31.03.2019

İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 14

İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core

2013 yılının orta düzey bir akıllı telefonuyla mükemmelbir dizi özellik ve mükemmel teknik özellikler - bu Samsung i8262 Galaxy Core. Bu kısa özetinde ele alınacak olan yetenekleri, özellikleri ve yazılım bileşenidir.

samsung i8262 galaksi çekirdeği

Niş ve bir dizi akıllı telefon

Samsung i8262 Galaxy Core çözümlere aittirorta fiyat aralığı. Bu, Galaxy S4'ünkinden daha mütevazı teknik spesifikasyonlarıyla da belirtildi, ancak daha mütevazı teknik parametrelerle giriş seviyesi gadget'lardan çok daha iyi. Ve cihazdaki ekipman şunlardı:

 • Akü takılı akıllı telefon.

 • Mikrofonlu kulaklıklar.

 • Arayüz kablosu.

 • Şarj.

 • Makineyi kullanmak için bir kılavuz, ayrıca üreticiden bir garanti kartı da içerir.

Cihazın çantası plastik ve parlakKaplama. Sonuç olarak, ön panelin ve kapağın koruyucu filmi olmaksızın, çalışma sırasında olası hasarlardan kaçınmak zor olacaktır. Ayrıca pakete dahil olmayan bir diğer önemli bileşen - bir bellek kartı. Ayrı ayrı satın alınması gerekecek.

samsung galaxy core i8262 Teknik Özellikler

dizayn

Samsung Galaxy Core i8262 cep telefonutasarım açısından - verilen tipik bir cihazdırGüney Koreli üretici. Ön panelinin çoğu dokunmatik ekran. Bu üreticinin en modern cihazlarının aksine, matrisi bugüne kadar modası geçmiş teknolojiyle üretildi - "TFT". Ekran köşegen boyutu 4.3 inç ve çözünürlüğü çözünürlüğü ile böyle diyagonal, tabii ki 800 x 480 derece mütevazı ve belirli bir görüntü grenli bulunacaktır. Denerseniz, bu ekrandaki ayrı noktaları çıplak gözle ayırt etmek oldukça mümkündür. Fakat ortalama 2013 seviyesindeki aletler için bu oldukça normal bir durum.

Ekranın altında standart bir panel varyönetimi. 2 dokunmatik düğme ("Menü" ve "Geri") ve bir mekanik (ortada bulunur ve "Ev" komutunu uygular) içerir. Ekranın üstünde üretici logosu, "DUOS" yazısı, ön kamera ve konuşma hoparlörü gruplandırılmıştır. Akıllı telefonun sol tarafında hacmi için kontroller bulunur. Karşı tarafta kilit düğmesi bulunur. Cihazın üst ucunda kablolu akustik bağlamak için bir bağlantı noktası bulunur ve alt kısmında çok yönlü ve çok işlevli bir "MicroUSB" bağlantı noktası bulunur. Arka tarafta yine tek bir LED aydınlatmalı ana kamera ve yüksek hoparlör üreticisi logosu bulunuyor.

Samsung galaxy çekirdeği i8262 telefon

Donanım temeli

Samsung i8262 Galaxy Core, temel üzerine inşa edilmiştir2-blok bilgisayar platformu "Snapdragon S4 Play". Çekirdeğinin her biri A5 mimarisine dayanır ve 200 MHz ila 1.2 GHz aralığında çözülen problemin karmaşıklığına bağlı olarak saat frekansını dinamik olarak değiştirebilir. Günlük görevlerin büyük bir listesini yapmak için kaynakları yeterlidir. Bu akıllı telefonla ilgili problemler sadece en taze ve en zorlu oyuncaklarla olacak. Merkezi işlem birimi, grafik hızlandırıcı Adreno 203 ile tamamlanmaktadır. Ana görevi, CPU'nun işlem gücünün grafiksel bilginin işlenmesinden salınmasıdır ve bununla sadece iyi başa çıkmaktadır.

