Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 2019

Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 2019

Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 9 16.02.2019, 22:49

Jeanne Gerder'in yaratıcı ve kişisel hayatı

Rafine Jeanne Zherder kadınlığıyla,Çekicilik, bugüne kadar benzersiz bir ses tiyatrosu "Moskova Operetta" nın en parlak yıldızlarından biridir. Jeanne kendini üç yıldan beri tiyatroda ve o zamandan beri her şeyin yerini almıştır: oyuncak, kum havuzu, anaokulu.

Jeanne Zherder biyografisi

18 Mayıs 1968'de sanatsal bir ailede doğdu ve çocukluğundan itibaren bir müzik tiyatrosunun sahnesinde şarkı söyleyeceğinden emin oldu.Zherna Zherder

Kızın asla bir düşüncesi yoktu ve seçtibaşka bir meslek. Jeanne'nin babası - Eduard Zherder (1938-2006) - Orenburg'da ve sonra Yekaterinburg'da popüler bir operet sanatçısıydı (özellikle de komik roller üstlendi). Kızın annesi - Rimma Antonova - yakın zamanda Sverdlovsk tiyatrosunun sahnesini terk etti müzikal komedi. Eşi ile birlikte parlak bir çift vardı ve kırk yıldır orada görev yaptılar.

Doğal verilere sahip olan kızı, ayak izlerini takip ettiEbeveynler ve Ekaterinburg'daki müzik okuluna girdiler. Daha olgunlaşmak, bu okulun ve yolunda buluşan öğretmenlerin önemini takdir etti. Jeanne sadece parlak anılar bıraktı, öğretmenleri - OS Kozlovskaya, AF Paverman, MF Tlisova, A. Rosenblat - çocuklara klasik müziği takdir etmeyi ve sevmeyi öğretti. Ve önemli değil, daha sonra hayatlarını müziğe ya da bu okulun mezunlarına değil, klasiklerin hayranları olduklarına adadılar.

Sonra Gnessin Enstitüsü vardı ve 1987'den beri Jeanne Moskova Operet Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı, o zamanlar 19 yaşındaydı.

Jeanne Zherder'in kişisel hayatı

Tiyatroya çok genç geliyor ve orada çalışıyorBirkaç yıl, ateşli taraftarların birçok kalbini fethedebildi. Bu nedenle, Rusya Halk Sanatçısı Zhanna Eduardovna Gerder'in SSCB ve Rusya - Gerard Vasiliev'in Halk Sanatçısı'nın kalbini kazanması şaşırtıcı değildir.

türün zhander Eduardovna

Aralarında on yıl sonra kıvılcım parladıJeanne bir operet oyunculuğundan sonra. "Sirk Prensesi" oyununun provası sırasında oldu. Performanstan bir gün sonra, tiyatroda bir araya geldiklerinde, bütün gece uyumadıklarını ve birbirlerini düşündüklerini fark ettiler. Böylece, başka bir parlak çift - Gerard Vasiliev ve Jeanne Zherder - kuruldu.

Ama bu Jeanne kocasından boşanmak zorunda kaldı. Bu zamana kadar Gerard V. dul ve o ki iki kez de kendisi daha genç Theodora, Rosalind, Silva, Madeleine rolünü gerçekleştirmek, özellikle parlak sarışın ile, düğüm Hymen yeniden kravat ve hiçbir fikri yoktu. Ebeveynler Jeanne Zherder Gerard Vasilva genç vardı ve bu da onun lehine oynamadı.

Tandem Vasilev-Gerder

Jeanne ile birleştiğinde, en parlak çifti temsil ediyorlarMoskova operetinin tiyatrosu. Ortak yaşamın bir sonucu olarak, Sergei'nin oğlu, bir müzik okulundan mezun olan, gitarı paralel çalmayı öğrenen, musluk dansına dokunan, Çocuk Müzik Akademisi'nde okuyarak, zamanının çoğunu diğer çocuklarla geçirdiği aktörlere dünyaya geldi. Serezha oyunculuğun temellerini öğrenir, güzel ve kolay taşınmayı ve dans etmeyi öğrenir, diğer şeylerin yanı sıra sahne konuşmalarını, vokalleri öğrenir.tür zherder kişisel yaşam

İlk bakışta, ebeveynler de öyle görünüyor.o evlat zorlamayın Gerard Vasilyev ile Jeanne Zherder ortaya çıktı, bunlar sadece örnek bunu yükseltmek, çocuğun yaşamının görevli, fakat. Oğlan sever ve zevk yapar.

