasında bileJulianne, yapımcı Andrei Cherniy'le tanıştı. İlk başta, sadece çalışma ve arkadaşça ilişkiler tarafından bağlanmışlardı. Ancak, birkaç yıl önce, Julia ve Andrei birbirleri için derin hisleri olduğunu fark ettiler. Şimdi sivil evlilikte yaşıyorlar. Çiftin arkadaşları ve meslektaşları bunun bir düğün olduğuna eminler.

Sonuç olarak

Nerede doğduğumuz, çalıştığımız veJulia Karaulova'nın hangi müzikal projelerine katıldıkları. Kahramanımızın biyografisi, yetenekli ve kendine güvenen kızların nasıl başarılı olduğuna dair bir örnektir.

Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Related news

 • Vücuttan alkol çıkarmanın zamanı. Her sürücünün bunu bilmeli
 • Trend Uyarısı: Çift Topuzlar
 • Dereotlu Kolay Poğaça Tarifi
 • Yekaterinburg Kayıt stüdyoları: adresler ve yorumlar
 • Bal Kabağı Reçeli Yapılışı Videosu
 • AYILI TIĞ İŞİ MOTİF ÖRMENİN KOLAY YOLU

 • Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 69

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı


  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 47

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 37

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 69

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 20

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 44

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 17

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 49

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 75

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 39

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 69

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 7

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 16

  Julia Karaulova: şarkıcının biyografisi ve kişisel yaşamı 99