IPad Mini 4 - cihaza genel bakış 2019

IPad Mini 4 - cihaza genel bakış 2019 IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

iPad Mini 4 - cihaza genel bakış

Eylül 2015'te Apple tanıtıldıDünyanın yeni gelişmeleri - iPad Pro, iPhone 6s ve 6s Plus. Aynı zamanda serbest ve Apple iPad Mini 4 Wi-Fi, ancak diğer haberler bu küçük cihazın serbest bırakılması için "gölgede". Hem basında hem de yapımcılarda 4-serisi iPad Mini'den herhangi bir detay olmadan rahatça bahsedildi.

Ve tüm hakimler ellerinde olduğundaİnternet tabletleri, birçok kişi tarafından şaşırtıldı, fakat aynı zamanda iPad Mini'nin çok net fonksiyonları ve özellikleri de pek görülmedi. Bu cihazın genel görünümü, önceki nesillerden 4'üncü nesil, fiyat ve tahminler arasındaki farklar - tüm bunlar makalede sizi bekliyor.

ipad mini 4 yorum

Yeni mini tabletin performansı

İyi bir doldurma bahisi herşeyi yaptı. Şirketin diğer ürünleri ile kötü performans artışı olmadığından, pek çoğu, mini tablet üreticilerinin geliştirmelerden mahrum kalmayacağından ve gelecekteki müşterileri memnun edeceğinden emindi.

Birçok iPad Mini 4 biraz bekleniyorTemel yenilikler ya da en azından, Mini Mini ile karşılaştırıldığında cihazın dolumunda bazı kardinal değişiklikler. Ancak bazı noktalarda Apple, sadece performansı değil, aynı zamanda "teslim" değil. Tabii ki, tablet diğerlerinden daha iyidir, ancak önceki versiyonlardan çok farklı değildir.

Alıcılar azalan şeyden memnun değildiişlemci çekirdeği sayısı - 3 A8'den 2'ye. Elbette güçleri arttı ve 4. nesil 3. ve 2.'den daha iyi çalışıyor, ancak örneğin iPhone 6s ve iPad Air 2 ile rekabet etmek zorunda değil. Bu nesil Mini, yine aynı boyuttaki diğer birçok cihazdan daha iyi optimize edilmiş olsa da.

İlk bakışta iOS 9 işletim sistemiönceki versiyonlar çok farklı değil. Kullanıcı için iPad Mini 4, 8.4.1 sürümündeki öncekinden daha iyi olmayacaktır. Üstelik - birçok kullanıcı iOS 9 yerleşik sürüm hata bir çok yanı sıra çünkü bazen neyi yeni cihaz temel sorunlar üzerinde "askıda kalır" optimizasyonu ile bazı sorunlar var olduğunu fark etmiş. Hatta işletim sisteminin bu sürümünde çıkan güncellemeler bile, bazı nedenlerle problemleri çözmedi.

Ama uygulamayı "EpStor" ile çalmak ve sörf yapmakİnternette - kolayca. Kullanıcı arka planda birkaç program açsa bile, cihazla ilgili herhangi bir sorun olmayacak, işin hızı mükemmel.

ipad mini 4 fiyat

Cihazın görünümü

IPad Mini 4 çok değişmedi - aynı 3 renk çözümü (gri, beyaz ve altın), önceki nesil ile aynı, ekran diyagonal 7,9 inç, aynı tasarım.

Tablet 20 gram gram kaybetti ve daha ince oldubirkaç milimetre. Diğer değişiklikler arasında - düğmelerin hafif yer değiştirmesi ve hoparlör için deliklerin değiştirilmesi. Limanların konumu, şekli ve tasarımı aynı kaldı.

Yüksek kaliteli yeni bir cihaz oluşturun, tabletçatlama, hiçbir şey içeride sallanmaz. Çarpışma testi, geçen seferki gibi, muhtemelen düşük bir yükseklikten düşme bile aygıt iPad Mini 4'e zarar verecektir. İnceleme, bu paragrafın eksik olması halinde olacaktır, ancak teknik olarak kasıtlı olarak kırılmamalıdır.

 ipad mini 4 64 gb

Kamera, ekran ve ses

Ön kamera rahat bir şekilde geliştirildi 8milyon piksel. Cihazdan çekilen fotoğrafların oldukça iyi çıkması sayesinde rengin iletimi ayarlanır. Ön kamera 1.2 MP kaldı, bu da yeni iPhone modellerinde olduğu gibi 5'e varan iyileştirmeler beklenen müşterileri hayal kırıklığına uğrattı.