Bu durumda RAM miktarı1 GB ve dahili veri depolama kapasitesi - 8 GB. Gerekirse, maksimum boyutu 64 GB olabilen harici bellek kartı kullanarak bellek altsisteminin boyutunu önemli ölçüde artırabilirsiniz. 5 megapikselde ana kameranın hassas elemanı, otomatik odaklama sistemi ve aydınlatma var (bu daha önce yazılmıştı). Sonuç olarak, normal aydınlatma altındaki fotoğrafın kalitesi çok iyi. Ama onunla elde edilen videolar bununla övünemez - sadece saniyede 30 karelik bir güncelleme ile 720p kabul edilebilir görüntü kalitesi sağlayamaz. Ön kamerada sensör daha mütevazi - sadece 0,3 MP. Bu sadece video görüşmeleri için yeterlidir.

özerklik

Şarj edilebilir pil, Samsung Galaxy Core i8262'de çıkarılabilir. karakteristikleriBugünün standartlarına göre oldukça mütevazı: 1800 mAh ve 12-14 saatlik çalışma süresi, aktif kullanım modunda şarj edilmek üzere. Eğer gerçekten pil gücünden tasarruf ederseniz, 2 gün sürebilirsiniz. Sorunu özerklikle çözmek, yalnızca artırılmış kapasiteye sahip ek bir harici pil satın alınabilir. Bu oldukça zarif bir çözüm olmasa da, gadget'ın en uygunsuz anda başarısız olma olasılığı neredeyse 0'a düşürülecektir.

yumuşak

Telefon Samsung Galaxy Core i8262, gibiBugün için akıllı telefonların çoğunluğu, mobil cihazlar için lider yazılım platformu altında çalışır - Android. Ama bu durumda, eski bir modifikasyon sorunu var - 4.1. Sistem yazılımı üzerinden üreticinin kabuğu - "TouchViz" kurulu. Her durumda, bu sistem yazılımı, bu yazılım platformu için hemen her uygulama uygulamasını çalıştırmak için yeterlidir.

smartphone samsung galaxy çekirdekli i8262

Kullanıcı yorumları ve akıllı telefonun maliyeti

Aslında, sadece iki önemli dezavantaj vardır.Samsung Galaxy Core i8262. Yorumlar vücut malzemesini ve düşük özerkliği vurgulamaktadır. Gövde ile ilgili problem bir örtü ve koruyucu bir film ile kolayca çözülebilir. Eh, ve otonomi artırmak harici bir ekstra pil sağlar. Aksi halde, harika bir cihaz. Başlangıçta 2012 yılında etkileyici bir 350 $ karşılığında satın alınabilir. Ancak 2015'in sonunda fiyatı önemli ölçüde azaldı ve 150 dolarlık bir cihazın sahibi olmak mümkün hale geldi. Şimdi bu modelin stoğu tükendi ve böyle bir gadget'ı yeni bir eyalette satın almak neredeyse imkansız.

Samsung galaxy core i8262 yorumlar

sonuçlar

2012'de en iyi orta seviye cihazlardan biriSamsung i8262 Galaxy Core. Onun donanım doldurma şimdi bile bize günlük görevleri çok çeşitli çözmek için izin verir. Eh, herhangi bir sorun olmadan tespit eksileri ek, nispeten ucuz aksesuar satın tarafından çözülür.Related news

 • Kolay zayıflamanın yolları: Anlamadan zayıflama
 • Sarıeroğlu: Kadroya geçen taşerona yüzde 10 zam yapılacak
 • Katarakt Ameliyatı: Kataraktın Tedavisi
 • Ev dekorasyonunda sonbahar renkleri
 • Syuzanna Askarova

 • İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 62

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core


  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 82

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 38

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 3

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 28

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 40

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 80

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 86

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 12

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 71

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 6

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 29

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 94

  İyi bir işlev kümesine sahip şık bir akıllı telefon, Samsung i8262 Galaxy Core 66