Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 2019

Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 2019

Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 48 13.02.2019, 12:17

Jamie Heinemann - "Destroyer of Legends" adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi

Özel efektler ve şanzıman ile yapılan çalışmalar sayesinde"Destroyer of Legends" ismi Jamie Heinemann tüm dünyayı tanıdı. Dünyamızda gerçek bir keşif haline gelen benzersiz teknik çözümler geliştirdi.

Jamie Heinemann: Biyografi

Jamie 25 Eylül 1956'da doğdu.Michigan eyaletindeki Marshall şehri. Ancak çocukluğu komşu devlet Indiana'da yaşıyordu. Tam adı James Franklin Heinemann'dır. Indiana'da üniversiteye girdi, uzmanlığı Rus dili ve edebiyatı idi.

Jamie haynemann

Jamie'nin arzuları ve özlemleri

Dünyayı bütün güzelliğinde tanıma arzusuJamie'nin çeşitli şekillerde kendini denediğine katkıda bulundu. Meraklı Jamie Heinemann birçok ilginç şeyin üstesinden geldi, ana yemek pişiren, vahşi yaşamın uzmanı olan vahşi hayvanların tameriydi. Buna ek olarak, Heinemann, deniz gemisi, dilbilimci, makine uzmanı, beton yapılar için müfettişin mükemmel bir kaptanıdır. Her meslekten yararlı bir şeyler aldı ve onun ilerlemesine yardımcı oldu. 24 yaşındayken, Virgin Adaları'ndaki bir yat kiralama şirketinde çalışmaya başladı. Altı ay sonra, Jamie'nin kendi yatına zaten sahip olması ve buna göre kendi yönetmesine izin vereceği bir lisans vardı. 3 binden fazla dalış gerçekleştirdi ve bu mesleği mükemmelleştirdi. Ancak birkaç yıl sonra adam bu işten her şeyi aldığı sonucuna vardı, sıkıldı. Heinemann ilginç ve keşfedilmemiş bir şeye doğru çekildi; kısa süre sonra çeşitli özel efektlerle ilgilenmeye başladı.

efsaneler destroyeri

Yaratıcı gerçekleştirme

Jamie küçük başladı, daha temiz birNew York şirketi Eoin Sprott Studio Ltd. Stüdyanın uzmanlık alanı, çeşitli filmler için teknik adaptasyonların oluşturulmasıydı. Bunların arasında ünlü yönetmen Woody Allen'in filmleri vardı. İlk önce Jamie atölyeleri çıkardı, çeşitli şeyler yaptı, bu şirkette yaşanan her şeye baktı. Onun için ilginç ve büyüleyici olan tamamen keşfedilmemiş bir dünya vardı. Daha temiz bir adamdı, çünkü daha ilginç bir iş buluyordu. Heinemann ahşap ve alçıpan ile emanete emanet edildi ve bu Jamie'nin zevkini getiren emek faaliyetinin başlangıcıydı.
Her zaman filmlerin çekim süreciyle ilgilendi,Bu nedenle, yaklaşık dört yıl boyunca, "Çıplak Akşam Yemeği" (1991) ve "Arachnophobia" (1990) adlı çeşitli filmler için araç gereçler ve modeller üretmekle uğraşıyordu. Bir süre sonra San Francisco'ya taşındı ve Colossal Pictures'ın özel efektleri için şirkete yerleşti. Bu deneyim sayesinde Heinemann kendi işini kurdu. Bu alanda dönen Jamie ve arkadaşı Adam Savage, Star Wars (I ve II) ve The Matrix gibi ünlü filmler için çeşitli özel efektler yarattı. Jamie Heinemann profesyonelliklerinin fark edildi ve takdir edildi, yalnızca sinema dünyasında değil, aynı zamanda reklamcılık alanında da talep edildi. Elini 7Up ve Nike gibi ünlü markaların reklamlarına koydu.