Ekranın parlaklığı ve kontrastı güzelgeliştirilmiş ve görüş açısını arttırdı. Günlük görevler ve eğlence için bu yeterlidir. Yansıma önleyici kaplama sayesinde, bu internet tablet hem evde hem de sokakta kullanılabilir.

Hoparlörlerin konumu değişmedi - onlarbirbirleri için yeterince yakın bulunur. Fakat ses kalitesi etkilenmez - her şey temiz görünür ve ıslanmaz. Multimedya cihazı oldukça iyi bir iPad Mini 4 - İnceleme onaylandı.

ipad mini 4 wi fi

Cihazın süresi ve ısıtması

Ne yazık ki, boyutlar değiştiği içincihaz ve pilin kapasitesi azaldı. İşin süresi çok değişti, hatta biraz gelişmiş olamayacağı kadar Şimdi iPad Mini 3. Ama hoş bir sürpriz olduğu zamanlarda kullanıcılar, 23.8 karşı sadece 19.3 W / h, cihaz, iyi optimize ortaya çıktı.

Bataryanın tam şarjı 8 film için 3-4 saat veya saatlerce sürecek. Bu küçük bir internet tableti için çok iyi bir göstergedir.

Tabletin test edilmesi termal olduğunu gösterdiiçindeki modlar optimize edilmiştir. "Ağır" uygulamalar ve daha izin verilen ve rahat sıcaklıkların uzun süreli kullanımı ile bile, gadget ısınmadı.

seçenekleri

Müşteriler iPad Mini 4 64 gb arasında seçim yapabilir,16 gb ve 128 gb. Her zaman olduğu gibi, hafıza kartı desteği yoktur, bu nedenle çok fazla belleğe sahip cihazlar hala en popüler olanlardır. Her seçenek Wi-Fi veya Wi-Fi + 3G ile satın alınabilir.

En uygun fiyatlı seçenek 16 için iPad Mini 4 Wi-Fikonser. 32 990 ruble. Eh, fiyatı neredeyse 59 bin ruble olan dizi iPad Mini 4, en pahalı 4G fonksiyonu ile donatılmıştır. Ancak, bu Apple cihazları için tipik bir farktır.

elma ipad mini 4 wi fi

Bu iPad beklentileri karşıladı mı?

IPad Mini 4'ün ana dezavantajı fiyattır. Potansiyel alıcılar için anlaşılmaz olduğu kadar büyük değildir. Örneğin, iPad 2-kuşak performansının mini versiyonu yeni olandan çok farklı değil, ama şimdi 3 kat daha ucuza mal oluyor.

Genel olarak, bu internet tableti iş için kötü değilve eğlence. Kaliteli ekran, iyi performans, pil kapasitesi, tasarım. Ancak, işletim sistemindeki hatalar müşterileri düşünüyordu.

Tasarımdaki değişiklikler de hepsini beğenmedi. Hafif gövdesi ve geniş bir kaç mm almak - Kötü değil, ama bu hiçbir şey "temel", cihaz ve falan "mini" hala. Daha uygun bir seçenek de, söylemek zorunda değilsiniz - 2, o 3. "Mini Aipad" hafif ve düşünceli.

IPad Mini 4 satın almaya karar verirsenizDaha önce hiç bu modele sahip olmayan serileri daha önceki modellerde bulundurduktan sonra cihaz sizi memnun edecek. Eh, önceki minipad'lar ile ilgilenenler görüşlerinde net bir şekilde tartışıyorlar - Apple ürünlerinin uzmanları daha fazla üreticiden bekleniyor.

Üreticiler ne düşünüyor olsaydı, yeni bir iPad Mini 4 yaratmadılar - inceleme bunu gösterdi. Apple ürünlerinin uzmanları, dizinin 5. temsilcisinin öncekilerden farklı olacağını umuyor.

IPad Mini 4 - cihaza genel bakış 2019

IPad Mini 4 - cihaza genel bakış 2019

Related news

 • Metal plastik pencere seçim ve montajı
 • Göğüs küçültme - nasıl ve neden
 • Ascoril: ilacın kullanımı ile ilgili talimat
 • Karatay diyeti örnek menü ile Etiketlenen Konular
 • Eğitim, çeşitleri, lizozomların yapısı ve işlevi

 • IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış


  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış

  IPad Mini 4 - cihaza genel bakış