İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 2019

İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 2019

İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 45 09.02.2019, 11:43

"İnternet XL", "Megafon": tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet "Megafon" - "İnternet XL"

Mobil İnternet Seçimi - SorumluBazı hücresel abonelere büyük zorluklarla uğraşan meslek. Ve bu kadar çok kişi ilk önce bunun detaylarını veya bu teklifin operatörden öğrenmeye çalışmaktadır. Örneğin, "Internet XL" ("Megaphone") ile ilgilenmeye değer. Tarifenin tanımı, geri bildirim, bu paketin yetenekleri dikkatimize sunulacaktır. Sonuçta, bundan sonra, bağlantıyla ilgili doğru kararı verebilirsiniz.

Tarife internet xl megafon açıklaması

tanım

Peki, bugün ne sunabilirizmobil internet için tarife planı? Koşullar gerçekten kârlıysa, pakete dikkat edilmelidir. Bu anlamda, "Internet XL" servisi ("Megaphone") hakkında ortak bir görüşe ulaşmak oldukça zordur. Tarifenin açıklaması, mobil World Wide Web'in hizmetlerini aktif olarak kullanmak isteyenler için bunun en uygun seçenek olduğunu belirtir. Ve aynı zamanda istikrarlı bir bağlantıya sahip olmak.

Ancak, bazı aboneler hala inanmıyor,Mobil İnternet'in film izlemesine, müzik dinlemesine ve büyük belgeleri iyi hızda indirmesine izin vermesi. Bu nedenle, belirsiz görüşler sınırsız İnternet-Megafon tarafından toplanmaktadır. "Internet XL" - bu şirketten sınırsız görünen, sınırsız trafik sağlayan. Ancak tarife planının özellikleri farklı olabilir. "Internet XL" paketinin mobil operatörün söz verdiği şekilde çalışacağı gerçeğini değil. Öyleyse gerçekten gerçekte ne var?

etki

Herhangi bir tarife planında kapsama alanı vardır. Hizmet dışı sağlanmayacaktır. "Internet XL" ("Megafon") 'da tarifenin tarifinin bu hesaba bir açıklaması vardır. Bu gibi birçok abone, hizmetlerle tanışmayı yaklaştırmaktadır.

Smolensk bölgesi tarifesinin internet xl megafon açıklaması

Her şey paketin kapsama alanıyla ilgili"Internet XL", ana bölge ile sınırlıdır. Bu senin şehrin ve bölgen. Dışarıda, telefondaki tarife planına göre internet için ödeme yapmak gerekecektir (trafikten tarife). Rusya'da seyahat için bu en iyi teklif değil. Daha doğrusu, işe yaramaz. Ancak, telefonunuzda şehir içinde aktif olarak sınırsız İnternet kullanıyorsanız, "Internet XL" ("Megafon") 'a dikkat edebilirsiniz. Tarifenin tanımı, hizmet bağlantısı ve bu teklifle ilgili geri bildirimler dikkatimize sunulmuştur. Bu hizmet paketinin neyi temsil ettiği biraz açık. Ama emin olup olmadığına emin olamazsın.

kısıtlamalar

Trafik kısıtlamaları ile önemli bir rol oynamaktadır.hız ve servis için bir abonelik ücreti. Tarifenin "Internet XL" ("Megafon") açıklamasını zaten biliyoruz. Nizhny Novgorod, Moskova, Kaliningrad - nerede yaşadığınız önemli değil. Servis için sınırlamalar ve ücretler aynı olacaktır.

Bağlanınca dikkat etmelisinGörüntüleme için ayda 4 film alın. Bu lisanslı bir film. Ayrıca, daha önce de belirtildiği gibi, bu sınırsız bir İnternet. Trafikte herhangi bir kısıtlama yoktur. Ve bunun için geri bildirim oranı planı ("Megafon") "İnternet XL" kazanıyor çok iyi. Ayrıca hız üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmadığını da belirtmek gerekir. İnanılmaz, ama doğru.Tarifeler Nizhny Novgorod Internet xl megafon açıklaması

Açıklamaya iyi bakarsanızönerilerde, trafikte bazı kısıtlamalar olduğunu görebilirsiniz. Sadece geceleri yoktur - 01: 00-06: 59 arası. Sabahtan geceye (tüm gün), yüksek hızlı İnternet, ayda 30 GB veri indirene kadar kullanılabilir.

