31.03.2019

İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 71

İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli

Ivan Pelitstsoli, İtalyan kaleci,şu an işsiz. Bu sene 36 yıl olacak, bu yüzden yeni bir kulüp bulmadan kariyerini bitirecek olasılığı vardır. son takım olan o İvan Pelitstsoli "Vicenza" İtalyan oldu oynadı.

Erken meslek

Ivan Pelitstsoli 18 Kasım 1980'deİtalya, Bergamo kentinde, en büyük şehir kulübü "Atalanta" öğrencisi oldu. Bu kulüp ile 1998'de profesyonel bir sözleşme imzalamış ve 1999 yazında oyun uygulaması için "Triestina" adlı küçük bir kulübe gitmiştir. Orada iki yıl boyunca 23 maç geçirdi ve sadece 24 sayılık bir gol atmadı. Doğal olarak bu, diğer kulüplerden de dikkat çekti ve Atalanta'da 30 maçta oynadığı sezon ile genç yetenek durumunu doğruladı. 31 topu elinden aldı. Zaten 2002 kışında "Atalanta", 1.5 milyon avroluk genç bir kaleci vermeye hazır "Roma" başkentinden bir teklif aldı. Böylece Ivan Pelitstsoli, İtalya'nın en güçlü kulüplerinden birine taşındı.

"Roma" oyunu

ivan pelizzoli

Pelitstsoli - Kaleci, kim hemen başardıKulübün temelinde bir yer kazanmak için, bu onun istatistiklerinden görülebilir. İtalyanların "Roman" da geçirdiği dört yıl boyunca, 72 kere sahaya çıktı ve aynı anda 70 gol attı. Bununla birlikte, kulüpte önemli bir rol oynadı ve aynı zamanda ilk kupasını - İtalyan Süper Kupasını kazandı. Ancak 2006 kışında bir değişim zamanı geldi - Pelitstsoli artık "Roman" seviyesine uymadı, bu nedenle kulüp iki milyon avroluk bir kaleci satın almak için "Regina" da kiralamak için yarım yıl verdi.

Regina'ya gidiyor

pelizzoli kalecisi

Altı aylık kira için Pelizzoli kendini en iyiyle gösterdi.Böylece sözleşmesi geri alındı. Ancak yeni kulübünde, sadece altı ay süren - 2007 kış üç milyondan Euro ödenen Moskova "Lokomotif", ilgilenen İtalyan kalecisi. Reggina için sadece 41 maç sonra Ivan, İtalyan futbolunu Rusçaya çevirmeye karar verdi.

Rus dönemi

Ancak, Pelitstsoli'yi uzun zamandır söyleyemeyiz.Rusya'da kaldı. İki yıl boyunca yirmi maç oynadı ve bundan sonra kulübün çiftine gönderilecek. Bundan önce ikinci kupayı kazanmayı başardı - Rusya Kupası. Ne yazık ki, bu kupa oyuncu için son oldu. Çifte altı ay sonra, Ivan 23 oyun oynadığı İtalyan Albinoleffe'ye kiralandı. Geri "Lokomotif" in, o üç ay geçirdi ve İtalya'ya geri döndü ikizi, yine oldu.

İtalya'ya dönüş

italyan futbolu

Pelitstsoli "Cagliari" ile bir sözleşme imzaladı, ancakOnun için çok yüksek olduğu ortaya çıktı. Bir yıl boyunca sahada sadece bir kez göründü, bu yüzden 2011 yazında daha sık sahaya çıktığı "Padova" ya taşındı - 18 maçta sahaya çıktı. 2012 yılında Ivan, iki mevsimde 31 mevsim oynadığı Pescara'ya taşındı. Bundan sonra, 12 maç daha oynadığı Virtus'a taşındı. 2015 yazında Pelitstsoli işsiz kaldı ve sadece 2016 Nisan ayında Vicenza ile sözleşme imzaladı. Ancak sezonun geri kalanında bir kez sahaya çıkmadı, kontratın uzatılmasını almadı ve tekrar işsiz kaldı - bugüne kadar yeni bir kulüp bulamadı.Related news

 • Hızlı Kilo Alma Programı: Hızlı Kilo Almanın Yolları
 • Okul saçı modelleri lise
 • Alexander Zbruev: filmografisi, fotoğraf
 • Kalp Ağrısı 14.Bölüm Final Fragmanı izle
 • 10 Saniyede Kolay Topuz Nasıl Yapılır

 • İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 30

  İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli


  İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 19

  İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 39

  İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 13

  İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 42

  İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 36

  İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 87

  İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 53

  İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 9

  İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 19

  İtalyan kaleci Ivan Pelitstsoli 98