İsrail orta saha oyuncusu Bibras Nathoİsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho

27.05.2019

İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 23

İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho

Bibras Natho, İsrailli bir orta saha oyuncusuMoskova CSKA Moskova için oynuyor. Bu yıl, o 28 yaşındaydı, yüzden kariyerinin zirveye ulaştığı söylemek güvenlidir - özellikle bugün ülkesinin en güçlü temsilcisidir göz önüne alındığında. Bibras bir merkez yarısını oynar natkho, ama aynı zamanda alanın çok yönlü merkezidir - bu saldırgan olarak hem de hareket ve orta saha olarak yapabilirsiniz.

Erken meslek

Bibras Natho, 18 Şubat 1988'deİsrail, nerede futbol oynamaya başladı. 2000 yılında, 12 yaşındayken Natcho, ülkedeki en büyük kulüplerden biri olan "Hapoel" (Tel Aviv) akademisinde bulundu. Orada on sekiz yaşına gelene kadar altı yıl geçirdim - sonra yetişkin bir futbolcuyla profesyonel bir sözleşme imzalandı. İlk sezonda orta saha oyuncusu 21 kere sahaya çıktı ve harika maçını hatırladı. Sonuç olarak, genç yetenek, 147 maçta oynayan ve sekiz gol atarak dört yıl İsrail kulübünün temelini atan oyuncu oldu. 2007'de ilk kupasını - İsrail Kupasını kazandı. Ancak Mart 2019'da "Hapoel", 650 bin euroluk bir oyuncu satın almak isteyen Kazan "Rubin" ten bir teklif aldı - bu nedenle Bibras Natho, İsrail şampiyonasından daha prestijli bir turnuvaya doğru ilerliyordu.

"Ruby" ye gitmek

bibras natkho

Mart 2019'da futbolcu Bibras Natho,henüz kendi ülkesinin dışında herhangi bir yerinde performans göstermeyen, Rusya'ya taşındı - ve hemen "Rubin "'in temelini oynamaya başladı. Kulüpte dört yıl boyunca Natcho, takımın kilit oyuncularından biri olmayı başardı. "Hapoel" - 147 için olduğu gibi "Ruby" için birçok maç geçirmiştir. Fakat bu sefer çok daha fazla gol atmıştır - bu dört yılda 31 gol atmıştır. Üstelik onun diğer birçok etkili ve faydalı etkisi sebebiyle - kışın 2014 yılında Kazan kulübü ile yaptığı sözleşme süresi doldu olarak o özgür bıraktı Yunan PAOK, ziyarete davet neden olmasıdır. Vatandaşlığı ve menşei kelimenin tam anlamıyla güneyde daha rahat olacağını ifade eden Bibras Natho, Yunanistan'a taşındı. Ama bir süre orada kaldım.

PAOK'ta kısa süreli

bibras natkho futbolcu

Bununla birlikte, tüm tahminlerin aksine Natho,Yunan kulübüne alışmak - 19 maçta oynarken üç gol attı. Kupaların hazinesini yenilemek için, 2012'de "Ruby" ile bile olsa, Bibaşa Rusya Kupası'nı kazandı, ancak Yunanistan'da şanssızdı. Sonuç olarak, kısa vadeli sözleşmesi uzatılmadı ve Natho yeni bir kulüp aramaya zorlandı. Neyse ki Rusya'da kesinlikle her şeyi hatırladı, bu yüzden İsrail kendisini ülkedeki en güçlü kulüplerden biri - CSKA Moskova olarak adlandırdı.

CSKA Moskova için oyun

bibras natkho cska bırakır

2014 yılında, Bibras Natho dört yıl imzaladıkulüp ile sözleşme, hemen temelde bir oyuncu olarak hareket etmeye başladı. İlk sezonda orta saha oyuncusu sahaya 34 kez girdi ve 14 gol attı. Bu etkileyici bir sonuçtu, ancak bir sonraki sezonda İsrail çok daha derinlere taşındı, bu yüzden 31 maçta sadece iki gol attı, çünkü şimdi savunma ile uğraşmak zorunda kaldı. Ama sadece oyuncu ve takımdan faydalandı - 2016 yılında "ordu takımı" Rus şampiyonluğunu kazandı.

Mevcut sezonda, orta saha oyuncusu on harcadıtek bir gol atamadığı maçlar - ama tüm bunlar defansif orta saha oyuncusu pozisyonunda oynadığı için. Fakat Mart 2016'da, İsrailli bir röportajda yaz aylarında kulübü değiştirebileceğini söyledi. Ve basında, Bibras Natho'nun CSKA'yı terk etmesiyle ilgili makaleler hemen ortaya çıktı. Doğal olarak, bu söylentiler haklı değildi ve orta saha oyuncusu Rus kulübünde kaldı.

Milli takım karşılaşmaları

bibras natkho milliyet

İsrail milli takımı için Bibras Natho zaten 42maçında, 2012 yılının Eylül ayında Azerbaycan takımının kapısında bir gol attı. Ancak takımın 2019 yılının Mart ayında Romanya milli takımına karşı bir düello ile giriş yaptı. İsrailliler güçlü bir takımı temsil etmiyor, bu yüzden büyük turnuvalarda hiçbir yerde farklı olmadılar. Natho'nun yeteneği bile, hak kazanmak için en az bir kez onlara yardım etmedi. Milli takımın orta saha oyuncusu son maçı Mayıs 2016'da gerçekleşti - bu, Sırbistan milli takımıyla dostane bir maçtı. 2016 Natho'nun aldığı sonbaharda eleme maçlarına çağrıda bulunuldu, ancak ilk maçta tezgahta kaldı. Makedonya ve Lihtenştayn takımlarına karşı Ekim maçları için bile çağrılmadı.

İsrail orta saha oyuncusu Bibras Nathoİsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho

Related news

 • Kabağın faydaları nelerdir
 • Çıtı Pıtı Çok Zarif İğne Oyası Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu
 • Başak burcu diyet listesi ile Etiketlenen Konular
 • CHPde 102 başkan adayı daha belli oldu... Bir şehirde sürpriz değişiklik
 • Rizede kaçan kurbanlık boğa yüzerek Trabzona gitti

 • İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 89

  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho


  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 76

  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 55

  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 16

  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 49

  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 16

  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 71

  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 86

  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 60

  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 76

  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 3

  İsrail orta saha oyuncusu Bibras Natho 67