Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 2019

Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 2019

Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 62 23.02.2019, 15:42

Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi

Motosikletler Java çağın sembolü olarak güvenle çağrılabilir. Sovyet zamanlarında, Java herhangi bir çocuğun rüyasıydı ve yaşlı vatandaşlar ona vadesi geldi. Yurtdışında kokuyordu, ancak gerekli yedek parçaları bulmak zor değildi. En önemlisi: motosikletin kendisi ve bunun için gerekli tüm ayrıntılar nispeten daha ucuza mal oluyor.

Jawa 350Bugün, bunlar için talepazaldı, piyasadaki artan rekabete dayanamadı. Ancak, kötü dillerin çıkmasına izin verin; Java, garajda boş zaman sürmek için tasarlanmış bir motosiklet! Bu ünite, bayrakları altındaki Sovyet dönemi motor ekipmanlarının daha fazla fanını toplamak için kalpler kazanmaya devam ediyor.

Çek üreticisinin en son yarattıklarından biri- Jawa 350 Başbakanı. Bu model, seleflerinin birçoğu gibi, Sovyet otomobil endüstrisinin hayranları arasında değil, aynı zamanda köylüler ve özel sektör arasında (pratik açıdan) popülerlik kazanmaktadır. Düşük bir ağırlığa sahip dayanıklılık, yedek parçaların olağan mevcudiyeti ve yönetim kolaylığı göz önüne alındığında, bu şaşırtıcı değil.

Jawa 350, Premier modelinin özellikleri. Ana Özellikler

Motosikletlerin özellikleri Jawa 350,Tabii ki, ağır yüklerin taşınmasında veya yollarda veya Dalnoboy ne de herhangi büyük bir hız tasarlanmamış. Ancak, nispeten düz bir yüzeye kentinde "pokatushek" için, hem de bu bisikletler oldukça uygundur ekonomik sorunları çözmek için.jawa 350 özellikleri Motor iki silindirli, iki zamanlı, sahip olduğu343.5 küp, soğutulmuş hava, çalışma hacmi nazikçe çalışır. Sıkıştırma oranı 9.8: 1, motorun güç kaynağı olduğu için iddiasız kaldı.

Yakıt deposu 17 litreye göre dizayn edilmiştir. benzin. Tercih edilen 92. Modelin özel bir özelliği, yağ seviyesinin kontrol edilmesidir - bunun için koltuğu yükseltmeniz gerekir. Kilitlemek, koltuğu sabitlemek, zorlamak, açmak için biraz çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Susturucular farklı olanlardan farklıdır.Jawa 350 ile donatılmış, geniş ses emme. Ateşleme temassız, elektrikli starter, maalesef yok. Jawa 350 Premier'teki frenler hidrolik disktir. Çelik çerçeve gücü arttı (öncekilerle karşılaştırıldığında). Gelenekle, Premier modeli, bir bebek arabesk ve kickstarter ile tamamlanır. Jawa 350 Premier, 125 km / saate kadar hızlara ulaşabilir.

Yeni modelin görünüşü dikkat çekicidir "modernize",Gövdenin hatları daha pürüzsüz hale geldi, tekerleklerin tasarımında spor özellikleri görüldü. Zinciri örten kılıf sadece doğrudan koruyucu bir görev yapmakla kalmaz, aynı zamanda estetik bir yük taşır. Dikdörtgen far ve köşelerinden ayrılan kaportalar modelin bir markası olarak düşünülebilir. Renklerin seçimi harika değil: siyah klasikleri ve sütlü beyazı kırmızı klasiklere eklendi. Genel olarak, motosiklet oldukça modern ve temiz görünüyor. Ayarlama olanakları oldukça büyük sayılabilir.Jawa 350 Premier

Düşük fiyat sayesinde, tamir kolaylığı,Teknik özelliklerin yanı sıra yedek parçaların kullanılabilirliği, Jawa 350 Premier, dışarıdan gelen gençler veya şehir gezileri için bütçeye uygun bir mobil motora ihtiyaç duyanlar için ideal ulaşım olacaktır.

Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 2019

Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 2019

Related news

 • Yemekten sonra şişkinlik - nasıl savaşılır
 • Gaz beton anahtar teslim Evi - mümkün olan en kısa zamanda güvenilir konut
 • Geçmişlerin Masalı: Tür, kompozisyon ve stil özgünlüğü
 • Kalbimin Sultanı 7.Bölüm izle

 • Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 94

  Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi


  Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 33

  Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 53

  Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 87

  Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 87

  Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 75

  Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 68

  Jawa 350 Premier motosikletinin incelemesi 33