Adam Savage ve Jaymi Hainemann

"Destroyer of Legends" programı

2002 yılında Jamie ve sadık arkadaşı Adamkendi programlarını oluşturmak için çok çalışmaya başladı. Bir yıl sonra bu programın ilk sayısı gösterildi. Bu "Efsanelerin Destroyers" olarak adlandırıldı. Birçok kişi, bu transfer sayesinde yukarıdaki orijinal kişi hakkında bilgi aldı. Seyirci Heinemann oldukça ilginç bir şekilde ortaya çıktı. Onun traş kafasında, hemen hemen her zaman siyah bir bere görülebilir, ancak ana avantajı kalın bir mors bıyık. Genellikle yayınlarda yer alan Adam, genel olarak düşük ses ve görüntü üzerinde kıkırdar, ama bu en azından onların dostluk ilişkilerini etkilemez. Jamie her zaman sakin ve kendine güvenen görünüyor, sanki en beklenmedik koşullar bile onu delirtemez gibi görünüyor. Mantıklı bir şekilde düşünür, kendi bilgi ve bilimsel bilgisine bir alanda veya başka bir şekilde güvenir. Bir arkadaş ve meslektaşı onun tam tersi. Adam bu yayında biraz düzensiz ve hatta bazen dikkatsizce davranır. Sakin Jamie sık sık Adem'i öğretir, der ki, ilk önce düşünmeniz ve sonra herhangi bir eylemde bulunmanız gerekir.
Adam Savage ve Jamie Heinemann onlarınçeşitli deneylerle ilgili söylentileri doğrulamak veya reddetmek için beceri ve uzun yıllara dayanan deneyimler. Her program, internette dolaşan bazı söylentilerin ve efsanelerin doğruluğunu veya hilelerini anlamanıza yardımcı olacak yeni bir deneydir. Transferlerinin sık sık konuğu, önde gelenlerin tamir, havaya uçurma ve girişimci kafalarına girecek her şeyi yapan bir mankendir.

Yeryüzü dolduran mitler ve söylentilersayı, yani sunucunun asla işsiz kalmayacağı anlamına gelir. Reddetme ya da patlamalar, çeşitli kimyasallar ve diğer tehlikeli maddelerle uğraşmak zorunda çünkü, çeşitli söylentiler Jamie ve Adam sağlık riski doğruladı. Ama iki adamın cesareti tutmuyor. Programda her şey bilimsel olarak açıklanmaktadır. Eğer bir şey lidere öncülük etmezse, onu bir vicdan azabı olmadan tanırlar. Jamie'nin programın oluşturulmasındaki ana hedefi, izleyiciye bilişsel değerini aktarmaktır.

TV sunucusu

Kolaylaştırıcının kişisel hayatı

1989 yılında Jamie, Eileen Walsh ile evlendi -doğa bilimleri öğretmeni. Bir röportajda Heinemann, çalışmalarının çok fazla zaman harcayarak kişisel yaşamının çözülmez bir parçası olduğunu söyledi. Jamie, eşi ve yakın arkadaşı olan Adem ile tartışmalı durumlara sahiptir, buna rağmen birbirlerinin görüşlerine sınırsız saygı duyar ve hakikatin anlaşmazlık içinde doğduğuna inanırlar.

İlginç gerçekler

İşte Hainemann'ın hayatından bazı ilginç gerçekler:

 • 2006 yılında California Doğa Bilimleri Öğretmenleri Derneği tarafından verilen ve onursal bir yaşam ünvanı almıştır.
 • Heineman yükseklikten korkuyor.
 • Kendisini şüpheci ve ateist olarak görüyor.
 • Rusça konuşur.
 • Jamie, Adam'la "The Darwin Award" adlı filmde rol aldı ve bir silah satıcısı olarak oynadı.

Hainemann biyografisi

Heinemann sadece harika bir TV sunucusu değil aynı zamanda harika bir insan. Birçok seyirciye aşık oldu.

Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 2019

Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 2019

Related news

 • Karbon komedi eğlenmek için en iyi yoldur
 • İĞNE OYASI SEMAZEN MODELİ YAPIMI
 • Evde Çok Lezzetli Çokomel Nasıl Yapılır İşte Resimli Anlatımı

 • Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 68

  Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi


  Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 51

  Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 47

  Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 59

  Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 36

  Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 34

  Jamie Heinemann - Destroyer of Legends adlı televizyon yayıncılığının sunucusu. biyografi 29