JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 2019

JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 2019
19.09.2019

JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 97

JSCo "RZD" nin trenlerinin gerçek hareketi

Yolcu trafiği olarak, RusçaVatandaşlar en çok demiryollarını kullanırlar. Bu nedenle, JSC "Rus Demiryolları" ülkemizin her yerleşim yeri ve kentinde gelişmiş bir ulaşım sistemine sahiptir. İstenilen varış noktasına bir uçuş seçeneği ile karşı karşıyaysanız, yakın bir kişinin gelişini beklerseniz veya bir uçuştan diğerine transfer gerçekleştirirseniz, o zaman trenlerin gerçek takibi sizin için uygun olacaktır. Bunu makalemizde daha ayrıntılı olarak ele alalım.

trenlerin gerçek hareketi

Rus Demiryollarının yeni bilgi servisi

2012 yılında Rus taşıyıcı geliştirdi veRus Demiryolları'nın hizmetlerini kullanan vatandaşlar arasında anında talep edilen halka yeni bir hizmet başlattı. Bu, Rusya topraklarında trenlerin gerçek hareketini BDT ve Baltık Devletleri'ne doğru takip etmekle ilgilidir. İnternete eriştiğinizde bunu gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz. Bu hizmet ile ilgili talep ve sorular uzun bir süredir yürütülmektedir. Ve şimdi bu fırsat ortaya çıktı.

Bir tren nasıl takip edilir?

Trenin nerede bulunduğunu öğrenmek içinUçuşa karşılık gelen, taşıyıcı şirketin resmi sitesine gitmeniz gerekiyor. Ardından, "Yolcu" sekmesini seçin. O zaman "Tren Trafik Online" bölümünü bulmanız gerekiyor. Sistem, kalkış ve varış istasyonunun adını ve herhangi bir tarihi (kalkış veya varış) belirtmenizi isteyecektir. Bundan sonra "Bul" u tıklarsınız.

trenlerin gerçek trafiği

Sistem, trenin işaretlendiği son istasyonu görüntüler. Uçuş varış noktasına ulaştıysa, o zaman "Tren geldi" yazıtını göreceksiniz.

İstediğiniz rotayı arıyorsanızsevk ya da varış istasyonu ve tarih belirtilirse, sistem istasyonların, istasyonların, zamanın ve uçuşun durumunun isimlerinin ayrıntılı açıklamasını içeren gerçek tren trafiğine RZD bilgilerini verecektir.

Rota izleme bilgileri doğru mu?

Yolcular için JSC "RZD" portalında verilen bilgilerden sorumlu olan programda 4 yardımcı servis bulunmaktadır:

 1. SCB - alarm sistemleri, merkezileştirme, kilitleme içeren karmaşık bir cihaz.
 2. SAIPS - bu otomatik cihaz yardımcı oluyorgerçek zamanlı olarak yuvarlanma yerinin konumunu değil, aynı zamanda beton aracın durumunu da (çengelli / bağlantısız ve lokomotifin arkasındaki sayılarını) bulmak için.
 3. GLONASS bir Rus navigasyon uydu sistemi (tüm dünyayı kapsayan çeşitli uydulardan gelen bir mesajda bilgi yayınlayan bir sistem).
 4. ASOPE - bu otomatik sistem, demiryollarındaki tüm iş akışını oluşturup izlemenizi ve trafik sıkışıklığını öngörmenizi sağlar).

gerçek tren hareketi takibi

Tüm sistemlerin verilerindeki hata dalgalanıyor2 ila 5 dakika arasında değişir. Buna rağmen, bu, trenlerin gerçek trafiğinin oldukça hızlı bir izidir. Daha önce böyle bir hizmet hava taşıyıcılarında ortaya çıktı ve şimdi de Rus Demiryollarının yolcular için de var.

Hizmetin avantajı nedir?

Bir yolcu için bu uygun: Trenin, zaman, rota, gönül rahatlığı veya çok daha fazlası için belirli bir rotada nerede olduğunu öğrenin. Ama burada bir çevirme tarafı var. Dağıtım memuru için işinde rahatlık ve verimlilik. Örneğin, Avrupa omurga operatörleri, gerçek zamanlı olarak gerçek tren trafiğini izlemek için bir haritanın gelişimini, rotanın durumunun ayrıntılı bir açıklamasını kullanarak finanse ederler.

tren nasıl takip edilir

Bu, müşteri sadakatini arttırmayı amaçlamaktadır.Sistem aynı zamanda çeşitli uçuşların yükleri hakkında bilgi sağladığından ve gerekli önlemleri almanıza ve tren gecikmelerinin gerçekleşmesine olanak sağladığından yolcu trafiğini düzenlemek için bir araç görevi de görmektedir.

Konteyner, vagon, kargo takibi

Lojistikte, demiryollarının kullanımı da yapılmamaktadır.nadirdir. Bu özellikle mallar için doğrudur, onları bir asfalt yolda hareket ettirerek birçok otomobilin akışı sadece tehlikeli olabilir. Ve ayrıca büyük boyutlu büyük boyutlu ürünlerle ilgilidir.
Ancak sadece kuruluşların temsilcileri değilJSC Rus Demiryolları veya diğer aracı kuruluşların kargo taşımacılığı için değil, aynı zamanda sıradan vatandaşların hizmetlerine başvurmak. Arabanızı taşımak için ihtiyacı ile karşı karşıyayız Örneğin, bunun için size malların taşınmasıyla ilgili tüm gerekli bilgileri almak ve gelecek hizmet hakkında sözleşme yapmak için, Rus Demiryolları şirketinin temsilcilerini başvurabilirsiniz. Eğer lojistik çözümleri aşamada hala varsa, Rus Demiryolları Lojistik resmi web sitesi kurtarmaya gelecek. Burada sadece hizmetin ön maliyetini hesaplamakla kalmaz, aynı zamanda bir tren, vagon veya tank ile trenlerin gerçek hareketlerini de takip edebilirsiniz.

gerçek tren hareketi hızlı parça

Sonuç olarak

Ülkenin çelik karayolları boyuncaVatandaşların ve kargoların taşınması için en sıkı disiplin sürdürülmektedir. Ve her şeyden önce güvenlik ile bağlanır. Yolların aşınması gibi insan aktivitesi tarafından kontrol edilmeyen olaylar meydana gelir ve bu da nakilde gecikmeye neden olur. Fakat genel olarak, trenlerin gerçek trafiği uçuşun personel takvimi ile örtüşüyor.

Anlamaya ihtiyacın varsaNe zaman aralığı ve yer var bir tren ya da beton bir araba var, o zaman Rus Demiryolları servis hizmeti size bilgi desteği sağlayacaktır. Veriler, trenin kesin varış saatini tahmin etmenize olanak tanıyarak, gerçek zamanlı olarak taşıyıcının resmi sitesine gelir.

JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 2019

JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 2019

Related news

 • Bebeklerde İshal Tedavisi İçin Tıklayınız
 • W ŞEKLİNDE SÜPER KOLAY AÇIK ÖRGÜ PATİK TAM TARİFİ
 • Çikolata Soslu Kek Tarifi
 • Ünlülerden Murat Özdemire sert tepki
 • İngiliz dilinin tarihi: eğitim ve gelişim

 • JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 98

  JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi


  JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 15

  JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 32

  JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 67

  JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 80

  JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 15

  JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 92

  JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 72

  JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 59

  JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 38

  JSCo RZD nin trenlerinin gerçek hareketi 22