Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 2019

Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 2019

Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 73 13.02.2019, 14:42

Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık

Bugün size Julia Gamaliy'in kim olduğunu söyleyeceğiz. Biyografisi aşağıda ayrıntılarıyla incelenecektir. Open Kids grubunun en genç üyesiyle ilgili. Bununla birlikte, o zaten profesyonel tecrübeli bir sanatçı oldu. Kahramanımız herhangi bir kişinin kalbine giden yolu bilir. Dünyada binlerce yetişkin ve çocuğa ilham veren gelişmiş bir çocuk değil.

Julia Gamaliy

dosya

Yulia Gamaliy 30 Ağustos 2003'de doğduyıl. Burcu işaretiyle - Başak. Sanatçının boyu 140 cm.Open Sanat stüdyosunda 2019'dan beri çalışıyor. Her zaman bir dansçı olmayı hayal ediyordu. Ana hobisi çizim. Koreografideki bir kızın idolü Maria'dır. Kahramanın isminin annesi Natasha, baba - Sergey. Ayrıca, şarkıcının büyük kardeşi Roman var. Julia Gamalii ailesini sever ve bir çok bakımdan annesi gibi olmaya çalışır. Evcil hayvanlardan balık ve iki kedi var. Kahramanımızın aziz rüyası - Open Kids grubu dünyanın her yerinde ün kazandı.

yulia hamal biyografisi

tercihleri

Oyuncular arasında Julia Gamaliy birinci sırada yer alıyorJohnny Depp, Jim Carrey ve Jennifer Aniston. En sevdiği sanatçılar Pink, Rihanna, One Direction, "Sinirler", Little Mix, Demi Lovato. Çok fazla şarkı seviyor. Ancak sevilenler, Le Tigre'nin yaptığı Deceptacon'ın yanı sıra Katy Perry'den Roar'ın kompozisyonunu da içeriyor. Şu filmleri tercih ediyor: Rapunzel, Step Up 4, Avatar, Jurassic Park, Zaman. En sevdiği kitaplar arasında "Pippi Long Stocking" (Astrid Lindgren), "Magic Glasses" (Vsevolod Nestayko) yer alıyor.

İlginç gerçekler

Julia Gamaliy,Açık Sanat Stüdyosu'nu ziyaret edin ve çalışın. Önce okula gidiyor. Takvimin ilerleyen saatlerinde - eve dönüp ders hazırlamak. Bundan sonra sanatçı, Open Art Studio'ya gönderilir. Akşamları, öğle yemeğinde yönetmeyi başaramadığı okul görevlerini tamamlamış olması gerekir. Bu arada, kahramanımız Open Art Studio'da şarkı söylemeyi ve dans etmeyi öğrendi. Ona göre, bu tür beceriler, birlikte çalma ve çalma becerileri ile birlikte, bu stüdyoya katılan herkes tarafından hakim olabilir. Buna ek olarak orada oyunculuğun temellerini öğrenebilirsiniz. Kahramanımız evde Open Art Studio'da hissediyor.

Julia Gamaliy

Kız onu tutmak istediğini belirtirözgünlük. Bu nedenle, sanatçılardan Michael Jackson'tan, esasen dans etmede eşsiz stili yüzünden seviyor. Kahramanımıza göre, Open Kids en çok Little Mix ve Spice Girls gibidir. Görüntü değiştirirken aktris yeni seçenekler düşündü, ancak şimdiye kadar eski görüntüyü korumak istiyor. Bununla birlikte, yine de saçlarının ipuçlarını pembe gölgeleme kararı aldı. Kız farklı performanslar öğretmeyi tercih ediyor. İyi müzik dinlerken daima dans eder. Oyuncu, her yönde özel bir şey olduğuna inandığı için koreografiye veya vokallere tercihte bulunamaz.

Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 2019

Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Bezelyeli İçli Köfte Tarifi
 • KSSde nasıl küçük bir görüş yapmak için
 • BİR ŞARAP EVİNİN DUVARINA YAZILMIŞ ANLAMLI SÖZLER

 • Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 51

  Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık


  Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 64

  Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 79

  Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 82

  Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 55

  Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 48

  Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 63

  Julia Gamaliy: biyografi ve yaratıcılık 15