Hizmetin maliyeti

Burada sadece burada ve çok hoş değilaboneler anı. Bu hizmeti kullanmak için aylık ödeme ile ilgili. 749 ruble. Ve bu sadece Megafon Online aboneleri içindir. Farklı bir tarife planınız varsa, "İnternet XL" için ayda 769 ruble vermek zorunda kalacaksınız. Birçok abone için bu çok pahalıdır. Müşteriler, bu senaryoda, bir tür analog, daha ucuz bir teklif alabileceğinizi söylüyorlar. Ancak, aktif olarak bir mobil ağ kullanıyorsanız, böyle bir sınırsız kişi karlı olabilir. Bir kerede reddetmek için gerekli değildir.

Bazı sınırlamaları dikkate alırsaktarife (Smolensk bölgesi, Moskova ve Rusya'da diğer bölgeler) "Internet XL", ("Megafon") açıklama içerir, abonelik ücreti maliyeti gerçekten harika. İnternetin 30 GB yüksek hızda - bu elbette iyidir. Ama ayda 769 ruble için değil. Çoğu durumda, gece mobil internet neredeyse kullanılmamaktadır. Yani, operatörün hala sahip olduğu cümlenin açıklamasında bazı hileler.

bağlantı

Bağlantı açısından, abonelerolumlu duygular. Sonuçta, "Internet XL" tarifesinde Megafon birkaç çözüm sunuyor. Başlamak için önceden kurulmuş bir seçenek paketiyle bir SIM kart satın alabilirsiniz. En popüler yön değil. Sonuçta, İnternet genellikle mevcut bir odaya bağlanır. Ve sadece uğruna değiştirmek için gerekli değildir.

ve tarife planı megafon internet xl gözden

Sonra her abonenin "Kişisel" olarak girme hakkı vardır."Megafon" şirketinin resmi web sitesinde "Internet XL" 'yi bulmak ve "Bağlan" ı tıklamanız için kabine birkaç dakika - ve her şey hazır.

Ayrıca bir USSD talebi var. Telefonda arama * 236 * 5 * 1 # ve aboneyi aramak için düğmeye basın. Sonuç ile bir uyarı için bekleyebilirsiniz. Ayrıca, bazı aboneler SMS isteğini kullanmaya çalışır. Bunu yapmak için, 1 numaralı numarayı 05009125 numarasına gönderin. Karmaşık bir şey yok. Ve bu sadelik birçok aboneyi çekiyor.

Dan alınan görüşler

Şimdi ne tür "Internet XL" olduğunu biliyoruz("Megafon") tarifin açıklaması. Gördüğünüz gibi, bu teklifin gerçekten bizim dikkatimize değer olup olmadığını anlamak oldukça zordur. Bir yandan, aboneler memnun, diğer tarafta - çok değil.

Prensip olarak, aslındamobil internet "zaman içinde" çalışır, bağımsız olarak bağlanır ve bağlantısı kesilir, daha sonra "Internet XL" yapar. Buna ek olarak, aboneler trafiğin 80 GB'den 30'a düştüğü gerçeğinden memnun değiller. Bazıları paketin hevesli olmadığını, ancak daha uygun şartlara sahip benzer bir teklifin bulunmadığını garanti ediyor. Bazı bölgelerde, açıklama yapılmadan ağdan dengesiz bir bağlantı ve bağlantı kesilmesi söz konusudur.

Sınırsız İnternet megafon İnternet xl sınırsız

Yine de, aktif olan "Megafon" abonelerimobil İnternet'i kullanarak "Internet XL" paketini bağlayın. Evet, en ucuz zevk değil, ama şimdilik daha önce belirtildiği gibi daha avantajlı bir teklif yok. Eğer interneti internette kullanmıyorsanız, kendinizi daha ucuz bir analog bulmalısınız.

İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 2019

İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Kaliforniyadaki yangında ölenlerin sayısı 56ya yükseldi
 • Hamilelikte Mide Yanması Nasıl Geçer

 • İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 76

  İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL


  İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 80

  İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 11

  İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 14

  İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 57

  İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 84

  İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 94

  İnternet XL, Megafon: tarife, hizmetlerin ve incelemelerin tanımı. Sınırsız İnternet Megafon - İnternet XL 44