İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değilİnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil


İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 32 12.02.2019, 03:48

İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil!

Pastila eski bir Rus tatlısı, hangisi?14. yüzyıldan beri bilinmektedir. Hafif bir tutarlılığa, "eriyen" bir dokuya sahiptir ve bu elmalar, çilek, bal ve dikkatle çırpılmış proteinlerden kaynaklanmaktadır. Daha önce böyle bir meyve kitlesi iki güne kadar dövüldü ve bundan sonra ürün on iki saat boyunca pişildi. Gerçek Rus fırınlarında, alder odun kullanımı ile, gerçek Rus makarna kurutuldu. Bu ürünün kalorili içeriği düşüktü, çünkü beyaz şeker ilave edilmedi ve yaklaşık 180 kcal'dı.

Pastilla, kalorili içeriği çok yüksek - sahte bir muamele

sogutulmuş kalorili içerikŞu anda bunu yapmak için teknolojiLezzetler biraz değişti: bal yerine beyaz şeker kullanılmakta ve elma püresi ve protein yerine agar-agar eklendi - bu, jel haline etkili bir bitki maddesidir. Bu nedenle birçok insanın pastil gibi sevdiği bu incelikteki üretim süreci azaltılıyor. Kalori içeriği sırasıyla iki katına çıkıyor ve 100 gram ürün başına yaklaşık 350 kcal.

Pastila, kalorisi ve şekeri - beynin çalışmasını geliştirir!

Dikkat edilmelidir ki pektin maddeleribu ürünün kullanışlı özelliklerini belirleyin. Vücudun toksinlerini, ağır metallerin tuzlarını çıkaran pektin ve bağışıklığı arttırır ve sindirim organlarını olumlu etkiler. Beyni, vitaminleri ve diğer besin maddelerini güçlendiren glikoz - hepsinde gerçek makarna bulunur. Bu pastacılıkta en önemli değil, kalori içeriği, yararlı özelliklere sahip olması ve lezzet verici maddeler ve renklendiriciler içermemesi önemlidir. Haksız üreticiler, alerjik reaksiyonların ortaya çıkmasını tetikleyecek maddeler ekleyebilirler.

Pastila, kalori içeriği ve uygun masa ayarı

pastel belevskayaBu ürün sadece bizim değil, aynı zamandaülkenin sınırlarının ötesinde. Her ülkede hizmet etme yolları pastil gibi tatlılara sahiptir. o kendi içinde beyaz şeker buna eklenirse de kalori çok sayıda vardır narenciye yüksek kalorili, peynir veya jöle olabilir şarap için geçerli, çünkü Kalori böylece hesaba katılmaz.

Pastel Belevskaya - hava ve puf

Ancak, şu anda üretilmelerine rağmenBöyle bir şekerleme ürünü sadece büyük gıda fabrikalarında, bu eşsiz incelikte el yapımı bir hazırlık var - o pastel Belevskaya. Bellevia'da yapın, dünyanın birçok ülkesinde tanınan gerçek bir hava ve puf pastilleri ortaya çıkıyor. Geçen yüzyılda bu türden hamur işlerine başladılar, bir yıl içinde Prokhorov ailesi çok fazla elma hazırladı ve onlarla ne yapacağını bilemedi ve hanedeki bir kişi sincapları eklemeyi ve bu kütleyi fırında pişirmeyi önerdi. Aynı yıl içinde, bahçecilik sergisinde madalya kazanan inanılmaz lezzetli bir terapi ortaya çıktı.

Gıdalardaki kaloriler - yararlı ve doğal güzellikler

ürünler tablosunda kaloriŞimdi herkes ne yemeyi seçebilir: Gıda üretiminde veya evde pişirilen yiyeceklerde yapılan şekerleme ürünleri. Bu durumda, gıdalardaki kalorileri sayabilirsiniz. Kalori tablosu, ürünün enerji değerini hesaplamanıza yardımcı olur, bu sayede yalnızca sağlık veren tatlıları seçebilirsiniz.

İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değilİnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil

Related news

 • Tavuk Fajita Tarifi
 • Kedi kafesi: türleri, çalışma kuralları, uyarılar
 • Künye, Oyuncuları, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar, Özet, Haberler, Müzikler, Yazılar, Sosyal Ağlar
 • İKİLİ DALGALAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI
 • Sebze ve meyvelerin vitaminleri nasıl korunur
 • Anıl Berk Baki Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

 • İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 48

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil


  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 26

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 51

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 67

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 64

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 90

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 81

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 1

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 4

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 55

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 79

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 34

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 45

  İnanılmaz ve kullanışlı ürün - pastila. Kalori içeriği önemli değil 71