İpekyol Elbise Modelleri 2019 2019

İpekyol Elbise Modelleri 2019 2019
İpekyol Elbise Modelleri 2019


İpekyol Elbise Modelleri 2019

İpekyol Elbise Modelleri 2019

Modern ve çalışan kadının stilini yansıtan koleksiyonları ile İpekyol, hem günlük şıklık hem de ofis şıklığı için birçok farklı model seçeneği sunuyor. Feminen tavırlarıyla her tarza ve zevke hitap eden tasarımları ileİpekyol elbise modelleri, mevsimi olmayan parçalarla gardırobunuza şıklık katıyor. Babetlerle günlük hayatta kullanabileceğinizİpekyol elbise modellerini topuklu ayakkabılar ile davet ve kokteyllerde kullanabilirsiniz.

Mini, midi ve maksi model seçenekleri ile yeni koleksiyonda yine farklı renk ve detaylarla tasarlanmış elbiseler var. Özellikle dantel detaylı elbiseler, zamanı ve mevsimi olmayan parçalar. İpekyol’un 2019 kış ve 2019 ilkbahar koleksiyonlarında da bulabileceğiniz dantelli feminen elbiseler, romantik tasarımlarını şık detaylar ile tamamlıyor. Çalışan kadın için ofis şıklığı yaratmanın zor olduğu günlerde kurtarıcı parçalarİpekyol elbise modelleriile gardırobunuza girecek.

İpekyol Yeni Sezon Elbise Modelleri

Turuncu rengi ile şık ve dikkat çekici bir görünüme sahip olan bu midi boy elbise, dantel detayları ile oldukça şık görünüyor. Son yılların modası midi boy elbiseler, 2019İpekyol elbise modelleriarasında da yerini alıyor. Altında topuklu ayakkabılar ile ister ofiste, isterseniz de şık kokteyl ve davetlerde tercih edebilirsiniz.

İpekyol Yeni Sezon 2019

Aynı formun farklı renk ve tasarımı ile bu siyah elbise, etek kısmındaki transparan detayı ve ışıltılı şeritleri ile oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip. Modern bir tasarıma sahip olan bu siyah midi elbiseyi, altında bilekte biten botlar ve üzerinde deri bir ceket ile günlük hayatta; şık ve zarif topuklular ile de gece davetlerinde kullanabilirsiniz. Bu elbisenin fiyatı 399 TL.

İpekyol Uzun Elbise Modelleri

İnci düğmeleri ve yırtmacı ile zarif bir görünüme kavuşan bu diz hizasında biten siyah elbise, vücudu saran formu ile kusursuz bir silüet yaratıyor. U yaka ve kolsuz oluşu ile ister günlük hayatta, isterseniz de ofiste kullanabileceğiniz bir tasarım.İpekyol elbise modelleriarasında yer alan bu modelin fiyatı 399 TL.

İpekyol Günlük Elbise Modelleri

Siyah ve beyazın birlikteliği moda dünyasının vazgeçilmez ikilisi. Ne zamanı ne de mevsimi olmayan siyah ve beyaz, çizgili detaylar ile bu midi elbiseye hareketli bir görünüm kazandırıyor. Hareketli eteği ve yarasa kol detayı ile oldukça şık görünen bu elbise, 2019İpekyol elbise modelleriarasında yer alıyor. Fiyatı 499 TL. Hem bahar hem de yaz ayları için ideal bir parça.


İpekyol Elbise Modelleri 2019 2019

İpekyol Elbise Modelleri 2019 2019

Related news İpekyol Elbise Modelleri 2019İpekyol Elbise Modelleri 2019


İpekyol Elbise Modelleri 2019


İpekyol Elbise Modelleri 2019


İpekyol Elbise Modelleri 2019


İpekyol Elbise Modelleri 2019