Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 2019

Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 2019
18.09.2019

Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 87
Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi

Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi

Yeni filmler vizyona girmeye devam ediyor. Bu güne kadar vizyona girmiş olanlardan 2019'nin en iyi 10 filmini sizler için derledik.

2019 önceki yıllara göre biraz tutuk sayılabilecek sayıda güzel filmlerin çıktığı bir yıl oldu, ama yine de şikayetçi değiliz tabii ki! Yılın son günlerinde güzel filmler girmeye devam ediyor, onlar giredursun, biz geride bıraktığımız koca senede en çok hangi filmleri sevmişiz ona bakalım:

Tam Gaz / Baby Driver

Baby genç yaşına rağmen oldukça deneyimli bir sürücüdür. Genç görünümü yüzünden Baby lakabını alan adam banka soyguncuları için sürücülük hizmeti vermektedir. Banka soygununun ardından kaçış için sürücülük yapan adamın yolu bir gün bir suç lideri ile kesişir ve onun için çalışmak zorunda kalır. Ancak girdiği bu iş başarısız olmaya mahkum bir soygundur. İşler ters gittiğinde peşine düşen farklı farklı insanlardan kaçmak zorunda kalır.

Blade Runner 2049

Bir devamfilmiolan Blade Runner 2049'da ilk filmdeki hikayenin üzerinden geçen 30 yıl sonrası anlatılmaktadır. Los Angeles Polis Departmanı'nda görev yapan Memur K, toplum yaşamını kaosa sokacak olan ve uzun zamandır saklı kalan bir sırrı açığa çıkartır. Bir felaketi önleyebilmesi için eski ödül avcısı Rick Deckard'ı bulup ondan bazı sorularına yanıt alması şarttır.

Dunkirk

2. Dünya Savaşı'nın ilk yıllarında Nazi Almanyası'nın net bir üstünlüğü vardır. Mayıs 1940'ta İngiltere, Kanada, Fransa ve Belçika'ya ait müttefik ordularından 400 bin asker, Fransa'nın İngiltere'ye çok yakın Dunkerque (Dunkirk) bölgesinde Alman Ordusu tarafından karadan tamamen kuşatılmıştır. Almanlar bu askerleri hava bombardımanlarıyla yok etmeyi planlarken, İngiliz Başbakanı Churchill'in yönlendirmesiyle askerleri kurtarabilmek için çok tehlikeli ve savaşın gelişimi açısından hayati önemde bir tahliye operasyonu başlatılır.

Ayla

2019’nin En İyi 10 Filmi

Film, Kore Savaşı'nda yaşanan gerçek ve çok dramatik bir hikayeyi beyazperdeye taşıyor. 1950 yılında savaşta yer alan Süleyman Astsubay savaş meydanında küçük bir kız bulur. 5 yaşındaki bu Koreli kız yetimdir ve nereye gideceğini bilmemektedir. Astsubay kızı yanına alır ve Ayla ismini verir. Birliğin neşesi haline gelen Ayla ile astsubay kısa sürede baba-kız gibi olurlar. Ancak 15 ay sonunda birliğin Türkiye'ye geri dönme kararı çıkar. Ayla'yı bırakıp dönmek istemeyen Süleyman Astsubay her yolu denese de Kore kanunlarını aşamaz. Küçük kızı geride bırakmak zorunda kalan Süleyman ve yetimlere uygulanan sisteme dahil olarak yetimhaneye verilecek olan Ayla son vedalarında tekrar bir araya gelmeye söz verirler. Yıllar ikiliyi yeniden buluşturacak mıdır?…

Logan

Yakın gelecekte yaşlanmış ve yorgun olan Wolverine ve Professor X, Meksika sınırında saklanmaktadır. Fakat Logan'ın dünyadan gizlenmesi ve mirası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir mutant geldiğinde sona erer. Şimdi Wolverine'de genç bir kadın klonunu Nathanial Essex'in liderliğindeki kötü bir organizasyondan korumalıdır.

Büyük Hastalık / The Big Sick

Taze bir çift, ilişkileri derinleştikçe aralarındaki kültürel farklılıklar yüzünden karşı karşıya gelmeye başlıyor.
Kumail’in Pakistan kökenli ailesi, İslami geleneklerini de yaşatmak adına görücü usulü bir evlilik istemekteler oğulları için. Söz konusu kız elbette ki Pakistan kökenli ve ailenin inançlarını paylaşan biri olmalıdır. Diğer tarafta ise kızlar Emily’nin gönlünü kaptırdığı gencin ait olduğu kültüre dair birçok ön yargısı, aklında yer etmiş afaki stereotipler bulunan Amerikalı bir anne-baba. Düğüm ise Emily’nin sebebi dahi bilinmeyen, amansız bir hastalığa yakalanmasıyla atılır. Kumail şimdi iki ailenin arasında bir köprü olmalı ve sevdiği kadının yaşam mücadelesine destek vermelidir.

Kapan / Get Out

Chris sıradan bir siyahi gençtir. Sevgilisi Rose ile mutlu bir ilişkisi vardır. Rose bir gün Chris'i ailesinin mülküne davet eder. Avrupalı-Amerikalı sevgilisinin ailesinde bir tuhaflık olduğunu sezen Chris, bir süre sonra mülkte kalmakta olan siyahi kişilerin bir bir kaybolduğunu öğrenir. Bunun üzerine tuz biber olan şey ise başka bir siyahi adamın kendisine iş işten geçmeden gitmesi yönündeki uyarısı olur. Chris bir şeylerin ters gittiğini sezmeye başladığında kurtulması sandığından çok daha zor olacaktır.

Aile Arasında

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz'ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Logan Lucky

Komedi, suç ve aksiyon türündeki Şanslı Logan adlı film, Kuzey Carolina’da gerçekleşen NASCAR yarışına sırasında bir soygun planına dahil olan iki kardeşin, serüvenlerini ele almaktadır.
Oscarlı usta sinemacı Steven Soderbergh’in oyuncu seçimleri şu isimler: Channing Tatum, Daniel Craig, Katherine Heigl, Hilary Swank, Riley Keough, Adam Driver, Seth MacFarlane, Katherine Waterston, Jack Quaid ve Brian Gleeson.

Atomic Blonde

Kasım 1989... Berlin'i ikiye ayıran duvar yıkılmak üzeredir. Britanya gizli servisinde görevli olan tecrübeli MI6 ajanı Lorraine Broughton (Theron) başka bir ajanın öldürülmesini araştırmak üzere Berlin'e yollanır. Ölen ajan Doğu'daki kaynağından bir liste almıştır ve bu, iki tarafın çifte ajanlığını yapanların listesidir. Fakat liste, ölen ajanın üzerinden çıkmaz. Berlin duvarının yıkıldığı gece ajan Broughton'ın üstü olan meslektaşı sokak ortasında vurularak öldürülür ve Lorraine, Londra'ya dönerek başından geçenleri anlatır.

Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 2019

Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 2019

Related news

 • Ünlüler’den 2019 Kokteyl Elbise Modelleri
 • Kurabiye Nasıl Saklanır
 • Fırında Karnabahar Köftesi Videosu
 • FISTIK GÜZELİ BERE MODELİ KIZLAR İÇİN ÖRGÜ ŞAPKA YAPIMI
 • Smartphone HTC Desire 626: özellikler ve eleştiriler

 • Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 97

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi


  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 45

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 26

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 49

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 39

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 30

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 53

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 34

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 62

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 92

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 21

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 25

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 29

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 6

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 7

  Şimdiye Kadar Vizyona Giren 2019’nin En İyi 10 Filmi 22