Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 2019

Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 2019
18.08.2019

Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 29

Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem

Çoğu kız ve kadın çok endişelidirşekillerini korumaya çalışarak şekillerine bakınız. Bunu yapmak için, kasları sıkmak için uygunluk göstermeleri gerekiyor. Ancak, samimi kasların eğitimi hakkında, nedense birçoğu unutsalar. Bu arada, bir kadının cinsel çekiciliği "sevgi dolu kasların" durumuna bağlı. Eğer eş, vajinal kasları kontrol edebiliyorsa, erkekler arasında geri tepme olmaz. Ve sadece erkek zevk uğruna değil, samimi bir bölgeyi güçlendirmek gerekir, eğitilmiş bir kadın için cinsel temas hissi daha parlak olur.

Tabii ki, ulaşmak için çabalamak hiç gerekli değildirçeşitli hilelerle çeşitli vajinal kaslar yapabilen sevginin oryantal papazlarının seviyesi. Ancak samimi alanı güçlendirmek, özellikle de zaten çocuk sahibi olsalar tüm kadınlar için yararlıdır.

Bu yardım, jimnastik yapabilir Kegel. Doktor Arnold Kegel sayesinde bu spesifik egzersizler geliştirildi ve bu egzersizlerin temel amacı, üriner inkontinans gibi sorunlarla baş edebilmek için doğum yapan kadınların perineal kaslarını güçlendirmekti.

Ancak bugün, Kegel'in kadınlar için jimnastiğisadece tıbbi amaçlı değil, aynı zamanda koruyucu amaçlı da kullanılmaktadır. Sonuçta, sevişme sırasında vajinal kasları kontrol etme yeteneği, seks kalitesini geliştirir. Dolayısıyla, tren sadece postpartum dönemde değil, aynı zamanda kas tonusunu arttırmak için de önerilir.

Söylenmelidir ki, egzersizlerijimnastik Kegel, basit ve her kız ya da kadını öğrenebilirler. Eğitimler, yani "üretim kesintisi olmaksızın" yapılabilmesi için, sınıflar serbest zamanın kullanılmasını gerekli kılmayacaktır. Bu faaliyetler başkalarına görünmezdir, bu nedenle, örneğin ulaşımda, akşam yemeğinin hazırlanması sırasında veya doğrudan iş yerinde yapılabilirler.

Sunulan egzersizleri öğrenmekjimnastik Kegel, ne tür kasların eğitileceğini anlamanız lazım. Bunu yapmak için, idrar yapmayı geciktirmeye çalışmanız gerekir; şu an tonus içine getirmeniz gereken kasların gerginliğini hissedebilirsiniz.

Yavaş sıkıştırma ile başlayın. Bu egzersizi gerçekleştirmek için, samimi kasları yavaşça zorlamalısınız ve 5-20 saniye boyunca gergin bir konumda tutun, sonra da yavaşça rahatlayın. Kaslar hala zayıf iken, gerginliği uzun süre tutmak zor olacak, ancak birkaç eğitimden sonra egzersiz daha iyi hale gelecektir.

Bir sonraki egzersize "asansör" denir. Bunu yapmak için, önce kaslarınızı hafifçe zorlamalı ve birkaç saniye bu durumda kalmalı, sonra çabayı biraz arttırmalıdır. 4-7 derece gerginlik geçirerek egzersize devam ediyoruz. Sonra yavaş yavaş "iniş" başlar, "zemin" in "zeminin" arkasına geçer.

"Hızlı sıkıştırma" olarak adlandırılan jimnastiğin Kegel eylemine devam ediyor. Bunu yaparken, kasları maksimum hızda gerin ve rahatlatmalısın.

Son egzersize "basmak" denir. Dışkılama eylemine neden olmak isteyip istemediği gibi, aşağı doğru itmek için ılımlı olmak gerekiyor. Bu egzersiz anüs ve abdominal kasların güçlenmesine yardımcı olur.

Eğer hiç samimi değilsenizjimnastik, o zaman her egzersizin on tekrarlanması ile antremana başlamanız gerekir. Sınıflar günde üç ila beş kez yapılmalıdır. Bu kadar şiddetten korkmayın, çünkü daha önce de belirtildiği gibi egzersizler "iş arasında" yapılabilir.

Belki erken dönemlerde, her şey işe yaramaz, ama kaslar güçlendikçe her şey iyi olur. Yavaş yavaş, her bir egzersizin tekrar sayısını artırmanız ve bunları otuza getirmeniz gerekir.

Kegel egzersizleri yapan kadınlar, yorumlartemelde olumlu. Kasları sıkın, duygusallık yoğunlaşır, samimi ilişkiler gelişir. Tek şart - fark edilebilir bir etki elde etmek için dersler düzenli olmalıdır.

Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 2019

Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 2019

Related news

 • Para ve Para Piyasası
 • Bebeklerin saçları dökülür mü
 • Şırnak Haberleri: HDPli başkan adayı ve 21 kişiyePKKKCK gözaltısı
 • Cedi Osman kariyer rekoru kırdı, galibiyete yetmedi
 • Shawshank Kaçış: aktör, filmin arsa, fotoğraf, yorumlar

 • Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 19

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem


  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 62

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 13

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 37

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 48

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 8

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 16

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 91

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 96

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 55

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 16

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 1

  Jimnastik Kegel - samimi kasları güçlendirmek için etkili bir yöntem 41