Sanatçının yaratıcı hayatı

Biyografi Jeanne Zherder parlak bir resim,sadece şarkıcı, eş ve annenin değil, aynı zamanda yönetmen, yazar, sanatçı, şair ve aynı zamanda iş kadını (Gerard Vasiliev'i yarattı) rolünü ve derginin yayıncısını operet tiyatrosunu anlatıyor.

Ama her şeyden önce Jeanne opereterin şarkıcının koynunda çalıştı. Pist kaydı birçok rol içeriyor, bazıları aşağıda verilmiştir:

 • Golda oyunda "Fiddler çatıda."
 • Haley ("Umut Verme").
 • Conchita ("Bu değil, señor").
 • Violetta ("Yaşasın vals!").
 • Theodora Verdier ("Sirk Prensesi").
 • Melek ("Lüksemburg Kontu").
 • Rosalind ("Yarasa").
 • Galatea ("Güzel Galatea").
 • Silva (Czardas Kraliçesi).
 • Madeleine ("Montmartre Menekşesi").
 • Silva ("Silva").
 • Madam Pompadour ("Fanfan-Lale").

yön

İlk başta eğlenceli performanslar vardı. Bir yönetmen olarak Jeanne, 2007'de ilk kez kendi yerli tiyatrosunu “Cinderella” adlı oyuna ekledi. Sonra çatıdaki ve kar kraliçesi üzerinde yaşayan Carlson vardı. "Sindirella" müziği Andrey Semenov tarafından yazılmıştır, ancak yapım ve libretto Jeanne Gerder'in eseridir.genna zherder fotoğraf

Çocukların rollerinin gerçekleştirildiği bir müzikal oluşturma fikriÇocukların kendisi, oğlunun doğumundan sonra Jeanne Eduardovna'ya geldi. Çocuğun, Bebek rolüne dahil olduğu, yerine getiremediği ve daha sonra Sergei'nin oynadığı bir durum vardı. Ebeveynler oğlunun sanatından memnun kaldılar. Şimdi otuz sekiz çocuk tiyatro sahnesinde sahne alıyor.

"İtalyancada evlilik"

Son zamanlarda, bir fotoğrafın görüldüğü Jeanne ZherderBu yazıda, Serezha'nın girişimci bir kadının oğullarından birini oynadığı ve adımı attığı Eduardo de Filippo'nun "Felumena Marturano" adlı efsanevi oyunu. Tabii ki, herkes yönetmen Vittorio de Sica'nın yönettiği başrollerde Marcello Mastroianni ve Sophia Loren'le birlikte “Marriage in Italian” adlı parlak komediyi hatırlıyor.

Müzikalde, ana roller birbirinden ayrılır.Vasilisa Nikolaeva ve Maxim Kotyrev, onlarla başarılı bir şekilde başa çıkmıştı. Oyunun müzikal kompozisyonu oldukça karmaşık ve zeki ve duyarlı bir yapım yönetmeni olarak Jeanne Zherder bunun üstesinden gelmeye çalışıyor. Performansta Napoliten şarkılar çalınır, yaratıcı sahne yaratılır ve böyle devam eder.

Sonuç

Bu yıl Jeanne olarak otuz yılZherder çalışır ya da daha ziyade seyirciye ve sevdiği tiyatroya hizmet eder. Artık Onurlu Sanatçı statüsüne sahip, ancak buna rağmen yıldönümünü kutlamayacak. Reddedilişini tatilin hem sahnede hem de işte yeterli olması gerçeğiyle motive eder.tür zherder biyografi

Hayatta çok mütevazı bir insan ve aslaizleyiciyi inanılmaz enerji, parlaklık, hayal edilemez, heyecan verici hayal gücü ve yönetmenin yeteneğini hissettirdiği için, onun faaliyetlerini tanıtıyor, ancak prodüksiyona gelmeye değer.

Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 2019

Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 2019

Related news

 • Mini Alman Pastası Tarifi
 • Güney Sudanda hükümet yüzlerce çocuğu zorla silahlandırdı
 • Kilolu Erkekler Nasıl Damatlık Giymeli
 • Sirkeli suda orijinal okroshka
 • Fırında bir soslu köfte. Domates veya krema soslu köfteler nasıl pişirilir
 • Atın sahip olduğu ve kiraladığı para ne kadar

 • Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 44

  Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı


  Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 88

  Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 37

  Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 78

  Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 45

  Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 54

  Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 82

  Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 69

  Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 30

  Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 36

  Jeanne Gerderin yaratıcı ve kişisel hayatı 66