Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 2019

Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 2019
14.10.2019

Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 64

Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz

Profilli tabaka (profil tabaka)oluklu mukavvadan daha yüksek bir mekanik mukavemet kazandıran birinci sınıf metal oluklu levha. Ahşap, tuğla ve taş çitlerin yerine geçti. Üreticiler bu materyalleri ciddi bir rakip yapmışlardır. Bugün taş, ahşap ve tuğla desenli oluklu mukavva satın alabilirsiniz.

Oluklu mukavva kullanımı

taş altı olukluBugün çeşitli oluklu mukavva kullanıldısektörler. Birçok avantajı var. Profilli kaplama çok popülerdir, inşaat pazarında ikinci sırada yer alır. Çoğunlukla arazi ve diğer çeşitli bölgeler için bir çit olarak kullanılır. Taş ve tuğla sütunlarla mükemmel uyum sağlar. Bu çit ilginç ve güzel bir manzaraya sahip, ancak biraz doğal ve doğal değil. Eskrim levhalarından eskrim montajı, bir taş yapının kurulmasından daha kolay ve hızlıdır. Bu malzemeler kaldırma ekipmanı olmaksızın, ahşap, yüksek burçlar ve büyük eğimli araziler gibi erişilemeyen yerlerde bile kurulabilir. Taş altında kaplanmış profiller çatı ve diğer amaçlar için yaygın olarak kullanılmaktadır. Örneğin, yardımıyla binanın cephesini bitirebilirsiniz. Uzmanlar onunla çalışırken sayfaları kesmek için Bulgarca dilini kullanıyorlar ve kesim yerleri boyanmış durumda. Çiti kurmak için başka bir kürek, mobil bir kaynak makinesi ve güçlü yetenekli eller gerekir. Uzaktan taş altındaki profilli örtü çok doğal malzeme gibi görünüyor. Ayrıca, böyle bir kaplamanın heterojen kabartmasına da bakar ve yalnızca yüzeyin düz olduğunu görmek için çok yakındır. Böyle bir gerçekçi resmin görsel efekti foto optik baskı sayesinde mümkün oldu.

taş fiyatla oluklu

Oluklu mukavva taş çitin altına nasıl taşıyor?

Güzel ürünlerin üretimi için, ilk önce gerçek bir taş çitinin fotoğrafını çekin (iyi izlenmiş çıkıntıları ve gölgeleri açıklar)
taş). Ardından metal levha üzerine tabakalar uygulanır. Önce krom üretilir. Ardından tabana uygulanır, bundan sonra bir kaplama yapılır, bir resim ve daha sonra şeffaf bir koruyucu tabaka. Çok katmanlı yapı, ürünün dayanıklılığını ve korozyon direncini bir desen ile artırır.

Profil örtüsü: fiyat

bir taş desenli oluklu mukavvaEskrim için profilli kaplama daha küçüktür.taş veya ahşap bir çit daha maliyeti, ayrıca bir malzeme seçerken avantajlarına ekler. Ayrıca dayanıklılık ve katı yüzeyinde bir artı olarak, çitlerle çevrili topraklar dışa bakılmaksızın, rüzgarla, sokak hayvanlarının ve davetsiz misafirlerin nüfuz etmesinden güvenle gizlenecektir. Ayrıca çocuklar veya evcil hayvanların evinizden çıkamayacağı konusunda sakin olabilirsiniz. Kurulumdan sonra oluklu mukavva levhadaki çitler için ek maliyet gerekmez. Örneğin, periyodik renk vermeye, suya, güneş ışığına, yangına, böceklere maruz kalmaktan ve çürümeden korkmaz. Oluklu mukavvadan yapılmış böyle bir ürünün maliyeti doğal bir taş çitinin fiyatından birkaç kat daha düşüktür. Ayrıca, malzemenin taşınması maliyetleri, ağırlığının düşük olması nedeniyle azaltılır.

Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 2019

Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 2019

Related news

 • Demet Akalın: Ben size ne yaptım
 • İki ilde memurların çalışma saatleri değişti
 • Kek ile Etiketlenen Konular
 • Sovyet bale sanatçısı: Atatürk vals performansıyla bize taş çıkardı
 • Homo sapiens - biyolojik ve sosyal özü birleştiren bir tür

 • Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 89

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz


  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 25

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 32

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 34

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 82

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 77

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 91

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 71

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 19

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 56

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 51

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 45

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 70

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 2

  Çit için taş altındaki oluklu mukavvayı seçiniz 91